+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Warunki transportu

 1. Home
 2. /
 3. Warunki transportu

Warunki transportu na obozy organizowane przez Biuro Turystyki Orion

Lato 2024
Ceny transferów tam i z powrotem – Zieleniec

Miasto

Cena transportu

Bydgoszcz
320 zł
Częstochowa
300 zł
Gdańsk
350 zł
Katowice
290 zł
Kraków
310 zł
Lublin
370 zł
Łódź
310 zł
Opole
240 zł
Poznań
310 zł
Szczecin
350 zł
Warszawa
320 zł
Wrocław
240 zł
Zasady rozliczania transportu w przypadku wyboru różnych miejsc wyjazdu i powrotu:
 • Kiedy miejsce wyjazdu i powrotu są takie same: 100% wartości transferu z danego miasta.
 • Kiedy miejsce wyjazdu i powrotu są różne: 100% wartości droższego transferu.
 • Kiedy transfer ma miejsce tylko w jedną stronę (tam lub z powrotem, transport własny w drugą stronę): 75% wartości transferu z danego miasta.
 • W przypadku łączonych turnusów transfer liczony jest tylko raz na powyższych zasadach.
Obowiązkiem Klienta korzystającego z transportu organizowanego przez Biuro Turystki ORION (zwane dalej Organizatorem), jest:
 • w momencie podpisywania umowy zgłoszenia, zadeklarowanie miejsca, w którym Uczestnik rozpocznie podróż (na podstawie oferty Organizatora) oraz uiszczenie opłaty dodatkowej za przejazd (patrz tab.). Istnieje możliwość zmiany wskazanego miejsca najpóźniej do 14 dni przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia imprezy. W przypadku zmiany przez Uczestnika miejsca rozpoczęcia podróży po w/w terminie, Organizator zastrzega sobie prawo do nie zapewnienia opieki wychowawcy na trasie przejazdu.
 • punktualne stawienie się Uczestnika we wskazanym miejscu zbiórki (zarówno godzina jak i miejsce zbiórki są podane w materiałach dostarczanych Uczestnikowi co najmniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za fakt niestawienia się Uczestnika na miejscu zbiórki o wyznaczonej godzinie.
 • posiadanie przez Uczestnika dokumentu uprawniającego do zniżki – legitymacja szkolna/studencka (dokument potrzebny przy przejazdach łączonych – transport autokarem klasy LUX + PKP IC) oraz przestrzeganie regulaminu przewozu, ustalonego przez przewoźnika. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jazdę Uczestnika bez dokumentu uprawniającego do ulgi.
 • przestrzeganie limitu bagażu: podstawowego – jedna sztuka o wadze do 20 kg i o wymiarach standardowej średniej walizki (wys. do 65 cm, szer. do 45 cm), przewożonego w luku bagażowym; podręcznego – jedna sztuka małego bagażu o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem Uczestnika. Bagaż powinien być oznakowany imieniem i nazwiskiem Uczestnika oraz nazwą programu.
 • odbiór Uczestnika nie będącego osobą pełnoletnią z miejsca zbiórki, przez rodzica/prawomocnego opiekuna lub osoby posiadające wydane przez nich upoważnienie.
 • przybycie Uczestnika wybierającego dojazd własny w dniu rozpoczęcia imprezy w godzinach 15.00 – 17.00 oraz odbiór – w dniu zakończenia imprezy do godziny 13.00.
Organizatora zobowiązuje się do:
 • opieki wychowawcy na całej trasie, od wybranego miejsca zbiórki do zaplanowanego miejsca imprezy i z powrotem, z wyłączeniem przypadku, gdy Uczestnik zmieni miejsce rozpoczęcia podróży na mniej niż 14 dni przed rozpoczęcia imprezy.
 • zapewnienia transportu autokarem klasy LUX lub transferu łączonego (autokar klasy LUX + PKP IC – kl. 2 lub autokar rejsowy, wraz z rezerwacją miejsca siedzącego) po wcześniejszym uiszczeniu opłaty za dojazd z miejscowości zawartych w tabeli. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uchybienia leżące po stronie przewoźnika (spóźnienie, odwołanie połączenia, zmiana rozkładu jazdy).
 • w przypadku zebrania grupy minimum 6 Uczestników, wycenę i zaproponowanie zorganizowania transportu pod opieką wychowawcy na całej trasie, z miejsca podanego przez daną grupę do zaplanowanego miejsca imprezy i z powrotem.
Organizator zastrzega sobie prawo do:
 • możliwości zmiany środka transportu na mikrobus lub autokar rejsowy na wybranej trasie i/lub zmiany ceny transportu podyktowanej zmianą środka transportu lub zmiennymi kosztami najmu autokarów/zakupu biletów (dopłata paliwowa), o czym zobowiązany jest poinformować Uczestnika co najmniej na 7 dni przed datą transferu.
 • zmiany godziny i miejsca zbiórki, o czym powiadomi zainteresowanych Uczestników najpóźniej na 7 dni przed datą transferu.
 • odwołania transportu z danej miejscowości, gdy zgłosi się mniej niż 6 uczestników. O odwołaniu transportu Organizator powiadomi pozostałych Uczestników najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Pobierz PDF

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.