PROGRAMY WYCIECZEK SZKOLNYCH DWUDNIOWYCH

Białowieża i Hajnówka

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 285 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru do Białowieży, w programie wycieczka objazdowa z przewodnikiem po Polanie Białowieskiej (cerkiew św. Mikołaja, architektura drewniana Białowieży, kościół św. Teresy, park dyrekcyjny, dolina Narewki, carski dworzec towarowy), Rezerwat Pokazowy Żubrów, spacer kładką dydaktyczną „Kładka Żebra Żubra” – piesza wyprawa po kładkach i mostach przez Puszczę Białowieską; zwiedzanie Szlaku Dębów Królewskich – szlak biegnie wśród dębów mających od 150 do 500 lat, nazwanych imionami władców Polski i Litwy, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, ognisko, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu przejazd do Białowieży, spacer po parku pałacowym z przewodnikiem, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo – Leśnego, nowoczesna prezentacja multimedialna historii oraz flory i fauny Puszczy Białowieskiej, wstęp na wieżę widokową, wyjazd do Hajnówki, obiad, a następnie przejażdżka kolejką wąskotorową przez Puszczę Białowieską na trasie Hajnówka-Uroczysko Postojowo-Hajnówka, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

285 zł/os. – 55 uczniów
305 zł/os. – 50 uczniów
315 zł/os. – 40 uczniów
420 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem; nocleg z wyżywieniem wg oferty (pokoje z łazienkami), opiekę pilota i przewodników lokalnych; ubezpieczenie NNW; bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ognisko, konkursy z nagrodami.

Gniezno

Integracyjna wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 230 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru do Gniezna, w programie zwiedzania: Katedra i Muzeum Początków Państwa Polskiego, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, gry i zabawy na terenie ośrodka (do dyspozycji uczestników: kryty basen, hala sportowa, boiska, miasteczko westernowe), obiadokolacja, dyskoteka z konkursami i nagrodami – Wielki Bal, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu miting sportowo-integracyjny, obiad, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

230 zł/os. – 55 uczniów
245 zł/os. – 50 uczniów
260 zł/os. – 40 uczniów
350 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg i wyżywienie wg oferty (pokoje z łazienkami), opiekę pilota-animatora, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, realizację programu integracyjnego, konkursy z nagrodami.

Golub Dobrzyń – Toruń

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 260 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru do Golubia Dobrzynia; w programie: turniej rycerski zamkowego bractwa rycerskiego – pokaz, a następnie zwiedzanie Zamku z przewodnikiem, przejazd do Torunia, spacer do Starówce, dodatkowo proponujemy  rejs statkiem wycieczkowym po Wiśle, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, dyskoteka i nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu zwiedzanie Torunia, w programie: interaktywne Muzeum Piernika, Zamek Krzyżacki, Planetarium, Stare Miasto, Krzywa Wieża, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

260 zł/os. – 55 uczniów
275 zł/os. – 50 uczniów
290 zł/os. – 40 uczniów
380 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg i wyżywienie wg oferty (pokoje z łazienkami), opiekę pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, dyskotekę, turniej rycerski, konkursy z nagrodami.

Cena nie zawiera:

kosztu rejsu po Wiśle: 10 zł/os.

Góry Świętokrzyskie i Bałtowski Park Jurajski

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 280 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru w Góry Świętokrzyskie, w programie zwiedzania: huta w Samsonowie, Dąb Bartek, a następnie piesza wycieczka szlakiem turystycznym – Św. Katarzyna, wejście na Święty Krzyż ze zwiedzaniem Klasztoru Misjonarzy Oblatów i Muzeum Misyjnego, zejście do Nowej Słupi, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu przejazd do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (40 modeli dinozaurów), w programie zwiedzania: ścieżka z dinozaurami, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Gondwana – kontynent dziecięcej wyobraźni, obiad a następnie zwiedzanie miejscowości Bałtów: Pałac Książąt Druckich, rezerwat „Modrzewie”, jaskinie, groty, wąwozy lessowe, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

280 zł/os. – 55 uczniów
300 zł/os. – 50 uczniów
315 zł/os. – 40 uczniów
405 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg z wyżywieniem wg oferty (pokoje z łazienkami), opiekę pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, dyskotekę, konkursy z nagrodami.

Julinek

Julinek – Zabawa u Szalonego Klauna

Integracyjna wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 240 zł/os.

W programie wycieczki: zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej, Podniebny Cyrk – park linowy, spotkanie z Szalonym Klaunem, animacje dla grupy (m.in. Mega Twister, wyścig w workach, zabawa w limbo, zabawa z chustą Klauza, chodzenie na szczudłach), warsztaty ornitologiczne – piesza wycieczka z przewodnikiem, warsztaty – zwierzęta Puszczy Kampinowskiej w masie papierowej, integracyjne gry i zabawy na boiskach sportowych, mini golf, Kraina Dmuchańców, Mega Zjeżdżalnia Wodna, wyścigi na torze quadami lub jeepami raptorami, Teatr Cieni, ognisko z kiełbaskami, konkursy z nagrodami.

240 zł/os. – 60 uczniów
255 zł/os. – 55 uczniów
265 zł/os. – 45 uczniów
295 zł/os. – 35 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg w pokojach z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota-animatora, realizację programu, ognisko, konkursy z nagrodami.

Mazury

Integracyjna wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 250 zł/os.

W programie realizacja programu integracyjno – animacyjnego .W zależności od ośrodka, zróżnicowany jest wybór pakietów edukacyjnych, sportowych, integracyjnych, w tym fabularnej gry terenowej. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów – animatorów. Do dyspozycji uczestników m.in. park linowy, boiska, hale sportowe, teren rekreacyjny, korty tenisowe, supernowoczesna dyskoteka z DJ etc.

250 zł/os. – 55 uczniów
265 zł/os. – 50 uczniów
270 zł/os. – 40 uczniów
380 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg w pokojach z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota-animatora, realizację programu, dyskotekę, konkursy z nagrodami.

Ogrodzieniec – Ojcowski Park Narodowy

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 260 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, odjazd autokaru do Ogrodzieńca, spacer przez epoki z przewod­nikiem po okol­icy, w programie zwiedzania goty­ck­o-­re­ne­san­sowy zamek, drew­ni­ana słowiańska osada na Górze Birów, jask­inia u stóp Birowa – schronie­nie człowieka pier­wot­nego oraz bunkry poniemieckie z 1944 roku przy Suchym Poł­ciu, wzgórzu stanow­ią­cym doskon­ały punkt widokowy na zamek, następnie pobyt w Parku Zabawy i Edukacji w Ogrodzieńcu, gdzie w Parku Miniatur możemy zobaczyć Szlak Orlich Gniazd w skali 1:25 rozciągający się od Krakowa, aż po Częstochowę. Makiety zamków i warowni odtworzone zostały zgodnie z prawdą historyczną, a samo wykonanie makiet poprzedziły wielomiesięczne poszukiwania i opracowywania dokumentacji historycznej. Dodatkowo fakultatywnie proponujemy:

  • Park Doświadczeń – Znajduje się tutaj 35 urządzeń, dzięki którym można dowiedzieć się jak działają podstawowe prawa fizyki (14 zł/os.),
  • Park Rozrywki – na terenie obiektu dzieci będą mogły skorzystać z takich atrakcji jak: dmuchane zamki, duży zamek rycerski, duża i mała huśtawka, Karuzela Wiedeńska (14 zł/os.),
  • Dom Strachów (14 zł/os.),
  • Tor Saneczkowy (1 zjazd – 5 zł/os).

Następnie przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie, obiadokolacja, ognisko, nocleg.

2 dzień:

śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Ojcowa, spotkanie z przewodnikiem i piesza wycieczka szlakiem turystycznym (Dolina Prądnika, Grota Łokietka, Zamek w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa), obiad, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

260 zł/os. – 60 uczniów
270 zł/os. – 55 uczniów
300 zł/os. – 45 uczniów
330 zł/os. – 35 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg w Międzynarodowym Schronisku Młodzieżowym (sale wieloosobowe), wyżywienie według oferty, opiekę pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, konkursy z nagrodami.

Szlakiem Kopernika

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 250 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru do Olsztyna, w programie zwiedzania Ratusz i Zamek, następnie przejazd do Lidzbarka Warmińskiego, zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu przejazd do Fromborka, w programie zwiedzania: Pałac Biskupi z Muzeum Mikołaja Kopernika, Wieża, gdzie prowadził obserwacje i pisał swoje największe dzieła, Katedra, w której został pochowany; następnie przejazd do Torunia, w programie zwiedzania: Muzeum i Dom Kopernika, Stare Miasto), powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

250 zł/os. – 55 uczniów
265 zł/os. – 50 uczniów
275 zł/os. – 40 uczniów
380 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg z wyżywieniem wg oferty (pokoje z umywalkami i prysznicami), opiekę pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, dyskotekę, konkursy z nagrodami.

Szlakiem Orlich Gniazd + Ojcowski Park Narodowy

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 280 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w programie zwiedzania: ruiny Zamku Olsztyn, skałki jurajskie, największe i najbardziej malowniczo położone ruiny Zamku Ogrodzieniec, Pustynia Błędowska, przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, spotkanie z przewodnikiem i piesza wycieczka szlakiem turystycznym, w programie zwiedzania: przejście Doliną Prądnika, Muzeum Przyrodnicze, Zamek w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa, Grota Łokietka; obiad; powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

280 zł/os. – 55 uczniów
300 zł/os. – 50 uczniów
315 zł/os. – 40 uczniów
415 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg z wyżywieniem wg oferty (Międzynarodowe Schronisko Młodzieżowe), opiekę pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, dyskotekę, konkursy z nagrodami.

Cena nie zawiera:

dodatkowej animacji przy zwiedzaniu Zamku w Ogrodzieńcu, koszt 800 zł/grupa.

Szlakiem Orlich Gniazd + Park Rozrywki Inwałd lub Energylandia

Integracyjna wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 300 zł/os.

W tej wyjątkowej wycieczce proponujemy interaktywne przewodnictwo po Szlaku Orlich Gniazd wciągające uczestników w barwny świat lokalnych legend. Dzięki temu poznawanie historii jest znacznie bardziej emocjonujące i pozostaje w pamięci na długo. W programie: zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec w „klimacie epoki” i zabawa w parku rozrywki w Inwałdzie lub Energylandii.

Atrakcje Inwałdu to m.in. Park Miniatur, kino 5D, wystawa Tutenchamona, lodowisko, osada średniowieczna + warsztaty, zbrojownia z pokazem światło-dźwięk, baszta, park ruchomych smoków + karuzela, labirynt, zjeżdżalnie, małpi gaj, symulator etc.

Energylandia  to największy Park Rozrywki w Polsce, gdzie można korzystać z blisko 60 atrakcji rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Wśród nich można wyróżnić aż 27 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe, gdzie odbywają się pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne, kino 7D. Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie. Park jest miejscem bezpiecznym. Podczas pobytu można korzystać ze wszystkich urządzeń  i atrakcji, do woli i bez limitu. Wybór atrakcji może być dostosowany do grupy wiekowej i koordynowany przez pilota.

300 zł/os. – 60 uczniów
315 zł/os. – 55 uczniów
330 zł/os. – 45 uczniów
380 zł/os. – 35 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg w pokojach z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota-animatora, realizację programu, dyskotekę lub ognisko, konkursy z nagrodami.

Dodatkowo płatne:

Przy wyborze parku Energylandia dopłata: 25 zł/os.

Szlak piastowski

Integracyjna wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 225 zł/os.

Proponujemy interaktywne przewodnictwo oparte na historii Polski. W programie: zwiedzanie historycznej stolicy Polski w tym Katedry Gnieźnieńskiej i osady prasłowiańskiej w Biskupinie, zajęcia integracyjno-sportowe na terenie ośrodka, gra terenowa na terenie Miasteczka Westernowego, przejażdżki bryczkami, dyskoteka z DJ, konkursy z nagrodami. Do dyspozycji uczestników: teren rekreacyjny, boiska, kort tenisowy, hala sportowa, kryty basen.

225 zł/os. – 60 uczniów
235 zł/os. – 55 uczniów
255 zł/os. – 45 uczniów
300 zł/os. – 35 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg w pokojach z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota-animatora, realizację programu, dyskotekę, konkursy z nagrodami.

Toruń + gra terenowa w Twierdzy

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 240 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem, odjazd autokaru do Torunia; w programie zwiedzanie Fortu IV Twierdzy Toruń z pochodniami, następnie podchody na terenie Fortu –  gra terenowa według wojennego scenariusza, w której dwie grupy rywalizując ze sobą szukają ukrytych zadań i rozwiązując je próbują zmylić przeciwnika; ognisko z pieczeniem kiełbasek i grochówka wojskowa lub kolacja (opcjonalnie); dyskoteka, nocleg w Forcie

2 dzień:

po śniadaniu zwiedzanie Starego Miasta w Toruniu m.in. ruin Zamku Krzyżackiego, Krzywej Wieży, Domu pod Gwiazdą, Pomnika Kopernika, Planetarium, następnie proponujemy zwiedzanie Interaktywnego Muzeum Piernika lub Muzeum w Domu Mikołaja Kopernika, w którym mieści się muzeum poświęcone jego życiu i działalności, obiad. Fakultatywnie proponujemy rejs statkiem po Wiśle, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

240 zł/os. – 60 uczniów
245 zł/os. – 55 uczniów
260 zł/os. – 45 uczniów
300 zł/os. – 35 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, 1 nocleg w Forcie (sale wieloosobowe), wyżywienie według oferty, opiekę pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, podchody, dyskotekę, konkursy z nagrodami. UWAGA! Dodatkowo płatny jest rejs statkiem po Wiśle (10 zł/os).

Wrocław + Afrykarium

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 295 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru. Przyjazd do Wrocławia, wizyta w Afrykarium położonym na terenie wrocławskiego ZOO. Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks 19 akwariów i basenów o pojemności 15 000 000 l wody, w którym prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plażę i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo. Rekiny, płaszczki i inne ryby można podziwiać z podwodnego tunelu. W Afrykarium możemy spotkać m.in. hipopotamy nilowe, antylopy, pingwiny, krokodyle, manaty, liczne gatunki ptaków, małpy i wiele innych zwierząt;  przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg.

2 dzień:

śniadanie, zwiedzanie Wrocławia, w programie: Stare Miasto, Ratusz, Kościół Św. Magdaleny, Most Tumski, Ostrów Tumski, Kościół Św. Krzyża i Św. Bartłomieja, Katedra Jana Chrzciciela, obiad, przejazd do Lubiąża, zwiedzanie największego pocysterskiego klasztoru, który został wpisany na listę 7 Cudów Polski, powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

295 zł/os. – 55 uczniów
315 zł/os. – 50 uczniów
325 zł/os. – 40 uczniów
430 zł/os. – 25 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg i wyżywienie wg oferty (Międzynarodowy Hostel), opiekę pilota i przewodników lokalnych , ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, dyskotekę, konkursy z nagrodami.

Wycieczka integracyjna

Wycieczka szkolna dwudniowa

Cena: od 240 zł/os.

1 dzień:

zbiórka uczestników wycieczki, spotkanie z pilotem i odjazd autokaru do ośrodka, zakwaterowanie, podział uczestników na grupy i rozpoczęcie całodniowego mitingu sportowo-integracyjnego (w przerwie obiad), kolacja, dyskoteka – Wielki Bal i rozdanie nagród dla najlepszych uczestników zawodów, nocleg.

2 dzień:

po śniadaniu integracyjna gra terenowa, obiad, wykwaterowanie i powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

240 zł/os. – 60 uczniów
255 zł/os. – 55 uczniów
260 zł/os. – 45 uczniów
305 zł/os. – 35 uczniów

Rezerwacja
Cena zawiera:

transport autokarem, nocleg z wyżywieniem wg oferty (pokoje z łazienkami), opiekę pilota-animatora, ubezpieczenie NNW; realizację programu, dyskotekę, konkursy z nagrodami.