+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Zimowy obóz K-Pop

Zimowy obóz K-pop

Wyjazd edukacyjno-treningowy
Nie lubisz marznąć? Rozgrzej się na obozie tanecznym dla fanów k-popu i kultury Korei Południowej! Osiem dni w gronie k-popowych zapaleńców i pod okiem kreatywnej kadry pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję. W programie wszystko to, co tylko fan k-popu może sobie wymarzyć. Nie zabraknie warsztatów tanecznych jak i poznawania koreańskiej kultury w praktyce, poprzez zajęcia językowe, manualne, kulinarne i artystyczne.!

Informacje o imprezie

Cena First Minute*:

1899 zł

Cena regularna:

1999 zł

Terminy:

T1 13-20.01.2024

T3 27.01-3.02.2024

T5 10-17.02.2024

Zakwaterowanie:

O.W. Pszczeliniec

Wiek uczestników:

12-20 lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena First Minute obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 10.11.2023
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 15 Uczestników.

Zimowy Obóz K-pop w obrazkach

Program obozu

WARSZTATY TANECZNE

Na początek najtrudniejsze – wybranie układu, którego będziemy się uczyć przez cały obóz. A może kilku? Potem będzie już z górki. Tańczenie, tańczenie i jeszcze raz tańczenie! Ćwiczenia pod okiem profesjonalnej instruktorki tańca zakończą się występem ostatniego wieczoru – w blasku kolorowych świateł i na oczach zachwyconej widowni!

RANDOM DANCE CHALLENGE

Konkurs dla najbardziej zagorzałych fanów k-popu. Lubisz wyzwania? Tutaj liczą się nie tylko umiejętności taneczne, ale też znajomość jak największej liczby choreografii – od klasyków po nowości! Nie ma lekko, ale warto się postarać, bo dla zwycięzców przewidujemy super nagrody!

WSPÓLNE ŚPIEWANIE

Taniec to nie wszystko, jest jeszcze wokal. Może i nie każdy z nas jest gwiazdą, ale każdy lubi wspólnie pośpiewać ulubione kpopowe hity przy UltraStarze. Niejeden wieczór spędzimy z mikrofonami w dłoniach, ale najpierw dobrze by było trochę poduczyć się tekstów, żeby lepiej radzić sobie z koreańską wymową.

JĘZYK KOREAŃSKI

Kto nie chciałby czytać newsów pierwszej świeżości o swoich ulubionych k-popowych zespołach albo przetłumaczyć od razu teksty ich najnowszych przebojów. W planach zajęć wymowa i gramatyka języka koreańskiego oraz zapamiętywanie najprzydatniejszych słówek i zwrotów, a także nauka pisma hangeul.

PISMO KOREAŃSKIE

Wydaje się skomplikowane i z pewnością takie jest dla osób przyzwyczajonych do naszego abc – ale udowodnimy, że wszystkiego można się nauczyć. Odpowiednie wyjaśnienia, trochę ćwiczeń i te wszystkie kreseczki, daszki i kółeczka przestaną być dla Ciebie czarną magią.

KALIGRAFIA

Nie ma lepszego sposobu na ćwiczenie pisma niż kaligrafia. Chwycimy za pędzle by przy pomocy tuszu, z kółek i kresek na kartkach powstały piękne znaki. Poćwiczymy hangul, a odważni może skuszą się na tradycyjne znaki z chińskiego alfabetu!

PRELEKCJE

Czy to prawda, że Koreańczycy obchodzą sylwestra dwa razy? Czy jakaś koreańska potrawa nie ma w swoim składzie kimchi? Co oznaczają wiszące w progu wysuszone papryczki? Skąd wziął się fenomen ulzzang? Odpowiedzi na prelekcjach!

PROJEKCJE DRAM I FILMÓW

Koreańskie dramy – coraz popularniejsze także za granicą – to świetne „okno” do podglądania codziennego życie Koreańczyków. Oglądając jedne produkcje ciężko powstrzymać się od łez, przy innych łzy lecą po twarzach, ale ze śmiechu. A co najlepsze – w wielu aktorsko spełniają się nasze k-popowe gwiazdy!

KONCERTY I TELEDYSKI

Koncert Twojego ulubionego zespołu na dużym ekranie w gronie fanów jak TY? A może maraton teledysków kpopowych aby napatrzeć się na swoich idoli? Nie zabraknie tego na pewno podczas naszych długich zimowych wieczorów.

NARTY I SNOWBOARD

Niedaleko od ośrodka mamy pokryty białym puchem stok – dlaczego mielibyśmy go nie wykorzystać? Wycieczki wycieczkami, ale trochę ruchu na nartach czy deskach także sprzyja dotlenieniu, które zaowocuje tysiącem kreatywnych pomysłów podczas późniejszych zajęć i warsztatów! (zajęcia fakultatywne INFO)

NORDIC WALKING

Pomiędzy nauką skomplikowanej choreografii i równie skomplikowanej koreańskiej gramatyki znajdziemy chwilę, żeby wyjść na zewnątrz i pozachwycać się okolicą. A jest na co popatrzeć! Wybierzemy się na spacer po Krasnobrodzkim Parku Krajobrazowym, a przy okazji nauczymy się podstaw Nordic Walking.

KULIG I OGNISKO

Ubierzemy się ciepło i pojedziemy w podróż przez Krasnobród, której zwieńczeniem będzie parę chwil przy ognisku. Zimowa sceneria pozwoli nam poczuć się przez moment jak w innym świecie, a ciepła kolacja i gorąca herbata z sokiem nie pozwoli zmarznąć! Nic nas nie zatrzyma – jeśli śniegu nie starczy czekają wozy.

WARSZTATY KULINARNE

Na obozie nie tylko dowiemy się paru rzeczy na temat kuchni koreańskiej – jednej z najzdrowszych na świecie – ale i nauczymy się, jak w prosty sposób wyczarować któryś z tych koreańskich przysmaków. I to ze składników dostępnych w Polsce, tak, żeby każdy mógł powtórzyć ten wyczyn w domu!

NAGRYWANIE TELEDYSKU

Kto nie chciałby stworzyć własnego muzycznego teledysku? Do kpopowych gwiazd nam jeszcze odrobinę brakuje, ale i dla nas blasku jupiterów nie zabraknie. W grupach wybierzemy teledysk do odtworzenia, przygotujemy rekwizyty, stroje, makijaż a później… Kamera… Akcja!

KONKURSY

Wiedza na temat członków zespołów, rozszyfrowywanie ich nazw, dopasowywanie fragmentu teledysku do piosenki albo tytułu kawałka do nazwy grupy – każdy aspekt k-popowego świata może stać się tematem konkursu.

PRZYPINKA DLA KAŻDEGO

Trochę kreatywności, odrobina wysiłku i będziesz mieć własny zestaw niepowtarzalnych przypinek do zabrania na pamiątkę. A na nich? To już zależy od Ciebie. Logo ulubionego zespołu, napis w hangul, cytat z piosenki, smutna panda… możliwości są nieskończone.

GAMESROOM

Trudno się zdecydować, mając do wyboru tyle gier planszowych i karcianych. Zapaleni gracze na pewno znajdą niejeden ze swoich ulubionych tytułów, a tych, którzy nie mają jeszcze dużego rozeznania, kadra i współobozowicze szybko wciągną do gry.

ULTRASTAR

Połączenie tradycyjnego karaoke z dreszczykiem turniejowych emocji. Śpiewamy na cztery mikrofony, a repertuar sięga wielu tysięcy piosenek, z teledyskami wyświetlanymi na rzutniku i oryginalną ścieżką dźwiękową w tle. Macie ochotę na rozśpiewane wieczory przy ulubionych k-popowych hitach?

DDR

Po przygotowaniu na warsztatach tanecznych skakanie na macie nie będzie stanowić dla naszych obozowiczów żadnego wyzwania. Nogi same znajdą odpowiednie strzałki, a ilość stópek oznaczających poziom trudności będzie na pewno wzrastać w zatrważającym tempie. Na szczęście piosenek na pewno nie zabraknie!

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (7 noclegów),
 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie, w tym podwieczorek,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 105 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu) INFO,
 • zajęć fakultatywnych: narty/snowboard INFO,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 100 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 30 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 50 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 10.11.2023
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLZ24. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.