+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Wycieczki szkolne

  1. Home
  2. /
  3. Wycieczki szkolne

WYCIECZKI SZKOLNE

ZIELONE SZKOŁY

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

BEZPIECZEŃSTWO

NAJLEPSZE USŁUGI

BEZPIECZEŃSTWO I NAJLEPSZE USŁUGI

BIURO TURYSTYKI ORION TO:

Blisko 30 lat na rynku

Gwarancja OC UNIQA TU S.A.

Wpis do rejestru organizatorów turystyki Wojewody Mazowieckiego

Członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki

Nadzór Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

TAK TWORZYMY DLA WAS IMPREZY:

Nieszablonowe programy

Sprawdzeni przewoźnicy, luksusowe autokary

Obiekty noclegowe o wysokim standardzie

Najlepsi piloci, animatorzy i instruktorzy

Mnóstwo pasji i 100% zaangażowania

Szanowni Państwo,

Wszyscy przeżywamy trudny okres pandemii, jednakże jest nadzieja, że zbliża się on ku końcowi.

Jest to czas szczególnie trudny dla dzieci i młodzieży zmuszonej do izolacji i nauki zdalnej, która wyeliminowała poprzez separację tak istotne dla uczniów kontakty z kolegami i pedagogami.

Zgodnie z rekomendacją Prezydenta m.st. Warszawy, jak również przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej i wielu uznanych psychologów dziecięcych, niezwykle istotne jest obecnie powtórne zintegrowanie grup uczniowskich.

Jako biuro od lat pracujące na rzecz dzieci i młodzieży oferujemy Państwu swoją pomoc przy organizacji wyjazdów integracyjnych, czy zielonych szkół. Wybierane przez nas obiekty turystyczne i przewoźnicy są bezpieczni, a pobyty organizujemy z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. Działamy na podstawie zezwolenia Wojewody Mazowieckiego, nr rej. 0116, jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Gwarantuje to wszystkim naszym Klientom poznawanie pięknych zakątków Polski w poczuciu bezpieczeństwa i zadowolenia. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę z propozycjami imprez dla dzieci i młodzieży, bogatą programowo i o wysokim standardzie usług. Zapewniamy, że każdą grupę traktujemy indywidualnie i dostosowujemy ofertę do jej potrzeb i specyfiki.

Dysponujemy świetną kadrą pilotów, animatorów i instruktorów przygotowaną do prowadzenia wycieczek również z elementami integrującymi i edukacyjnymi.

Cenimy udaną i owocną współpracę z Państwem, o czym niektórzy z Was zdążyli się już przekonać, dlatego też jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi programami i poszukania w nich inspiracji dla Waszych wyjazdów.

Dla Państwa wygody i na Wasze życzenie przedstawiciel naszego biura może odwiedzić Waszą szkołę i po uzgodnieniu zaproponowac najlepszy wariant wyjazdu wraz ze szczegółowym programem.

POROZMAWIAJMY:

OFERTY I PROMOCJE:

UZYSKAJ NAJLEPSZĄ OFERTĘ JUŻ DZIŚ!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.