+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Koronawirus info

 1. Home
 2. /
 3. Koronawirus info

Koronawirus

Bieżące informacje dla Klientów BT Orion

Koronawirus

Bieżące informacje dla Klientów BT Orion

Ważne informacje lato 2021

Aktualności

Drodzy Rodzice, Najmilsi Koloniści i Obozowicze!

W dniu dzisiejszym, w oparciu o Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży z dnia 21.05.2021, zaktualizowaliśmy nasze Procedury bezpieczeństwa i zasady higieny na lato 2021. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Zmiany zaszły również w zakładkach OBSŁUGA REZERWACJI oraz FAQ znajdujących się powyżej.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami w nich zawartymi.

Do zobaczenia w Zieleńcu i Niedzicy!

Uwaga, uwaga!

Wielkimi krokami zbliża się dzień publikacji naszej oferty kolonii dziecięcych i obozów młodzieżowych. Dlatego też spieszymy poinformować, że nasze procedury bezpieczeństwa będą na bieżąco aktualizowane zgodnie z pojawiającymi się wytycznymi GIS, MZ i MEN.

Drodzy Rodzice i Uczestnicy zimowych obozów!

Chcielibyśmy pisać do Was w radośniejszej sprawie, ale ze względu na rozporządzenie MEN z dnia 27.11.2020 (link) w sprawie nowego, skróconego terminu ferii 04-17.01.2020 oraz rządowy komunikat (link) o zakazie organizacji wyjazdów jesteśmy zmuszeni odwołać obozy zimowe w Krasnobrodzie.

Zwlekaliśmy z tą decyzją, mając nadzieję na zmianę planów Rządu, tudzież pojawienie się oficjalnych przepisów dotyczących zapowiadanego zakazu organizacji wyjazdów w trakcie ferii. Niestety do tej pory takie wytyczne w formie rozporządzenia się nie pojawiły. Tym samym zablokowano nam możliwość organizacji wyjazdów w nowym terminie.

Nie widząc szans na realizację obozów, podjęliśmy decyzję o ich anulacji.

Równocześnie ze względu na zaistniałą sytuację, mogliśmy szybciej rozpocząć prace nad ofertą letnią, która pojawi się w sprzedaży wcześniej niż kiedykolwiek. Jeszcze przed świętami opublikujemy ofertę nowych wycieczek do Azji, a w styczniu rozpoczniemy sprzedaż obozów letnich w Zieleńcu. Oczywiście będziemy na bieżąco śledzić sytuację w kraju i dostosowywać nasze pomysły do realiów i przepisów – oraz na bieżąco informować o zmianach.

Wszystkim naszym Klientom mającym rezerwacje na obozy zimowe 2021, przysługuje oczywiście zwrot 100% wpłaconych środków do 14 dni od daty anulacji zgodnie z OWU.

Tym, którzy już teraz wiedzą, że będą chcieli zarezerwować ofertę lata, proponujemy przeksięgowanie wpłaconych środków w formie vouchera na poczet wyjazdu do Zieleńca w sezonie lato 2021.

Prosimy o zastanowienie się, które rozwiązanie Wam bardziej odpowiada i poinformowanie nas o swojej decyzji.

Osoby wybierające zwrot środków, prosimy o podanie numeru konta, na który mamy kierować przelew.

Mamy nadzieję, że do lata sytuacja się poprawi i tak jak poprzednio uda nam się mimo przeciwności losu spędzić razem niezapomniane wakacje!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy naszych wyjazdów do Japonii i Korei Południowej

Nadszedł czas, w którym musimy pożegnać marzenia o choćby jednym tegorocznym wyjeździe do Japonii lub Korei Południowej.

Od 1 września japońskie przepisy dopuszczają wjazd na terytorium Kraju Kwitnącej Wiśni jedynie stałych rezydentów i osób w małżeństwach mieszanych, co oznacza, że sytuacja związana z COVID-19 zmusiła nas od odwołania ostatniego z naszych tegorocznych programów.

Wszystkie wyjazdy spod znaku „Twoja Japonia” oraz „Twoja Korea” przenosimy na przyszły rok (dokładne terminy postaramy się podać jak najszybciej), a Was gorąco zachęcamy do zostania z nami.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Nadchodzi ON… Turystyczny BON!

Od 1.08.2020 płatności za imprezy nasze, ale i nie nasze sprzedawane w naszym biurze można płacić za pomocą Bonu Turystycznego.

Możecie go wykorzystać aż do 31.03.2022, czyli przez ponad półtora roku!

Tych z Was, którzy uważają, że nie ma co zwlekać informujemy, że zostało nam kilka ostatnich miejsc na 5 turnusie programów:

Nieco więcej informacji dot. Bonu Turystycznego znajdziecie na naszej stronie, tam też znajduje się odnośnik do pełnego FAQa z milionem wyjaśnień i odpowiedzi.

Do zobaczenia w Zieleńcu! (lub Krasnobrodzie ;))

Szanowni Państwo, Drodzy Koloniści i Obozowicze!

W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy Procedury bezpieczeństwa i zasady higieny obowiązujące na naszych koloniach i obozach w związku z zagrożeniem epidemicznym COVID-19 oraz Oświadczenie o uczestnictwie w kolonii/obozie w okresie wzmożonej zachorowalności na COVID-19.

Z ich treścią możecie zapoznać się na tej stronie.

Informujemy, że warunkiem przyjęcia Uczestnika na wyjazd jest przekazanie wypełnionego i podpisanego Oświadczenia naszemu przedstawicielowi na zbiórce przed odjazdem autokaru lub w obiekcie w przypadku dojazdu własnego.

Również dzisiaj opublikowaliśmy stronę FAQ z wybranymi informacjami związanymi ze zmianami w organizacji kolonii i obozów, dostępną pod tym adresem.

Wprowadziliśmy również drobne zmiany na stronie dotyczącej obsługi rezerwacji. Przede wszystkim dotyczą one wydłużenia terminu dopłaty do całości zobowiązania za kolonie i obozy do 21 dni przed wyjazdem – w przypadku turnusu drugiego dotyczy ono tylko rezerwacji złożonych do dnia 1.06.2020. Rezerwacje na turnus 2 złożone od dnia 2.06.2020 obowiązuje standardowy termin dopłaty zgodny z OWU.

Zaznaczamy, że powyższe treści powstały w oparciu o oficjalne wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku z dn. 29.05.2020, które znajdziecie pod tym adresem. Nasze procedury oraz programy kolonii i obozów będą na bieżąco dostosowywane do aktualnych wytycznych GIS, MZ i MEN, znoszenia, bądź zaostrzania ograniczeń, w zależności od sytuacji epidemiologicznej i w miarę możliwości organizacyjnych.

Do zobaczenia w Zieleńcu!

Szanowni Państwo, Kochani Koloniści i Obozowicze!

W dniu dzisiejszym na stronach Ministerstwa Edukacji pojawiły się oficjalne wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w nadchodzące wakacje!

Oznacza to, że wszyscy możemy odetchnąć z ulgą, a my bez przeszkód skupić się na ostatecznym przygotowaniu dla Was najlepszych (pop)kulturowych i fabularnych kolonii i obozów na Świecie!

Kolonie i obozy w Zieleńcu odbędą się w tradycyjnej formie – oczywiście z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa, ale my staniemy na głowie żeby nie brakowało im niczego z najlepszej atmosfery, którą od zawsze dla Was tworzymy.

Nasz formularz rezerwacyjny działa pełną parą, więc gorąco zachęcamy do składania rezerwacji, ponieważ miejsca na wielu programach kończą się bądź są w całości wyprzedane. Nie dajmy wirusowi już dłużej opóźniać planowania wakacji 😉

Przypominamy, że dopłat całości za kolonie i obozy na 1 i 2 turnusie można dokonać do 21 dni przed terminem wyjazdu. Przypominamy również, że ze względu na ograniczenia narzucone przez rządowe wytyczne musieliśmy zmniejszyć pulę miejsc na tegorocznych wyjazdach.

Nasze zaktualizowane Procedury Bezpieczeństwa opublikujemy zaraz po weekendzie na tej dedykowanej stronie.

Oficjalne wytyczne GIS, MZ i MEN znajdziecie natomiast tutaj.

Do zobaczenia już za miesiąc!

Szanowni Rodzice, Drodzy Obozowicze!

W odpowiedzi na liczne telefony i maile z pytaniami o dostępność miejsc na koloniach i obozach oraz termin ponownego uruchomienia systemu rezerwacyjnego, które spłynęły do nas w ostatnich dniach, chcielibyśmy poinformować Was, że:

 • W dniu dzisiejszym przywróciliśmy możliwość składania rezerwacji poprzez system rezerwacyjny dostępny na naszej stronie.
 • Zaznaczamy, że rezerwacje (również te złożone do tej pory) mogą ulec modyfikacji w zależności od ostatecznego kształtu jaki przybiorą oficjalne wytyczne dot. wypoczynku dzieci i młodzieży w wakacje, o czym będziemy informować Was z wyprzedzeniem.
 • W oparciu o wstępne, jeszcze nie opublikowane, wytyczne dot. możliwości zakwaterowania oraz ograniczenia liczby uczestników biorących udział w zajęciach programowych zmniejszyliśmy pulę dostępnych miejsc na naszych wyjazdach.
 • Równocześnie, na ten moment zrezygnowaliśmy z zakwaterowania Uczestników obozów K-pop w Pensjonacie Alaska i podjęliśmy decyzję o przeniesieniu ich do Hotelu Zieleniec, co znacząco wpływa na limity miejsc i ich mniejszą dostępność na niektórych programach. Mimo poprawy standardu zakwaterowania i funkcjonowania Uczestników, zmiana ta nie wiąże się dla Was z żadnymi dodatkowymi kosztami.
 • Dodatkowo wydłużamy termin dopłaty całości zobowiązania za wyjazd dla 1 i 2 turnusu do 21 dni przed terminem rozpoczęcia kolonii/obozu. Ze względu na ograniczenia systemowe modyfikacja ta będzie wprowadzana przez nas ręcznie po złożeniu rezerwacji, więc w wygenerowanej przez system umowie pojawią się standardowe terminy zgodne z OWU.
 • Prosimy o wybieranie formy transportu, która najbardziej Was interesuje, co pozwoli nam na przygotowanie jak najlepszej logistyki wyjazdów. Zastrzegamy jednak, że dopiero po ogłoszeniu oficjalnych wytycznych i poznaniu Waszych preferencji, będziemy mogli skalkulować i zaproponować Wam ostateczne formy dojazdu. Wiąże się to z faktem wyłączenia z dojazdów na kolonie i obozy publicznych środków transportu, w tym PKP oraz ograniczenia ilości Uczestników mogących jednocześnie podróżować dedykowanymi autokarami i busami.
 • Wszystkie zmiany w umowach będą potwierdzane aneksami dopiero po przyjęciu ostatecznego ich kształtu.

Szanowni Rodzice, Kochani Obozowicze!

Mamy dla Was kilka informacji na temat bieżącej sytuacji dotyczącej naszych kolonii i obozów tego lata:

 • Według informacji przedstawianych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Rozwoju, prawdopodobnie będzie możliwe zorganizowanie kolonii i obozów letnich.
 • Czekamy na dokładne wytyczne sanitarne i organizacyjne, które są obecnie ustalane w trakcie rozmów międzyresortowych.
 • W międzyczasie przygotowujemy wytyczne i procedury wewnętrzne, które mają zapewnić bezpieczeństwo Uczestnikom oraz kadrze, przy jednoczesnej realizacji programów kolonii i obozów w maksymalnym możliwym wymiarze.
 • Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, jesteśmy także przygotowani, na przeprowadzenie alternatywnych form wypoczynku letniego – wyjazdów rodzinnych i obozów online, gdyby z przyczyn od nas niezależnych organizacja kolonii i obozów młodzieżowych w Zieleńcu okazała się niemożliwa.

Gdy tylko pojawią się ostateczne wytyczne dotyczące wypoczynku letniego, jak najszybciej poinformujemy Was o konkretnej formule przeprowadzenia obozów – przedstawimy zasady ich funkcjonowania i procedury zabezpieczające Uczestników.

Nasi ulubieni Rodzice i Obozowicze!

Na początek chcielibyśmy Wam powiedzieć, że jesteście najlepsi i podziękować za wsparcie, jakiego nam udzielacie na przestrzeni ostatnich tygodni. To poczucie wspólnoty i solidarności jest niezmiernie dla nas ważne i motywuje nas do dalszej pracy oraz szukania nowych rozwiązań.

Cieszy nas ciepły odbiór zajęć online, jakie organizujemy oraz ogólnopolskich inicjatyw, w które się angażujemy. Ta okrojona forma kontaktu jest dla nas wszystkich dużym wsparciem, dającym poczucie normalności, dzięki któremu łatwiej przetrwać te trudne chwile.

Jesteśmy pełni nadziei na poprawę sytuacji i możliwość spotkania się z Wami w te wakacje, jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądała nawet niedaleka przyszłość. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, każdego ranka budzimy się w nowej rzeczywistości, stanie prawnym i organizacyjnym.

Nawet nie wiecie, ile to dla nas znaczy, że do chwili obecnej NIKT z Was nie podjął decyzji o rezygnacji z rezerwacji! To naprawdę napawa optymizmem, że tak samo, jak my wierzycie w możliwość realizacji tegorocznych kolonii i obozów w Zieleńcu. Dlatego też tych z Was, którzy się wahają, bardzo zachęcamy do zostania z nami i zachowania swoich rezerwacji do wyjaśnienia sytuacji. Pozwoli nam to na zachowanie stabilności i dalszą pracę w tym i kolejnych sezonach oraz oferowanie Wam wyjazdów w niezmienionej formie, kiedy tylko będzie to możliwe.

Nie wyobrażamy sobie wakacji bez Was!

Dlatego będziemy gotowi na każdy wariant – dzięki Waszemu wsparciu oraz zaangażowaniu naszego zespołu i całej kadry. Wiemy, jak ważne są dla Was obozy, gdzie każdy może czuć się u siebie i rozwijać swoje pasje w gronie przyjaciół. Niezależnie od sytuacji zrobimy wszystko, żeby nie stracić tego sezonu!

Co jeśli przyszłość niesie normalność?

Mimo wszystko pozostajemy optymistami i mamy nadzieję, że w wakacje jak zwykle spotkamy się w Zieleńcu. Jeżeli tylko będzie to możliwe w świetle oficjalnych komunikatów, zrobimy co w naszej mocy, żeby przeprowadzić jak zwykle wszystkie lub wybrane wyjazdy w sezonie wakacyjnym.

Decyzje o anulacji bądź realizacji poszczególnych turnusów i wyjazdów będziemy podejmować z ok. miesięcznym wyprzedzeniem.

Jeśli okaże się, że organizacja wyjazdów jest bezpieczna, a mimo to będziecie chcieli zrezygnować z powodu rozmaitych obaw związanych z pandemią, wówczas zastosowanie będzie miała Ustawa z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, czyli rozwiązania takie same jak te, które możemy zastosować w dniu dzisiejszym. Wiązać się to będzie z naliczeniem opłaty za odstąpienie od Umowy na warunkach ogólnych.

Co jeśli przyszłość niesie dalsze utrudnienia?

Jeśli sytuacja się nie zmieni i będziemy zmuszeni anulować standardowe kolonie i obozy w Zieleńcu z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2, zastosujemy przepisy tzw. tarczy antykryzysowej, czyli specustawy z dnia 31 marca 2020 r., a także przedstawimy Wam własne propozycje, dzięki czemu będziecie mogli wybrać jedną z 4 opcji:

ALTERNATYWA:

Wzięcie udziału w obozach w nowej, dostosowanej do wyzwań pandemicznej codzienności formie. Cały czas pracujemy nad alternatywnym rozwiązaniem na realizację programu wyjazdów w przypadku ich odwołania. Nad możliwością zorganizowania półkolonii albo spotkania się online wbrew przeciwnościom losu i wspólnego oddawania naszym pasjom przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi, które obecnie testujemy. Wiadomo, że nic nie zastąpi w pełni wyjazdu do Zieleńca i spotkania z przyjaciółmi i kadrą na żywo, ale w tych trudnych chwilach każdy sposób na bycie razem z bliskimi nam osobami i niepoddawanie się marazmowi jest na wagę złota.

Konkretne propozycje przedstawimy Wam już niebawem – a wiecie, że kreatywne wyzwania i przeciwstawianie się problemom to nasza specjalność!

VOUCHER:

Wystawienie imiennego vouchera o wartości równej wpłaconej na poczet wyjazdu kwoty, który będzie mógł być wykorzystany do rezerwacji wyjazdu w kolejnych sezonach – Zima i Lato 2021. Ważność takiego vouchera ustawa ustala na 1 rok od daty odwołanego wyjazdu. My dodatkowo zaproponujemy Wam zwiększenie wartości vouchera o 10% wpłaconej kwoty.

Oznacza to, że możliwa będzie rezerwacja wyjazdu aż do ostatniego terminu sezonu lato 2021, a Wasze dotychczasowe wpłaty nie stracą na wartości przez kilka miesięcy, a nawet rok leżakowania.

W razie potrzeby przygotujemy takie techniczne rozwiązanie w naszym systemie rezerwacyjnym, które umożliwi nam realizację voucherów. Co ważne, voucher objęty będzie ochroną ubezpieczeniową na tych samych zasadach, co wszelkie wpłaty z tytułu imprez turystycznych.

ZMIANA TERMINU:

Bezkosztową zmianę na inny termin wyjazdu w sezonie lato 2020, jeśli np. zostaną odwołane wcześniejsze turnusy, a odbędą się późniejsze.

REZYGNACJA Z WYJAZDU:

Bezkosztową rezygnację z wyjazdu – gwarantujemy zwrot całości poniesionych opłat, bez żadnych potrąceń przewidzianych w OWU. Zgodnie z art. 15k ustawy termin zwrotu środków zostanie wydłużony o 180-dniowe wydłużenie terminu skutecznej anulacji umowy, po którym następuje 14-dniowy termin zwrotu całości wpłaconych środków. Oznacza to, że zwrot środków otrzymacie w przeciągu 194 dni od momentu złożenia rezygnacji.

Wierzymy, że dzięki Waszemu zrozumieniu i wsparciu razem przetrwamy ten trudny czas.

Warto, bo wszyscy wiemy, jak ważne dla naszych Uczestników i Kadry są orionowe wyjazdy. Miejmy nadzieję, że po tym męczącym i stresującym okresie będą stanowić najlepszy powrót do normalności.

Niezależnie od wszystkiego bądźmy w te wakacje razem!.

Drodzy Rodzice, Drodzy Obozowicze!

Cały czas napływają do nas pytania związane z możliwością odwołania letnich obozów.

Temat jest szczególnie gorący po dzisiejszych słowach ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego, które jednak nie są oficjalnym stanowiskiem Rządu i nie były konsultowane z przedstawicielami innych resortów. Na chwilę obecną nie ma żadnych zapowiedzi z departamentu turystyki Ministerstwa Rozwoju odnośnie planów ograniczenia turystyki dziecięcej i młodzieżowej w okresie letnim. Prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski wystosował również prośbę do Ministerstwa Zdrowia o sprostowanie słów ministra Szumowskiego. Rząd szykuje się również na stopniowe wycofywanie obostrzeń z sektora usługowego.

Tak jak wszyscy, na bieżąco śledzimy sytuację związaną z pandemią zarówno w Polsce jak i na świecie. Całość jest bardzo dynamiczna, nowe rozporządzenia wprowadzane są z tygodnia na tydzień, a z dnia na dzień pojawiają się nowe statystyki, prognozy i pomysły na rozwiązania mające pomóc nam bezpiecznie przetrwać ten ciężki okres.

Wszystko to sprawia, że nie jesteśmy w stanie przewidywać na chwilę obecną jak ostatecznie będzie wyglądał sezon letni.

Szykujemy jednak rozwiązania, które pozwolą nam przeprowadzić obozy w najbardziej optymalnej formie w jakiej to będzie możliwe.

Wiemy, że wszyscy się boimy i jesteśmy zmęczeni siedzeniem w domach. Każdy z nas chciałby być już w Zieleńcu w cudownej atmosferze przyjaźni i wspólnoty, gdzie wiele problemów odchodzi na dalszy plan. Cała nasza ekipa pracuje na pełnych obrotach i nie ustajemy w staraniach, aby wszystko dało się poprowadzić jak najlepiej.

Będziemy na bieżąco informować Was o wszelkich zmianach i podjętych decyzjach. Wysyłamy Wam dużo ciepła i życzenia pozostania w zdrowiu byśmy wspólnie przetrwali te niespokojne czasy.

Drodzy Rodzice, Drodzy Obozowicze!

Tak jak prawdopodobnie wszyscy Polacy, na bieżąco śledzimy sytuację związaną z koronawirusem na Świecie, a w szczególności w Polsce. Działania podjęte przez rząd i samorządy, takie jak czasowe zamknięcie szkół i uczelni, czy zamknięcie centrów handlowych obrazują powagę sytuacji. My również podchodzimy do niej bardzo poważnie, dlatego też z dniem 14.03.2020 zdecydowaliśmy się na tymczasowe zamknięcie naszego biura dla Klientów i przejście na zdalny tryb pracy.

Na ten moment nie ma jednak przesłanek skłaniających nas do odwołania wakacyjnych kolonii i obozów w Zieleńcu.

Do startu pierwszego turnusu zostały jeszcze przeszło 3 miesiące i nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja zagrożenia epidemicznego trwała tak długo, nie ma również rządowych planów przedłużania roku szkolnego.

Dlatego przygotowujemy się do sezonu letniego zgodnie z założonym planem, a nasza doświadczona i lubiana przez wszystkich Kadra tworzy pełne niespodzianek konspekty zajęć.

Żywimy szczerą nadzieję, że sytuacja związana z koronawirusem ustabilizuje się i będziemy mogli spotkać się już pod koniec czerwca!

Jesteśmy jednak świadomi, że każdego z Was mogą dręczyć wątpliwości i niepewność przyszłej sytuacji.

Dlatego chcielibyśmy Was uspokoić i zapewnić, że rezerwacje składane w naszym biurze są w pełni bezpieczne.

Co się stanie w przypadku przedłużenia roku szkolnego i częściowego bądź całkowitego odwołania wakacji?

Tu w sukurs klientom wszystkich biur podróży przychodzi Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która chroni Was na ewentualność nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności takich jak właśnie pandemia koronawirusa. Zgodnie z Ustawą:

Podróżny może odstąpić od Umowy przed rozpoczęciem Imprezy bez ponoszenia opłaty w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację Imprezy lub przewóz Podróżnych do miejsca docelowego…

Innymi słowy, w przypadku przedłużenia roku szkolnego i odwołania wakacji, przysługuje Wam prawo do bezkosztowego odstąpienia od umowy i otrzymania zwrotu wszystkich wniesionych do tej pory opłat.

Więcej informacji dla klientów biur podróży znajdziecie w rządowym poradniku dla podróżnych dostępnym tutaj.

Co w przypadku, w którym pandemia ustąpi, ale Uczestnik nie będzie mógł pojechać na kolonię, bądź obóz z przyczyn zdrowotnych?

Przypominamy, że w przypadku rezygnacji Uczestnika z wyjazdu, niezależnie od przyczyny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji pozwala na uzyskanie 100% zwrotu poniesionych opłat z tytułu dokonania rezerwacji.

Drodzy Rodzice, Drodzy Obozowicze!

Niezależnie od rozwoju sytuacji priorytetem w tym momencie jest dla nas zapewnienie Wam poczucia bezpieczeństwa, dlatego chętnie wyjaśnimy wszelkie pojawiające się niepokoje i wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefonicznego: 22 668 85 07 lub 512 385 672

Mailowego: btorion@btorion.pl

I na naszych tematycznych fanpage’ach:

Obozy Fabularne

Obozy K-pop

Obozy Otaku

Trzymajcie się zdrowo i jeśli możecie zostańcie w domu.

Nie dajmy się wirusowi!

Do zobaczenia w wakacje!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.