+48 22 6688507
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 10:00-18:00, Sb: 9:00-14:00

Koronawirus info

Koronawirus

Bieżące informacje dla Klientów BT Orion

Koronawirus

Bieżące informacje dla Klientów BT Orion

20.03.2020

Drodzy Rodzice, Drodzy Obozowicze!

Tak jak prawdopodobnie wszyscy Polacy, na bieżąco śledzimy sytuację związaną z koronawirusem na Świecie, a w szczególności w Polsce. Działania podjęte przez rząd i samorządy, takie jak czasowe zamknięcie szkół i uczelni, czy zamknięcie centrów handlowych obrazują powagę sytuacji. My również podchodzimy do niej bardzo poważnie, dlatego też z dniem 14.03.2020 zdecydowaliśmy się na tymczasowe zamknięcie naszego biura dla Klientów i przejście na zdalny tryb pracy.

Na ten moment nie ma jednak przesłanek skłaniających nas do odwołania wakacyjnych kolonii i obozów w Zieleńcu.

Do startu pierwszego turnusu zostały jeszcze przeszło 3 miesiące i nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja zagrożenia epidemicznego trwała tak długo, nie ma również rządowych planów przedłużania roku szkolnego.

Dlatego przygotowujemy się do sezonu letniego zgodnie z założonym planem, a nasza doświadczona i lubiana przez wszystkich Kadra tworzy pełne niespodzianek konspekty zajęć.

Żywimy szczerą nadzieję, że sytuacja związana z koronawirusem ustabilizuje się i będziemy mogli spotkać się już pod koniec czerwca!

Jesteśmy jednak świadomi, że każdego z Was mogą dręczyć wątpliwości i niepewność przyszłej sytuacji.

Dlatego chcielibyśmy Was uspokoić i zapewnić, że rezerwacje składane w naszym biurze są w pełni bezpieczne.

Co się stanie w przypadku przedłużenia roku szkolnego i częściowego bądź całkowitego odwołania wakacji?

Tu w sukurs klientom wszystkich biur podróży przychodzi Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która chroni Was na ewentualność nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności takich jak właśnie pandemia koronawirusa. Zgodnie z Ustawą:

Podróżny może odstąpić od Umowy przed rozpoczęciem Imprezy bez ponoszenia opłaty w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację Imprezy lub przewóz Podróżnych do miejsca docelowego…

Innymi słowy, w przypadku przedłużenia roku szkolnego i odwołania wakacji, przysługuje Wam prawo do bezkosztowego odstąpienia od umowy i otrzymania zwrotu wszystkich wniesionych do tej pory opłat.

Więcej informacji dla klientów biur podróży znajdziecie w rządowym poradniku dla podróżnych dostępnym tutaj.

Co w przypadku, w którym pandemia ustąpi, ale Uczestnik nie będzie mógł pojechać na kolonię, bądź obóz z przyczyn zdrowotnych?

Przypominamy, że w przypadku rezygnacji Uczestnika z wyjazdu, niezależnie od przyczyny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji pozwala na uzyskanie 100% zwrotu poniesionych opłat z tytułu dokonania rezerwacji.

Drodzy Rodzice, Drodzy Obozowicze!

Niezależnie od rozwoju sytuacji priorytetem w tym momencie jest dla nas zapewnienie Wam poczucia bezpieczeństwa, dlatego chętnie wyjaśnimy wszelkie pojawiające się niepokoje i wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefonicznego: 22 668 85 07 lub 512 385 672

Mailowego: btorion@btorion.pl

I na naszych tematycznych fanpage’ach:

Obozy Fabularne

Obozy K-pop

Obozy Otaku

Trzymajcie się zdrowo i jeśli możecie zostańcie w domu.

Nie dajmy się wirusowi!

Do zobaczenia w wakacje!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2020. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.