+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Wyjazd RPG dla osób dorosłych

Wyjazd dla osób pełnoletnich
Tu nie ma ostrego podziału na kadrę i uczestników – są tylko bardziej i mniej doświadczeni rpgowcy, którzy chcą wymieniać się między sobą swoimi pomysłami i zajawkami. Poniższe punkty programu to nasze propozycje, ale ostateczny kształt wyjazdu w całości zależy od demokratycznej decyzji uczestników.

Informacje o imprezie

Cena promocyjna*:

2449 zł

Cena regularna:

2499 zł

Terminy:

T6 18-28.08.2024

Zakwaterowanie:

O.W. Mieszko

Wiek uczestników:

18+ lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena promocyjna obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 19.05.2024.
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 20 Uczestników.

Wyjazd RPG w obrazkach

Program obozu

SESJE RPG

Oczywiście najważniejszy punkt programu to niezapomniana kampania RPG. Samo granie (nie licząc przygotowań, sesji 0, tłumaczenia mechaniki, tworzenia postaci, dyskusji, feedbacków i całej niezbędnej otoczki) to minimum sześć czterogodzinnych sesji w 3–5 osobowych drużynach w wybranym przez graczy systemie. Może będzie to jedna długa kampania, może dwie krótsze albo seria jednostrzałów? Może Mistrzowie Gry będą się między sobą zmieniać, a może gracze przechodzić z jednej drużyny do drugiej? Dogadamy się na miejscu!

WIĘCEJ SESJI RPG

Lubisz nie tylko grać, ale i prowadzić? Masz system autorski, który chcesz przetestować? RPGów potrzebujesz bardziej niż snu? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyjazdowicze rozgrywali dodatkowo tyle sesji, ile im się zamarzy, w wolnych chwilach albo zamiast innych punktów programu. Chcesz tylko jeść i grać? Proszę bardzo, to wyjazd dla dorosłych ludzi, którzy wiedzą, co robią.

WARSZTATY

Wspólne tworzenie scenariusza, który można wykorzystać do różnych settingów, warsztaty szybkiego tworzenia interesujących NPCów, improwizowanie opisów pod muzykę, wybory, które wzbudzą emocje graczy, fabuła nieliniowa – przećwiczymy te elementy konstruowania przygody i prowadzenia, które Was najbardziej interesują.

PANELE DYSKUSYJNE

Kto jest odpowiedzialny za powodzenie sesji? Jakie są wady i zalety mechanik uniwersalnych? Jak prowadzić kampanię w estetyce gore? Jakich trudności przysparza rozgrywanie wątków miłosnych? Jak i po co wprowadzać trudne tematy do RPGów? Mistrzowie Gry – których często znacie od lat i niejedną kampanię z nimi rozegraliście – podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

KONKURS MISTRZA GRY

To wyjazd dla starych wyjadaczy – więc na „kMGku” spodziewamy się dużej frekwencji i wysokiego poziomu. Konkurs będzie podzielony na dwa etapy. Pierwsza sesja, potem szczegółowy feedback od kadry i parę dni później kolejne podejście do tej samej fabuły, tylko z wprowadzonymi poprawkami i oczywiście nową ekipą graczy. W ten sposób łatwo od razu przetestować otrzymane rady i naprawić błędy!

LARP

W ekipie samych dorosłych graczy można będzie poszaleć. Zaproponujemy Wam coś wymagającego pod względem klimatu oraz formy. Przygotowując się do larpa porozmawiamy o immersji, o rozgrywaniu swoich wątków pod innych graczy, o dynamice i dramatyzmie, słowem o wszystkim tym, co sprawia, że rozgrywka tworzy spójną całość, którą potem wspomina się przez lata.

OGNISKA I INTEGRACJA

To wyjazd dla pełnoletnich, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby od czasu do czasu zorganizować sobie po wieczornych sesjach ognisko, napić się wspólnie piwa i pogadać o życiu, śmierci i rpgach (głównie rpgach).

MAGIC: THE GATHERING

Kojarzysz najstarszą i najpopularniejszą fantastyczną karciankę? Jeśli lubisz magiczne karteczki nie zapomnij swojej talii, pewnie znajdzie się paru chętnych do gry.

GAMES ROOM

Jedni lubią grać w Small World, inni w Neuroshima Hex czy Potwory w Tokio, jeszcze inni w Bang! albo Pędzące Żółwie…W naszym Games Roomie jest ponad 100 planszówek i karcianek o różnej dynamice oraz stopniu trudności, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU: ŁUCZNICTWO I SZERMIERKA

Aktywność fizyczna wzmaga kreatywność na sesjach! Tłumaczymy wszystko od podstaw i dbamy o swoje bezpieczeństwo, a przy odpowiednio wysokim poziomie entuzjazmu może nawet zorganizujemy obozowy turniej? Kto wie może nabyte umiejętności przydadzą się podczas rzutów na sesjach 😉

RPG – WOJNA

To nie jest oficjalny punkt programu. Nikt nie będzie do Ciebie strzelał. ABSOLUTNIE NIE ZABIERAJ SWOJEGO NERFA ANI ZAPASU AMUNICJI!

ULTRASTAR

Nic tak nie pomaga w zdzieraniu sobie głosu już nadwyrężonego na sesji, jak wspólne karaoke! Mamy oczywiście zapas powermetalowych piosenek o smokach, ale znajdzie się też coś dla fanów każdego gatunku muzyki!

PROJEKCJE

Nagła ochota na obejrzenie bitwy o Helmowy Jar o pierwszej w nocy? Nie ma problemu! Rozstawiamy ekran i rzutnik i nasza battlownia zamienia się w przytulne kino. Przynieście popcorn 😉

JUGGER

Jugger umożliwia wykorzystanie umiejętności szermierczych, szybkości i sprytu, stanowiąc ultymatywną odpowiedź na pytanie o idealną rozrywkę ruchową. Tak przynajmniej twierdzą nasi wyjazdowicze.

WYCIECZKA PIESZA

Spokojnie, to taki żart. To znaczy, jak ktoś będzie chciał na spacer, to niedaleko są super trasy turystyczne, a nawet można skoczyć na chwilę do Czech! Ale to wyjazd, a nie obóz, więc nikogo do niczego nie będziemy zmuszać, a na pizzę do Dusznik można pojechać samochodem.

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (10 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie,
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł,
 • opiekę instruktorów oraz medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 120 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),
 • dodatkowych atrakcji,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – obiad + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 100 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 17.03.2024
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL24. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.