Zimowy obóz RPG

Długie zimowe wieczory i długie emocjonujące sesje to przepis na najlepsze ferie dla RPGowców. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane przygody w fantastycznych światach!

Informacje

Cena: 1299 zł
Terminy: T1 18-25.01.2020, T2 25.01-1.02.2020, T3 8-15.02.2020, T4 15-22.02.2020 (Nowy termin!)

W tym roku aż 8 dni!

Zakwaterowanie: O.W. Pszczeliniec
Wiek uczestników: 13-20 lat

Zarezerwuj miejsce!

Zimowy obóz RPG

Długie zimowe wieczory i długie emocjonujące sesje to przepis na najlepsze ferie dla RPGowców. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane przygody w fantastycznych światach!

Informacje

Cena: 1299 zł
Terminy: T1 18-25.01.2020, T2 25.01-1.02.2020, T3 8-15.02.2020, T4 15-22.02.2020 (Nowy termin!)

W tym roku aż 8 dni!

Zakwaterowanie: O.W. Pszczeliniec
Wiek uczestników: 13-20 lat

Zarezerwuj miejsce!

Program obozu

fabularnie (1)

SESJE RPG

Najważniejszy punkt programu to oczywiście sesje RPG (role-playing games). Rozegramy pięć czterogodzinnych sesji w wybranym przez graczy settingu. Mistrz Gry przedstawi możliwe systemy i pomoże w przygotowaniu postaci. 3 – 5 osobowe drużyny gwarantują indywidualne traktowanie. Początkującym pomożemy postawić pierwsze kroki w grach RPG, a starych wyjadaczy zaskoczymy czymś nowym!

PONAD 30 SYSTEMÓW

Nasi MG prowadzą w ponad 30 systemach: Warhammer, D&D, Dark Heresy, Neuroshima, Cyberpunk, Wolsung, Zew Cthulhu, wszelkie odmiany starego i nowego Świata Mroku, L5K, Honor i Krew, 7th Sea, Earthdawn, Shadowrun, Dzikie Pola, Dead Lands, Monastyr, Urban Shadows, MechWarrior i inne. Co roku staramy się dodać coś do tej listy!
166 (2)
fabularnie (4)

LARP

LARP (live action role-playing) to rozrywka z pogranicza gry i sztuki, polegająca na wcielaniu się w role i odgrywaniu improwizowanej historii jak z książki lub filmu w bardziej teatralny niż na sesji sposób. Obozowego larpa przygotuje dla Was kadra, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chętni obozowicze też wypróbowali napisaną przez siebie grę.

NARTY I SNOWBOARD

Do pokrytego białym puchem stoku nie mamy daleko – dlaczego mielibyśmy go nie wykorzystać? Jeśli tylko znajdą się chętni, wybierzemy się busem pod pobliski wyciąg narciarski. Trochę ruchu na nartach czy desce sprzyja dotlenieniu, które zaowocuje tysiącem kreatywnych pomysłów podczas sesji i warsztatów! (zajęcia fakultatywne INFO)
narciochy

NORDIC WALKING

Warto czasem rozprostować kości i oderwać się od kostek, map i planszówek, by poczuć się jak poszukiwacze przygód, przemierzający odległe mroźne krainy! Przewodnik Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego zabierze nas na wycieczkę po okolicy, a dla urozmaicenia nauczy też podstaw Nordic Walking.
zimowo (4)
ZIMA 2017 OTAKU T1 (421)

KULIG I OGNISKO

Sceneria rodem z sesji – gałęzie drzew przygięte do ziemi czapami śniegu, końskie kopyta wzbijające tumany białego puchu, nikły blask ognia gdzieś w głębi lasu. A po przejażdżce saniami ciepły posiłek i kubek gorącej herbaty. Bez obaw, nic nas nie zatrzyma – jeśli śniegu nie starczy, zamiast sań czekają wozy.
kreatywnie (1)

PRELEKCJE

Pytań dotyczących gier fabularnych można zadać nieskończoną ilość. Podczas prelekcji postaramy się odpowiedzieć na niektóre z nich. Kadra podzieli się swoim doświadczeniem, swoimi zajawkami, pomysłami i inspiracjami. Mamy nadzieję, że wiele nauczymy się też od Was!

WARSZTATY

Podczas obozowych sesji można wiele się nauczyć, ale to właśnie warsztaty są najlepszą okazją do zdobycia nowych umiejętności i podpatrzenia świeżych trików bezpośrednio od doświadczonych Mistrzów Gry z kadry. Przygotujcie się na ćwiczenia z kreatywności i gimnastykę wyobraźni!
kreatywnie (2)
151

WIELKA IMPROWIZACJA

Każdy z obozowiczów może sprawdzić się w bitwie na refleks i wyobraźnię w konkursie improwizowania opisów pod muzykę. Obiecujemy, że muzyka i tematy wybrane przez kadrę będą stanowić nie lada wyzwanie.

WARSZTATY KULINARNE

Za oknem zimno, a do sesji jeszcze parę godzin? Znajdzie się na to rada. Wspólnie przetestujemy jakiś prosty, ale fantastycznie rozgrzewający przepis, akurat na zimowe chłody!
kreatywnie (4)

PROJEKCJE

Kino pozwala nadać kształt niesamowitym pomysłom – jest pełne obrazów i scen, pozwalających lepiej wyobrazić sobie rzeczy dziejące się na sesji. To również skarbnica inspiracji: wciągających fabuł, malowniczych bohaterów i miejsc, trików i zwrotów akcji. Można z niej czerpać bez końca!
projekcje
rozrywkowo (2)

GAMESROOM

W wolnej chwili dobrze jest zrelaksować się przy najróżniejszych karciankach i grach planszowych. Intensywne emocje przy rozgrywce w Jungle Speeda, Munchkina, Neuroshimę Hex, Wyprawę, GoTa czy inną spośród mnóstwa naszych gier nie pozwoli zmarznąć nawet w największe chłody.
rozrywkowo (3)

MAGIC: THE GATHERING

Na zimówce z pewnością znajdą się chętni do zagrania w najstarszą i najpopularniejszą fantastyczną karciankę – Magic: the Gathering. Może nawet uda się zorganizować drafta albo turniej? Boostery będą do kupienia w obozowym sklepiku.
rozrywkowo (4)

KARAOKE

Nasza baza piosenek obejmuje czego dusza zapragnie, od Metalliki i Rammsteina przez Tenacious D i Blind Guardian aż po piosenki Disney’a. Chcesz na sesji mówić klimatycznie zachrypniętym głosem? Parę godzin śpiewania powinno załatwić sprawę.

Co jeszcze się dzieje?

Jesteś tu po raz pierwszy? RPGi, LARPy i karcianki to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych wyjazdach!