+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Rezerwacja

 1. Home
 2. /
 3. Rezerwacja

Rezerwacja jest ważna przez okres 7 dni. Od 30-tego dnia przed terminem wyjazdu do dnia jego rozpoczęcia ważność rezerwacji obowiązuje przez 24 godziny. W tym czasie musisz potwierdzić uczestnictwo w wyjeździe.

Szybka rezerwacja w trzech krokach:

1. Wypełnij poniższy formularz rezerwacyjny, żeby zarezerwować dla siebie miejsce na jednym z naszych wyjątkowych wyjazdów 🙂

Uwaga! Przed podpisaniem umowy koniecznie zapoznaj się z wszystkimi dokumentami wymienionymi i podlinkowanymi na końcu formularza rezerwacyjnego!
Dokumenty te znajdziesz również w menu na dole naszej strony.

2. Dokonaj terminowej wpłaty zaliczki w wysokości podanej w panelu razerwacyjnym i Umowie.

Dopłata do całości wartości wyjazdu następuje najpóźniej na 31 dni przed datą jego rozpoczęcia. Przy rezerwacji na 30 lub mniej dni przed datą wyjazdu, należy wpłacić pełną kwotę wartości wybranej imprezy.

Allior Bank nr konta: 41 2490 0005 0000 4530 3145 8772

PKO BP nr konta: 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Można dokonać również rezerwacji telefonicznej, bądź bezpośrednio w biurze.

Uwaga! Prosimy o wpłatę kwoty nie niższej niż podana w panelu rezerwacyjnym i Umowie.

W przypadku dokonania wpłaty w kwocie niższej system nie uzna rezerwacji jako zaliczkowanej/opłaconej!

3. Wydrukuj, podpisz i prześlij do nas skan wygenerowanej Umowy/Zgłoszenia.

Uwaga! Skan Umowy/Zgłoszenia musi dotrzeć do naszego biura w przeciągu 7 dni od zaksięgowania zaliczki. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie automatycznie anulowana, a wpłacone środki zwrócone.

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z możliwości wgrania skanu Umowy w Panelu Klienta. Zdecydowanie usprawni to proces rezerwacji.

Informacje dodatkowe:

Rezygnacja z imprezy

Różnego rodzaju sytuacje losowe tj. choroba, wydarzenie rodzinne itp. mogą spowodować konieczność rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów, związanych z taką rezygnacją, zachęcamy do zawarcia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji najpóźniej 5 dni od daty zawarcia Umowy uczestnictwa w imprezie (5 dni od momentu dostarczenia podpisanej Umowy do biura. Zachęcamy do skorzystania z możliwości wgrania skanu Umowy w Panelu Klienta. Gwarantuje to pełen pięciodniowy termin na podjęcie decyzji). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, umowę ubezpieczenia kosztów rezygnacji można zawrzeć jedynie w dniu zwarcia umowy uczestnictwa w imprezie. Cena ubezpieczenia wynosi 2,8% ostatecznej ceny imprezy. Wykupienie ubezpieczenia umożliwia zwrot do 100% niewykorzystanych świadczeń z tytułu zawartej Umowy przez Ubezpieczyciela.

Wyjazdy krajowe – zima

Co zabrać na wyjazd

 • ważną legitymację szkolną
 • książeczkę zdrowia

Nie zapomnij!

Powinieneś pamiętać o plecaku i wygodnych butach zimowych, które sprawdzą się na śniegu podczas wycieczek po okolicy. Ważna jest też ciepła kurtka lub płaszcz, czapka, szalik i nieprzemakalne rękawiczki. Obozowicze zainteresowani fakultatywną wycieczką na stok powinni mieć ze sobą odpowiedni strój. Sprzęt możesz zabrać własny lub wypożyczyć na miejscu.

Dodatkowo:
 • Zimowy obóz RPG: Nasi MGcy zapewnią podręczniki i dodatki do systemów RPG, karty postaci, kostki oraz żetony potrzebne na sesje, ale jeśli chcesz zabrać swoje szczęśliwe kostki albo ulubiony podręcznik – droga wolna. Możesz też zabrać ze sobą ciekawe elementy strojów i najrozmaitsze rekwizyty, które przydadzą się podczas obozowego Larpa. No i nie zapomnij swoich talii do Magica!
 • Zimowy obóz Otaku: Koniecznie zabierz ulubione serie anime – będzie okazja, żeby się nimi podzielić! Możesz też spakować ciekawe elementy strojów, kosmetyki do charakteryzacji i wszystko, co przyda się podczas warsztatów cosplayowych: peruki, soczewki czy kocie uszka. Ale nie martw się, to tylko dodatkowe opcje, nie musisz nic przywozić, żeby dobrze się bawić! Podczas warsztatów zapewnimy wszystkie niezbędne materiały.
 • Zimowy obóz K-Pop: Koniecznie zabierz wygodne ubrania do zajęć tanecznych, w tym odpowiednie sportowe buty – będziemy ich często używać! Jeśli masz dylemat jaki strój wybrać, legginsy i luźna koszulka na pewno się sprawdzą. Nie zapomnij o ulubionych utworach kpopowych i dramach, z pewnością będzie okazja, żeby się nimi podzielić. Może się przydać też zeszyt na zajęcia z języka koreańskiego.

Azja

Co zabrać na wyjazd

 • niewielki plecak lub torbę na wycieczki w ramach bagażu podręcznego,
 • wygodne buty ORAZ sandały, najlepiej modele, które można łatwo i szybko zdjąć,
 • lekkie, przewiewne ubrania, koniecznie coś na głowę, okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem UV,
 • cieplejszą bluzę i długie spodnie na wieczorne chłody,
 • dobrą kurtkę przeciwdeszczową na wszelki wypadek ;),
 • środek przeciwko komarom – na wszelki wypadek ;),
 • przejściówkę do japońskich gniazdek (uwaga, w Japonii napięcie wynosi 100 V, więc niektóre sprzęty mogą nie działać poprawnie!),
 • białe skarpetki na spotkanie herbaciane (Twoja Japonia),
 • opcjonalnie kieszonkowe w lokalnej walucie na zakup pamiątek, prezentów, dodatkowych przekąsek itp.

Czego nie zabierać

 • odradzamy zabieranie ze sobą zbyt dużego bagażu. Jedna walizka, wagowo dostosowana do możliwości uczestnika oraz jedna sztuka bagażu podręcznego w postaci plecaka bądź torby to optymalny wybór,
 • warto też zastanowić się, czy laptop i inne cenne sprzęty elektroniczne są rzeczywiście konieczne.

Nie zapomnij!

 • paszportu ważnego co najmniej 3 miesiące, licząc od daty zakończenia wycieczki.
 • leków, jeśli jakieś są przyjmowane stale,
 • kremu z filtrem UV.

Ważne informacje

 • Wiza nie jest wymagana.
 • Każdy uczestnik zobowiązany jest zabrać telefon bez włączonego simlocka, obsługujący transmisję 3G. Stare modele, operujące tylko w systemie GSM, nie będą działać w Japonii i Korei.
 • Każdy uczestnik wycieczki otrzyma mailowo zbiór sprofilowanych porad od pilotów, pomagających w przygotowaniu się do wyjazdu.
 • Umożliwiamy bezpośrednią konsultację z naszymi pilotami przed wyjazdem.
 • Ze względu na objazdowy charakter wycieczek do Japonii możliwe jest zabranie tylko jednej sztuki bagażu głównego oraz wygodnego plecaka/torby w charakterze bagażu podręcznego.

Specyfika grup pełnoletnich

Nasze założenie to stworzenie grupy młodych dorosłych o podobnych zainteresowaniach, którzy chcą zwiedzić Japonię lub Koreę wraz z ludzmi, w których towarzystwie będą się czuć swobodnie. Nie ustalamy sztywnego limitu wiekowego poza wymogiem pełnoletności. Jeśli czujesz się młody duchem i nie przeszkadza Ci spanie w 8-osobowym pokoju na piętrowym łóżku – ta wycieczka jest dla Ciebie!

Zostawiamy uczestnikom dużą swobodę. Program jest fakultatywny – jeśli jakiś punkt Cię nie interesuje, możesz z niego zrezygnować. Dlatego wstępy* nie są uwzględnione w cenie wycieczek – płacicie tylko za to, z czego rzeczywiście chcecie korzystać. Dokładne ceny biletów wstępu dla poszczególnych imprez znajdują się tutaj.

Możliwe będą także samodzielne wyjścia wieczorami oraz odłączenie się od grupy, podczas gdy reszta osób realizuje wraz z pilotem założony program. Niezależnie od tego, czy marzy Ci się zwiedzenie jakiegoś muzeum na własną rękę, spotkanie z mieszkającym w Japonii, czy Korei znajomym czy też odwiedzenie konkretnego sklepu piloci w miarę możliwości pomogą i doradzą (także na etapie planowania wyjazdu). Każdy uczestnik wycieczki zostanie wyposażony w kartę SIM, pozwalającą na korzystanie z internetu, a więc i na bezpośredni kontakt z pilotem w razie potrzeby.

* poza Muzeum Ghibli, gdzie trzeba zrobić rezerwację z wyprzedzeniem i spoza granic Japonii, więc jest ono uwzględnione w cenie wycieczek.

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.