+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Nasza kadra

  1. Home
  2. /
  3. O Nas
  4. /
  5. Nasza kadra

To właśnie my!

Kadra kolonii, obozów i wyjazdów Biura Turystyki Orion!

Oczywiście wszyscy posiadamy uprawnienia wychowawców kolonijnych lub kierowników obozów i przeszliśmy niejedno szkolenie w zakresie pierwszej pomocy. Ale każdy z nas dostał się do kadry przede wszystkim ze względu na swoje szczególne umiejętności i doświadczenie – wcale nie było łatwo 😉

Są wśród nas organizatorzy turniejów i konwentów; doświadczeni prelegenci, szkoleniowcy i instruktorzy; twórcy gier i rysownicy; Mistrzowie Gry z wieloletnim doświadczeniem; laureaci wielu prestiżowych konkursów w kraju i za granicą; japoniści i koreaniści; wykwalifikowani piloci wycieczek; instruktorzy tańca, absolwenci i uczniowie szkół musicalowych i kostiumografii…

Na wyjazdach BT Orion zajmujemy się tym, co kochamy. Jesteśmy odpowiedzialni, otwarci i dajemy z siebie wszystko! Mamy sto pomysłów na minutę – to my wymyślamy nowe programy i proponujemy nowe aktywności. Najczęściej pozostajemy związani z obozami i wyjazdami przez wiele lat. Niejeden z nas sam kiedyś jeździł z Orionem jako uczestnik.

Staramy się inspirować naszych Podopiecznych i zarażać ich swoją pasją. W końcu po to z Wami jeździmy!

Koordynator, Larpowiec, Mistrz Gry

Patryk PATISON Stryjewski

Larpowiec od 2010 roku, na obozie pisze i prowadzi larpy oraz mistrzuje erpegi.

Na co dzień zamienia ludzi w cyferki, a potem to jeszcze analizuje. Całymi tomiszczami pochłania reportaże podróżnicze. Większość swoich gier wymyślił jadąc autobusem. Kocha opowieści o społecznościach postawionych w niecodziennych sytuacjach, a także grać postaci rozdarte trudnymi dylematami. Pije tylko czarną kawę i uwielbia ludzi. Nic nie ładuje mu baterii tak, jak sytuacje towarzyskie i wielogodzinne rozmowy. Wielbiciel niezależnych gier fabularnych, eksperymentalnych form larpowych oraz literatury i kina noir/neonoir. Jak każdy larpowiec ma bardzo dużo męczących opowieści z gier, na których nigdy nie było słuchaczy.

LARP “Pewnego razu w Ombreville”, który współtworzył, zdobył 1 miejsce w konkursie Ava LARP w 2013, w 2017 jako prowadzący i twórca gier “Wizyta” i “Rękopis: Sierra Morena” zdobył nagrodę “Lub Larp Poleca”. W 2019 roku jego larp “Stream” rozbił bank festiwalu Lub Larp i zdobył 3 z 4 możliwych nagród w dorocznym plebiscycie.

Rok urodzenia:1992

Wykształcenie:średnie, obecnie student Socjologii Stosowanej i Antropologii Społecznej

Warsztaty kulinarne/Ekspertka kulinarna

Dominika CIASTEK Nowicka

Miłośniczka kuchni oraz kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Pracuje jako kucharz, odbywała zagraniczne staże zawodowe.
Na obozach nauczy Was gotować najlepsze jedzonko na świecie jak i porozmawia o kuchni wszelkiej. Poprowadzi Wam wykład o aksolotlach, obejrzy z Wami najlepsze filmy i seriale, chętnie zagłębi się w popkulturowe dyskusje.
Uwielbia podróżować, poznając inne kultury i lokalne kuchnie. Kiedyś pojedzie stopem lub własnym food truckiem dookoła świata (zaraz po otworzeniu cukierni).
Rzeczy które są super według Ciastka to: Wilki, Corgi, Aksolotle, Jeże, Lisy, Smoki (będzie mieć je wszystkie).

Rok urodzenia:1993

Wykształcenie:Studentka wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Kierownik, Koordynator, Mistrz Gry

Michał NOWAK Nowak

RPG-owiec z 12-letnim stażem, pacynkista z zamiłowania.
Zanim w coś zagra lubi upewnić się, że postacie i historia mają jakiś sens. To nietypowe podejście pozwoliło mu zostać finalistą Pucharu Mistrza Mistrzów w 2014 roku.
Gdy nie walczy z magisterką, to macha mieczem w warszawskiej ARMIE, pochłania popkulturę i nabija godziny w gierkach multi. Jak cię polubi to podrzuci ci muzykę na sesję.
Będzie szedł do Dusznik nawet jeśli wszyscy inni połamią nogi. Nawet jeśli sam połamie nogi.

Rok urodzenia:1994

Wykształcenie:Inżynier Technologii Żywności na SGGW

Koreanista

Edyta ED Słotwińska

Na obozach prowadzi zajęcia z języka koreańskiego oraz prelekcje na temat kultury i historii całego Półwyspu Koreańskiego, a rozmawianie o kwestiach zjednoczeniowych i dialogu między-koreańskim pobudza ją lepiej niż najmocniejsza kawa.

Uczestnikom chętnie uchyla rąbka tajemnicy na temat koreańskiej tradycji i polityki i stara się wplatać te elementy w pogadanki o muzyce k-pop, z którą ma styczność od 2013 roku.

Na co dzień zajmuje się działalnością w Zarządzie Samorządu Studentów Wydziału Orientalistycznego UW oraz obowiązkami Prezeski Koreanistycznego Koła Naukowego UW, w wolnych chwilach para się także organizacją festiwali fantastyki. I hoduje duże pająki.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:studentka koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim

Ultimate, Nordic Walking

Michał ROGAL Rogiński

Wielokrotny reprezentant Polski na MŚ i ME!!

Mało czego w swoim sportowym życiu nie próbował. Gdyby służył w armii byłby pewnie specjalsem… Absolwent Warszawskiej AWF, instruktor sportu, kulturystyki, trójboju siłowego, TRX oraz treningu funkcjonalnego… Nie zapominajmy, że nauczy też jazdy na snowboardzie, żeglowania i pomoże opanować techniki Nordic Walking. Trener personalny, animator, wychowawca kolonijny, licencjonowany instruktor jazdy samochodem…

Trener i kapitan drużyn Ultimate, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy, pionier tej dyscypliny nad Wisłą.

Od ponad 10 lat zajmuje się szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przez całe życie będąc w ruchu, przekłada swoją wiedzę i pozytywne nastawienie na otaczających go ludzi.

Prywatnie tata Małego Franka.

Rok urodzenia:1986

Wykształcenie:AWF Warszawa

Pilotka wycieczek Twoja Korea

Gabriela GABA Jaroszyńska

Pierwszy trener k-pop dance na obozach, wiecznie niezdecydowana pomiędzy kulturą koreańską, a japońską – była studentka kultury Japonii, która zdecydowała spędzić część studiów w Korei.
Tańczy od ponad 12 lat, a k-popu słucha niewiele krócej (10 lat).
Współzałożycielka grupy k-pop cover dance “Omona!”, z którą bierze udział w konkursach oraz wydarzeniach promujących kulturę Azji.
Podczas wyjazdów “Twoja Korea” upewnia się, że wszyscy dostaną upragnioną dawkę k-popu.

Rok urodzenia:1991

Wykształcenie:wyższe

Koordynator, Mistrz Gry

Jan DŻONNY Wardecki

Mistrz Gry, Mechawojownik, wiceprezes Warszawskiego Klubu Miłośników Battletech’a “Hegemonia Mariana”.
Erpeguje od 7 roku życia. Czasem też poLARPuje albo pogra w “Magiczne Karteczki(™)” ale najbardziej uwielbia prawie już zapomniany system pacynkowy Battletech.
Pasjonuje go postapokalipsa w kulturze i sztuce, eksploracja ruin, kuchnie orientu oraz muzyka elektroniczna na łonie natury.
Na co dzień zajmuje się stabilizacją zamkniętych ekosystemów, wychowywaniem kotów i kosmicznym piractwem.
Podobno dawno temu wygrał obozowy Konkurs Gracza. Zawsze chętnie przekaże wiedzę o Battletech’u i fizyce kwantowej.

Rok urodzenia:1988

Wykształcenie:socjologia

Koordynatorka, Mistrzyni Gry, Japonistka, Pilotka wycieczek Twoja Japonia

Airis Kamińska

Koordynator programowy, Mistrz Gry, japonista oraz pilot wycieczek. Poprowadzi sesję RPG, zaprosi na spotkanie herbaciane, pomoże znaleźć tengu w japońskich górach, przekona, że Kaligrafia Jest Najważniejsza oraz nigdy nie odmówi pojedynku na broń białą.

Na co dzień zajmuje się pracą w Orionie, graniem w rpgi oraz praktykowaniem szczęścia.

Najbardziej lubi pieczone bataty, ciekawe konstrukcje fabularne i płakanie przy świeczkach. Oraz Lwy – bo nie ma na świecie nic tak majestatycznego jak one.

Rok urodzenia:1988

Wykształcenie:japonistyka na Uniwersytecie Warszawskim i roczny kurs językowy na Uniwersytecie Kumamoto

Capoeira

Michał Wolniak

Wicemistrz Świata Joga Maneiro 2021 i 2022!!

Student Warszawskiej Szkoły Filmowej, który łącząc dwie pasje dzieli się nimi w filmowym kadrze oraz na zajęciach Capoeiry. Przygodę z brazylijską kulturą rozpoczął dość późno, bo w wieku 13 lat, ale dziś jest już instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na co dzień swoje zajęcia “Capoeira z Wyobraźnią” prowadzi w szkołach, domach kultury i centrach sportowych.

Pomysłodawca cyklu spotkań “Uwierz w siebie i rób to co kochasz”, który ma na celu promowanie wśród młodzieży aktywnego trybu życia, kształtowanie jej charakteru oraz zachęcenie do odkrywania i rozwijania swoich pasji; uczestnik Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktyki Społecznej “Łączy Nas Sport Nie Narkotyki”.

Poza dwiema głównymi zajawkami uwielbia żeglarstwo, kajaki i puszczanie latawca ;).

Rok urodzenia:1996

Wykształcenie:Student Warszawskiej Szkoły Filmowej

Pilotka wycieczek Twoja Korea

Monika MINNIE Robak

Pierwsza koreanistka na obozach kpop. Większość czasu spędza na szlifowaniu języków obcych albo poznawaniu nowych.

Należała do studenckiego wolontariatu MENTOR, gdzie pomagała studentom z innych krajów poznawać Polskę, jej język oraz historię.

W wolnym czasie czyta książki, ogląda filmy i dramy (nie tylko koreańskie). W międzyczasie trenuje taniec towarzyski albo gotuje dla przyjaciół. Ciągle odnajduje nowe pasje, którym oddaje się bez końca (czyli tyle na ile ma czas).

Jej ulubione zespoły: Busker Busker, 10cm, Super Junior, JYJ, DBSK, SHINee, Infinite, F(x), B.A.P, K.Will, Ailee, Kim Dong Ryul.

Podczas wyjazdów „Twoja Korea” zadba o porządną dawkę lokalnej kultury.

Rok urodzenia:1992

Wykształcenie:Absolwentka studiów licencjackich koreanistyki oraz studiów magisterskich filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim

Rysowniczka

Alisa RYSIU Zagusta

Mistrz zajęć artystycznych i pogromca prelekcji wszelakich. Opowie wszystko o nietypowych anime i dziwacznych mangach, pokaże memiczność historii Japonii, a także wprowadzi w świat odległych subkultur Kraju Kwitnącej Wiśni.

Razem z drużyną Oriona nie opuszcza żadnego konwentu, gdzie masowo produkuje przypinki i zalewa wszystkich falami słodkości i cukru.

Kocha wszystko co estetyczne, ładnych Azjatów, klasyczne stroje japońskie, lolity, anime z lat 90 i… miecze!

Jej rysunki możecie obejrzeć na fanpage’u Fuwali Planet.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:Studentka grafiki komputerowej w Szkole Wyższej pod auspicjami PAN

Capoeira

João Rossy

Wicemistrz Świata 2013! Mestre de Capoeira!

João Rossy, w środowisku capoeira znany jest jako Mestre Bailarino. Brazylijczyk z pochodzenia, więc można powiedzieć, że capoeira ma we krwi. Trenować zaczął w rodzinnym mieście Fortaleza/Ceará w 1994 roku mając 12 lat.

W 2007 roku podjął decyzję o wyjeździe do Europy, gdzie chciał stworzyć nowe grupy i przekazać nowym adeptom capoeiry całe swoje doświadczenie. Do Polski przyjechał w 2008 roku i osiedlił się tu na stałe.

Nieustannie podróżuje po całym świecie. Do tej pory odwiedził około 25 różnych krajów. W 2013 roku wywalczył 2 miejsce w Mistrzostwach Świata Capoeira w Baku, a w marcu 2022 roku został wyróżniony tytułem Mestre, czyli najwyższym stopniem w capoeirze!

Rok urodzenia:1982

Mistrz Gry, Socjoterapeuta

Marcin TOPÓR Życzkowski

Szkoleniowiec, Socjoterapeuta, Mistrz Gry, oraz Rekruter Kadry – wszystko w jednym, rozsądnej wielkości i miłym dla oka opakowaniu.

Wysłucha wszelkich bólów serca i umysłu oraz podzieli się swoim doświadczeniem w radzeniu sobie z nimi. Jeśli trzeba podniesie morale inspirującą przemową, jak do muzyki – tym lepiej.

W wolnych chwilach znajduje ciche miejsce pomiędzy sosnami, aby pośpiewać na całe gardło.

Na co dzień pracuje w Orionie przy przygotowywaniu obozów, prowadzi pracę szkoleniową dla grup i osób indywidualnych, organizuje gry terenowe i dydaktyczne, a także macza swoje palce w teatrze improwizowanym (LARP).

Lubi placki ziemniaczane, strzelanie ze wszystkiego co strzela i narrację do muzyki.

Rok urodzenia:1989

Wykształcenie:Filozofia na UKSW, Socjoterapia APS oraz liczne szkolenia specjalnościowe (m.in. Trening rozwoju osobistego, pedagogika ulicy)

Koordynatorka, Japonistka, Pilotka wycieczek Twoja Japonia

Agnieszka KAORI Pałka

Absolwentka 3-miesięcznej wymiany z japońskim liceum Sendai Shirayuri Gakuen. Po maturze spakowała walizkę i wybyła na kolejny miesiąc do Kraju Kwitnącej Wiśni, bo im więcej Japonii tym lepiej.

Obecnie ukontentowany pilot wycieczek ku tej destynacji.

Na obozach prowadzi zajęcia z japońskiego, spotkania herbaciane i dużo *bardzo* przydatnych prelek, na przykład o japońskich toaletach.

Hobbystycznie wywraca swoje życie do góry nogami przynajmniej raz w roku. Lubi japońskie zielone jedzenie, ameby, jednorożce i brokuły. Brokuły są super. I są fraktalami!

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:średnie

Japonistka, Pilotka wycieczek Twoja Japonia

Marta MARTENS Langiewicz

W roku szkolnym nauczyciel, w wakacje zmienia się w pilota wycieczek po Japonii. Nauczy zamawiać ramen z automatu, opowie o długich nosach tengu, pomoże wybrać pas do wymarzonej yukaty, podpowie najlepsze sklepy na otaku szoping i zabierze na karaoke.

Kioto jest jej drugim domem. Kocha śpiewać i jeść. Nie pogardzi też dobrym RPGiem. Legenda głosi, że w 80% składa się z herbaty. Gotowym wyjść z matrixa otwiera oczy na to, że to nie Majestatyczne Lwy, a Pokraczne Baraświnie.

Rok urodzenia:1988

Wykształcenie:Magister inżynier biotechnologii po Politechnice Warszawskiej, absolwentka rocznego kursu dla obcokrajowców Urasenke Gakuen Chadō Senmon Gakkō, absolwentka rocznego kursu języka japońskiego w Kyōto Institute of Culture and Language.

Rysowniczka

Kasia HAJI Papis

Na obozie: prowadzi zajęcia z rysunku mangowego oraz warsztaty komiksowe, origami i inne zajęcia manualne, prelekcje dotyczące mangi, anime, popkultury oraz zajęć warsztatowych i konkursy screenowe. Jako koordynator pilnuje też, żeby wszystko działało zgodnie z planem^^

Na co dzień: rysuje komiksy – własne oraz w duecie bC, a także grafiki do gry komputerowej, ćwiczy iaido (adeptka szkoły Musō Shinden w stopniu shodan), liczy całki, ogląda zdjęcia statków handlowych, wtapia się w książkowe uniwersa, gra w RPG’i – ogólnie rzecz biorąc usiłuje poznać tyle świata, ile się da. W międzyczasie żegluje i biega z psem na agility. Bo każdy dzień jest wart tego, by odkryć coś nowego!

Ulubione anime/manga: NGE, Zankyou no Terror, Jormungand, Dogs, Pandora Hearts

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: komiks, szczególnie style w mandze i sposoby przedstawienia treści za pomocą rysunku; anime jako projekcja, po którą nie każdy sięgnie; iaido, czyli kontrola siebie i miecza; niezgłębione zafascynowanie życiem społecznym Japończyków oraz podziw dla ich pracoholizmu.

Rok urodzenia:1992

Wykształcenie:inżynier Energetyki, studentka Politechniki Gdańskiej na kierunkach Elektrotechnika (magisterskie) oraz Oceanotechnika (inżynierskie)

Mistrz Gry

Paweł WYSPA Klimas

Na obozach Mistrz Gry, prelegent i LARPowiec.

Na co dzień pisze, projektuje akcje społeczne, prowadzi instagramowy i facebookowy profil z recenzjami Your Evening With, przygotowuje się do otwarcia projektu Living Stories i poszerza wiedzę na losowe tematy.

Ostatnio zajął się grami symulacyjnymi i planszówkami oraz zaczął współpracę z Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym.

Lubi słodkości, dobrą zabawę, pogadanki na wszelkie tematy oraz rozwój kreatywności swojej i innych. Przede wszystkim kocha stawianie przed sobą ciągłych wyzwań.

Zwycięzca obozowego konkursu Mistrza Gry, Gracza i turnieju bitewniakowego. Prelegent na konwentach oraz współorganizator niektórych z nich. Masa doświadczenie PBF i PBCH. Specjalizuje się w światotworzeniu i stara się ożywić to co wymyślił z uczestnikami na obozach.

Rok urodzenia:1992

Wykształcenie:Człowiek renesansu - Absolutorium z bioinformatyki, technik masażysta, spec. marketingu i reklamy, "Mediaworker"

Mistrzyni Gry

Justyna JUSTA Borowska

Mistrz Gry, czasem pogrzebie też przy LARPach.

Człowiek-uczelnia, obecnie studiuje historię sztuki, romanistykę i germanistykę. Na co dzień bada gotyckie kościoły, a fascynacja północnoeuropejskim średniowieczem przelewa się niejednokrotnie na klimat prowadzonych przez nią sesji. Poza tym kocha języki obce (“a ten niderlandzki naprawdę przydaje się w życiu codziennym, przysięgam”).

Na sesjach ceni immersję i dopasowaną muzykę.

Organizowała łódzkie RPGranie, koordynowała blok RPG na Kapitularzu, pełniła funkcję sędziego Pucharu Mistrza Mistrzów.

2,5 – krotna zwyciężczyni orionowego Konkursu Mistrza Gry. PozaRPGowo uwielbia jeździć na churchingi (tak właśnie nazywa się jeżdżenie po zapomnianych przez wszystkich starych kościołach).

Rok urodzenia:1997

Wykształcenie:w trakcie zdobywania wyższego 😉

Instruktorka tańca K-pop, Cosplayerka

Karolina K.T. Sidorczuk

Instruktorka tańca k-pop.

Interesuje się sportami, pracuje jako trener judo, tworzy animacje i cosplaye, tancerka w S.P.Y Dance Crew, człowiek orkiestra! Niczego się nie boi! Jest encyklopedią anime z ponad 300 seriami obejrzanymi na koncie. Jej ulubiony zespół to Muse, słucha też muzyki k-popowej i j-rockowej. Stare polskie filmy i piosenki – miłość życia!

Kiedy ma czas robi nocne rajdy gier komputerowych i sama tworzy do nich głównie grafikę. Fascynuje się od zawsze sztukami walki z każdego zakątka świata. Typowy człowiek-student: wiecznie głodna, bez kasy, zaspana. Nie umie gotować, ale kocha jeść <3

Rok urodzenia:1997

Wykształcenie:studentka fizyki gier komputerowych i robotów

Crossminton

Zofia Wincenciak

1 nr rankingu International Crossminton Organisation!!

Na co dzień studiuje Dialog i doradztwo społeczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Mimo młodego wieku już jest wielokrotną mistrzynią Polski oraz pierwszą rakietą świata w kategorii Open Kobiet wg. rankingu International Crossminton Organisation. Swoją największą pasję przekuwa w sposób na życie i zaraża nią kolejne grupy dzieci i młodzieży.

Żeby nieco zwolnić tempo spotyka się z przyjaciółmi przy dobrej herbacie i grach planszowych, ale kiedy z powrotem przyspiesza nikt nie ukryje się przed jej niespożytą, pozytywną energią i niezmiennie dobrym humorem. Nieustająco stawia przed sobą kolejne wyzwania i próbuje nowych rzeczy, bo jak sama twierdzi trzeba iść naprzód, żeby się nie cofać.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:Studentka Uniwersytetu Poznańskiego

Mistrz Gry, Battlowiec

Jeremi JAREMU Baka

Wychowawca, koordynator & opiekun battlowni, Mistrz Gry i modelarz.

Dyrektor artystyczny w firmie Kromlech i project manager / ojciec założyciel studia Tabletop Scenics. Jak sam żartuje, na co dzień składa figurki, wymyśla fantastyczne światy i tworzy makiety do gier – żeby po południu wrócić do domu i mieć czas dla siebie!

Półfinalista Pucharu Mistrza Mistrzów, trzykrotny zwycięzca obozowego konkursu Mistrza Gry, współtwórca Kolektywu GRAJ!

Pierwszy raz pojechał na obóz czternaście (!) lat temu, i tak już został.

Rok urodzenia:1995

Wykształcenie:wyższe niepełne - geografia

Instruktorka tańca K-pop

Magda EM Piętak

Na obozie prowadzę warsztaty taneczne kpop, prelekcje o dance coverach i koreańskiej pielęgnacji.

Na co dzień tańczę w zespole coverowym B3ST, studiuję farmację i bardzo szeroko interesuję się pielęgnacją skóry i kosmetykami, więc czasem można mnie też spotkać na targach kosmetycznych lub farmaceutycznych.

Osiągnięcia: Finały Kpop Cover Dance Festival 2013, 2016 i 2017; występy na imprezach związanych z wydarzeniami Kpopowymi (Plus Social, Young Bros), kolaboracje z innymi zespołami coverowymi.

Najbardziej lubię dramy- szczególnie Goblina (Mroczny Żniwiarz ♡), kocham też mangi, anime i oczywiście kpopowe choreografie; szczególnie girslbandowe. Moimi ulubionymi tancerzami kpopowymi są Momo z Twice i Jimin z BTS.

Rok urodzenia:1991

Wykształcenie:wyższe

Mistrz Gry

Piotr SZADOŁ Szymanek

Mistrz Gry i wychowawca Juniorów, chętnie wprowadza nowicjuszy w gry fabularne. Lubi rozmawiać o RPGach, życiu, a czasem i o nauce czy filozofii.

Na obozach oprócz sesji prowadzi warsztaty z rysowania map i prelekcje o grach ze szczyptą treści popularnonaukowych oraz przegrywa z obozowiczami w planszówki.

Na co dzień studiuje kognitywistykę, planuje RPGowe kampanie, przegląda memy, pisuje do szuflady i nie tylko. Zainteresowany badaniami nad religią, lubi jelenie, muzykę z końca XX wieku (Take On Me, turnus III pamiętamy!) i długie spacery.

Rok urodzenia:1996

Wykształcenie:ukończona kognitywistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim, kontynuowana na studiach magisterskich.

Mistrz Gry

Kacper kπ (KAPI) Kucharski

Mistrz Gry i wychowawca. Większość dni spędza na myśleniu o rzeczach, które nie interesują nikogo poza wyjątkowo szczupłym zbiorem ludzi miary zero, co skutkuje tym, że wygląda jakby nic nie robił.

Podobno ma groźną minę, ale to tylko naturalny stan jaki przybiera jego twarz, gdy myślami jest gdzie indziej.

Najbardziej ze zbioru wszystkich rzeczy na świecie lubi matematykę, dobre immersyjne RPGi, zagadki logiczne (którymi chętnie się podzieli z tzw. ochotnikami), rozkład filmów (ale i ogólniej – historii) na czynniki pierwsze i niebanalne rozmowy, przy czym niekoniecznie w przedstawionej kolejności. Raz czy dwa wygrał KMG.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:średnie, obecnie student Uniwersytetu Warszawskiego

Japonistka, Pilotka wycieczek Twoja Japonia

Julia KORO Caba

Prowadzi zajęcia związane z językiem i kulturą japońską. Stara się doceniać małe rzeczy, a kaligrafia i Droga Herbaty pomagają jej w tym. W 2014 roku zajęła drugie miejsce w Ogólnoeuropejskim Konkursie Kaligraficznym, jest członkiem Stowarzyszenia Drogi Herbaty oraz oficjalnym uczniem rodu Urasenke (ukończony etap Nyuumon).

Na co dzień uczy w Warszawskiej Szkole Języka Japońskiego, a jej pedagogicznym mistrzem po wsze czasy pozostaje jeden jedyny Koro-sensei z „Ansatsu Kyoushitsu”!

W wakacje pilotuje wycieczki Twoja Japonia. Oprowadza też od czasu do czasu Japońskich gości po Polsce, z całych sił ukrywając swoją tak bardzo uzależnioną od anime otaku duszę (“czy wiedzieliście, że mur z Shingeki no Kyojin był wzorowany na Barbakanie?” i takie tam zaciąganie jak złoczyńcy z Boku no Hero Akademia).

Wśród niektórych znana jako Troskliwych Misiów no Kami oraz piewca brukwi.

Rok urodzenia:1991

Wykształcenie:ukończone liceum francuskie im. Renee Goscinny. Absolwentka japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka letniego stypendium Showa Women’s University oraz rocznego stypendium rządu japońskiego MEXT na Osaka University.

Ultimate Frisbee, SpikeBall

Andrzej HELIO Holnicki

Wielokrotny reprezentant Polski na MŚ i ME!!

Andrzej jest zawodnikiem i współzałożycielem drużyny ultimate – Zawierucha Warszawa.

Od małego związany ze sportem, trenował m.in. judo w AZS AWF Warszawa i piłkę nożną w RKS Marymont Warszawa.

Jest wielokrotnym reprezentantem Polski i ma na swoim koncie ponad 200 rozegranych turniejów ultimate, a także liczne medale Mistrzostw Polski i Mistrzostw Czech. Pełni również funkcję trenera Kadry Narodowej na Plażowe Mistrzostwa Europy.

W 2017 roku uczestniczył w warsztatach trenerskich organizowanych przez Europejską Federację Ultimate i już rok później uzyskał certyfikat trenerski za przeprowadzenie programu warsztatów dla młodzieży z Ursusa. Obecnie prowadzi grupę szkolną w jednej z warszawskich placówek.

Razem z Anią odkrywają również uroki Spike Balla 😉

Rok urodzenia:1990

Ultimate Frisbee, SpikeBall

Anna Chrząszcz

W wieku 14 lat zaczęła przygodę z siatkówką, która trwa do teraz. Na sowim koncie ma występy w takich klubach jak MOS Wola, AZS AWF Warszawa, Mazovia, Esperanto, AZS PJATK.

Obecnie trenuje również ultimate frisbee w drużynie mieszanej – Zawierucha Warszawa oraz drużynie żeńskiej – Troubles.

Jako trenerka siatkówki pracuje z podopiecznymi Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”, a także ze studentami i dorosłymi amatorami.Entuzjastka aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Razem z Andrzejem odkrywają również uroki Spike Balla 😉

Rok urodzenia:1998

Cosplayerka

Sara BURA-CHAN Niechciał

Prowadzi zajęcia z cosplayu oraz różnorodne prelekcje i warsztaty manualne. Tworzeniem strojów zajmuje się od 2014 r., a efekty jej pracy można obejrzeć na fanpage’u Bura-chan Cosplay.

Uwielbia wszelkiego rodzaju gry i rywalizację. Kocha zagadki i escape roomy. Ma kilkunastoletnie doświadczenie taneczne w polskim folku, a obecnie zajmuje się dance coverami azjatyckich piosenek.

Kolekcjonerka wszystkiego kojarzącego się z jej ulubionymi seriami, miłośniczka papierowych mang. Wielka fanka idolek, a w szczególności uniwersum Love Live! Najlepiej czuje się w otoczeniu cosplayowym, przez co jej pokój wygląda jak istny sklep dla cosplayującego otaku ^_^

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:Studentka Inżynierii Akustycznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Koordynator, Mistrz Gry

Zbigniew ZED Zych

Wychowawca na Obozach od 2006 roku; członek-założyciel grupy kreatywnej Lans Macabre; Zwycięzca Pucharu Mistrza Mistrzów 2013 i 2017.
Ma ponad 20-letni staż w RPG i kilkunastoletni w battle, malowaniu figurek i LARPach.
W chwili obecnej pakuje swoje ręce w tyle projektów erpegowych ile tylko się da. Prowadzi kanał na YT “erpegowy Yak”, współpracuje przy najnowszej edycji Zewu Cthulhu, 4ed Warhammera i wielu innych.

Mistrz Mistrzów:2013, 2017

Rok urodzenia:1985

Wykształcenie:wyższe niepełne, studiował w Instytucie Informacji Naukowej na UW.

Japonistka

Karolina AVOCATSU Kącka

Lubi uczyć ludzi tego, co lubi najbardziej, czyli wszystkiego co japońskie. Pokaże dlaczego znaki są fajne, zapakuje w furoshiki co tylko wpadnie jej w ręce i zasypie milionem tytułów „jedynego najlepszego” japońskiego filmu.

Na co dzień gotuje wege jedzonko, pochłania anime i tańczy k-popowe choreografie. Lubi japońską ceramikę i tkaniny, kim chi i awokado.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:studentka japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego

Koreanistka

Oliwia Lubińska

Pasjonatka języka, historii i szeroko pojętej kultury koreańskiej, a także chińskiej. Nie potrafi żyć bez muzyki.

W wolnych chwilach odpoczywa przy dobrej dramie, filmie lub książce, z kubkiem kawy w ręku. Kocha koty, świeczki, ogniska, kocyki, wszystko co miękkie i ciepłe, długie spacery i słoneczne poranki. Uwielbia prowadzić długie dyskusje o wszystkim i niczym, zdobywać nowe doświadczenia i uczyć się nowych rzeczy. Planuje zajrzeć pod każdy najmniejszy kamyk w Korei Południowej. Wciąż bezskutecznie walczy ze swoim uzależnieniem od Pinteresta.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:obecnie studiuje koreanistykę na Uniwersytecie Warszawskim

Mistrzyni gry, Rysowniczka

Aleksandra ZU Dębska

Ilustratorka, grafik, gamer girl i Mistrz Gry. Na obozie prowadzi sesje. Najlepiej czuje się w mrocznych klimatach systemów takich jak Blades in the Dark, Wampir czy Cthulhu. Prowadzi również zajęcia z rysunku, projektowania postaci i fantastycznych stworzeń.

Na co dzień zajmuje się studiowaniem, rysowaniem, graniem i pożeraniem popkultury. Inspiracje do ilustracji czerpie głównie z fantastyki i RPGów, najlepiej własnych sesji. Dumnie mainuje Widowmaker w Overwatchu i od kilku lat intensywnie gra w Elder Scrolls Online. Uwielbia smoki i koty, a także klimat filmów Tima Burtona.

Rok urodzenia:1997

Wykształcenie:Studentka grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w swojej pracy licencjackiej ilustruje Wampira: Maskaradę

Battlowiec

Jakub FABER Faber

Na obozach battlowiec i malarz pacynek. W sumie na co dzień również.

Oprócz tego miłośnik dobrych burgerów, historii wszelakiej i zbyt skomplikowanych planszówek. Nie pogardzi również dobrą sesją i larpem. Nie wierzy w istnienie Age of Sigmar. Organizuje turnieje i promuje Infinity the Game w Warszawie.

Trzykrotny zwycięzca obozowego konkursu malarskiego.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:Średnie. Obecnie student energetyki na Politechnice Warszawskiej.

Cosplayerka

Paulina HARVET Kostrzewska

Cosplayerka od 2015 roku i była studentka sinologii.

Wprowadzi w podstawy tworzenia swojego własnego stroju oraz techniki makijażu cosplayowego.

Z chęcią opowie trochę o języku chińskim i kulturze Państwa Środka.

Fanka Niesamowitych Wojaży JoJo, Disneya, Idolek, Marvela, DC i gier z dobrą fabułą.

Rok urodzenia:1996

Crossminton

Wojciech Wilkosz

Nr 4 rankingu open International Crossminton Organisation, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019!

Od małego związany ze sportem, m.in. siatkówką i piłką ręczną. W wieku 10-ciu lat swoją uwagę skierował na sporty rakietowe, wtedy też rozpoczął trwającą dekadę przygodę z badmintonem, która przyniosła mu liczne sukcesy, w tym wielokrotne mistrzostwo Śląska oraz 5 miejsce Mistrzostw Polski.

7 lat temu zamienił rakietę do badmintona na tę do crossmintona i mamy wrażenie, że nie żałuje 😉

Aktualny Mistrz Polski w grze singlowej i mieszanej. Wielokrotny reprezentant kraju na imprezach międzynarodowych. Brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2019 roku w grze mieszanej.

Instruktor crossmintona i wielki pasjonat kawy!

Japonistka

Klaudia PINKU-CHAN Czarny

Pasjonatka japońskiej kultury i wszystkiego co różowe i kawaii. Żyje głównie herbatą jako członek Stowarzyszenia Drogi Herbaty Urasenke Tankōkai Sunshinkai, oficjalna uczennica szkoły Ikebany rodu Ikenobō. Wiceprezes Japonistycznego Koła Naukowego Maru oraz Międzykierunkowego Koła Naukowego Studiów nad Buddyzmem. Miłośniczka japońskiej drogi kaligrafii, kimon i laleczek kokeshi.

Nauczy jak zrobić omamori, zaprowadzi do świata bogów, pomoże znaleźć swojego własnego jednorożca i nigdy nie odmówi czarki herbaty.

Rok urodzenia:1996

Wykształcenie:Z zawodu ekonomistka. Studentka warszawskiej japonistyki. Ukończony kurs wakacyjny na Uniwersytecie Ochanomizu w Tokio.

Rysowniczka

Ada HANGE Kunczka

Na obozach prowadzi zajęcia z rysunku.

Na obozach prowadzi zajęcia z rysunku. Los sprawił, że skończyła na kulturoznawstwie i choć czuje się tam jak w domu to jej prawdziwą pasją są języki i malunek wszelkiej maści. Rysuje od lat, a ołówki są dla niej najlepszym przyjacielem. Kiedy czuje natchnienie to tworzy projekty 3D i prowadzi prelekcje o języku koreańskim na konwentach. Zawsze chętna na długą rozmowę o Azji, wspólne tworzenie i dobrą zabawę z anime przy zielonej herbatce.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:Studia Azjatyckie: moduł Korea na UJ

Popkultura japońska i koreańska

Ewelina LEVI Trzpioła

Na obozie prowadzi zajęcia z kultury koreańskiej.

Zapalona kpoperka od wielu lat, niespełniony rysownik i drobna pisarka. Wytknie każdy błąd ortograficzny, interpunkcyjny, czy stylistyczny, nawet jeśli nikt tego nie chce. Wziąć, a nie wziąść… znajdzie coś architektonicznego niemalże na każdym zdjęciu z jakąś gwiazdką kpopu, czy nawet kupce zaschniętego błota. Kocha muzykę, historię, styl i wszystko inne co jest koreańskie.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:Studentka architektury w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania

Wsparcie medyczne, Battlowiec

Jakub SZAMBOR Szamborski

Kiedy nie studiuje prawdopodobnie pomaga zorganizować LARPa albo konwent. Miłośnik postapo oraz  Warhammera 40k, skarbnica wiedzy bezużytecznej. Gra we wszystko co popadnie od karcianek i planszówek przez RPG i LARPy po gry miejskie. Tam gdzie inni widzą rupiecie widzi nowy strój na larpa albo ławkę i stół do samodzielnego złożenia i odmalowania. Uwaga, jakiekolwiek pogłoski o wywołaniu przez niego wojen na NERFy podczas obozów są pomówieniami i oszczerstwem.

Rok urodzenia:1996

Wykształcenie:średnie, student informatyki

Instruktorka tańca K-pop

Aleksandra SASHA Szabłowska

Na obozie zajmuje się nauką tańca oraz organizacją przeróżnych zabaw, gier, prelek i konkursów o tematyce k-pop.

Od 4 lat pasjonuje się popkulturą Korei Południowej, k-popem oraz tańcem. Uwielbia animacje Disneya. Nie pogardzi dobrą celtycko-renesansową muzyką. Kocha kaczusie, a na obozach będziecie mogli poznać jej pierzastego przyjaciela (Johnny już się nie może doczekać)! Uwielbia jeść i wciąż zastanawia się, dlaczego nie została mukbangiem? Optymistyczna, uśmiechnięta i wygadana: szczególnie, jeśli w grę wchodzą koreańscy chłopcy lub jej ubband. Osoba, do której można podejść tylko po to, aby się przytulić! Marzy, by pogłaskać kaczkę.

Rok urodzenia:2000

Wykształcenie:Studentka psychologii

Psycholożka/Opiekunka dobrego nastroju

Karolina Maćkowiak

Pasjonatka tańca i ruchu intuicyjnego. Otwarta, chętna do pomocy i wspólnego szukania rozwiązań. Podczas warsztatów dzieli się wiedzą o tym w jaki sposób zadbać o swoje samopoczucie na co dzień. Prowadzi również warsztaty oparte na ruchu i tańcu terapeutycznym.

Rok urodzenia:1997

Wykształcenie:Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim

Koreanistka

Kasia Prusaczyk

W tłumie wyróżniają ją jej defaultowa pozycja drzewa i ręce wiecznie pobrudzone tuszem lub grafitem, poza tym – jest nieuchwytna niczym ninja. Lubi rysować, lepić, składać, wyplatać i wie jak policzyć pingwiny na Antarktydzie.

W wolnym czasie błądzi po muzycznych podziemiach Korei lub mówi do siebie w pięciu językach. Gdyby miała ukulele, to by na nim grała (niestety ma tylko gitarę, ale i na niej chętnie pobrzdąka przy wieczornej herbatce).

Mistrz metody „Weź nie pytaj, weź się przytul”. Na obozie z przyjemnością podzieli się swoimi (co najmniej niekonwencjonalnymi) metodami nauki języka obcego, oprowadzi po piwnicach koreańskiej sceny muzycznej i obudzi w każdym wewnętrznego artystę. Jej talentem specjalnym jest zapełnianie pamięci wszelkich dostępnych urządzeń elektronicznych nagraniami z koncertów i zdjęciami jej kota.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:studentka koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim

Mistrz Gry

Maciek CZŁOWIEK ERPEG Kraiński

Gra w RPG od piątego roku życia, przez co na swoim pierwszym obozie został ochrzczony Człowiekiem Erpegiem. W przerwach między prowadzeniem, planowaniem i wymyślaniem kolejnych gier studiuje informatykę, piecze ciastka, przygotowuje rekwizyty na sesje i gra w jeszcze więcej gier.

Kolekcjonuje ciekawostki historyczne, z uporem godnym lepszej sprawy śledzi wyniki czołowych lig piłkarskich, wymyśla światy i mechaniki. Na sesjach stara się stworzyć wspólnie z graczami ciekawą i emocjonującą historię, uknuć kilka zawiłych intryg i przede wszystkim pośmiać się i wzruszyć. Poza tym ma bonus +4 do improwizacji, z którego zdecydowanie zbyt często korzysta.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:student informatyki na Uniwersytecie Warszawskim

Rysowniczka

Maria ISSEI Praczyk

Prowadzi zajęcia poświęcone rysunkowi, a także warsztatom manualnym. Swoją przyszłość planowała związać z rysowaniem już od szkoły podstawowej, co dzięki latom praktyki powoli staje się możliwe. Swoje artystyczne wizje przelewa zarówno na papier jak i płótna, jednak najbardziej lubi posługiwać się tabletem graficznym.

Pokaże jak rysować postacie wyjęte z mangi i anime, ale z chęcią podzieli się też wiedzą na temat malarstwa i rysunku klasycznego. Uwielbia gejsze, jrocka, modę alternatywną, musicale, słodycze i dobrze wykonany makijaż.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:Studentka na wydziale Grafiki Komputerowej na PJATK w Gdańsku.

Socjoterapeutka/Opiekunka dobrego nastroju

Justyna Konwerska

Na obozie możesz śmiało się do niej zwrócić, chętnie Cię wysłucha i pogada.

Na co dzień studiuje i pracuje w przedszkolu. Interesuje się psychologią, wege kuchnią a jej nowo odkryta pasja to joga! Miłośniczka filmów Hitchcocka oraz wszystkich zwierząt.

Czas wolny najchętniej spędza w schronisku wyprowadzając czworonożnych przyjaciół, oglądając seriale lub długo spacerując ze swoim psem. Marzy o zwiedzeniu świata autostopem.

Rok urodzenia:1997

Wykształcenie:Psychologia, Uniwersytet Warszawski

Japonistka, Warsztaty kulinarne

Zuzanna SUZUME Sobkowicz

Zwykle zakopana w książkach i mangach, szczęśliwa, że język japoński umożliwia jej większy wybór zwłaszcza tych drugich… chyba że akurat studia pochłaniają cały jej wolny czas (chociaż i wtedy stara się to jakoś pogodzić).

O języku i znakach mogłaby rozmawiać godzinami. Stara się w miarę orientować w sezonowych anime, nie pogardzi też dobrym serialem.

Od pewnego czasu próbuje swoich sił w gotowaniu (szczególnie kuchnia japońska) i wypiekach. Chętnie porozmawia o nawiązaniach do literatury w Bungou Stray Dogs, zmierzy się w openingowym quizie, pośpiewa na UltraStarze czy poskacze na DDRach.

Rok urodzenia:1997

Wykształcenie:obecnie japonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim

Mistrzyni Gry

Aleksandra SMOCZARKA Skibińska

Na obozach znajdziecie ją pilnującą, żeby Erpeżkowe Juniorki były najedzone i zaopiekowane.

Nauczycielka z zamiłowania, mistrzyni gry z pasji. Pierwszą sesję zagrała na obozie harcerskim podczas ulewy i tak jej już zostało.

Miłośniczka goblinów,  prostych mechanik i przytulnych systemów RPG. Poza tym zbieraczka zainteresowań i umiejętności wszelakich. Uszyje i wyhaftuje suknię, otynkuje ściany, a w przelocie napisze mały, niezależny systemik. W przerwach od grania słucha starych zespołów metalowych i ogląda anime.

Rok urodzenia:1991

Wykształcenie:Pedagogika specjalna, wczesnoszkolna i nauczanie informatyki (z małą kapką pedagogiki zdolności)

Mistrz Gry

Ksawery KSANTANTY Przybytek

Mistrz Gry, figurkowiec i amator MTG. Według klasyfikacji humorycznej flegmatyk. Bierze wszystko na luzie, bez spiny.

W wolnym czasie lubi pyknąć w SystemShocka albo WarThundera lub posłuchać czillowej muzyczki.

Z nudów czasami udaje Mongołów albo gada w dziwnym akcencie. Na sesjach zamiast fantastycznych czynów woli opisywać zwykłą ludzką podłość, co nie oznacza, że prowadzi same smuty. Na obozach krąży teoria spiskowa, jakoby umiał tańczyć.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:Student IPEHu na Politechnice Warszawskiej

Mistrzyni Gry

Julia Puczyńska

Entuzjastyczna i pełna energii Mistrzyni Gry, graficzka i amatorka gry na skrzypcach i ukulele.

Dzięki realizowanej specjalizacji z neuropsychologii klinicznej zna się też nieźle na grze na nerwach.

Jest ogromną fanką Sherlocka Holmesa, a co za tym idzie, interesuje się wszystkim, co dotyczy epoki wiktoriańskiej oraz kryminalistyki. Dlatego też najchętniej prowadzi Wolsunga.

W swoich sesjach stara się zachować balans między powagą i grozą, a luźną atmosferą i żartami, wszystko w duchu hasła „Najważniejsza jest dobra zabawa”.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:Studiuje Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim i Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Battlowiec

Jan ELLJANDIL Zwierzchowski

Battlowniec; szermierz; rysownik. Założyciel firmy Elljandil Models, tworzącej tereny do gier strategicznych, asystent w szkole rysunku Labirynt, student architektury. Fan Warhammera 40k oraz Warhammera Fantasy.

W wolnym czasie, gdy nie siedzi przy projektach architektonicznych, czy nie tworzy kolejnej makiety na zamówienie, rysuje postacie i ilustracje fantasy, czyta książki oraz od czasu do czasu prowadzi sesję RPG.

Na obozach uwielbia grać i malować figurki, prowadzić warsztaty rysunkowe, treningi szermiercze oraz na 4 slotach grać w erpeżki. Dwukrotny zwycięzca obozowego turnieju 40k. Raz udało mu się wygrać konkurs Mistrza Gry

Rok urodzenia:2000

Wykształcenie:Student Architektury na Politechnice Warszawskiej

Mistrz Gry

Gabriel BRYŚ Kublik

Może wykręcić Wam figla, podając się za uczestnika. Ale nie dajcie się zmylić! Poznacie go po plecaku, który zawsze zabiera ze sobą, idąc na sesję.

W czasie, gdy nie prowadzi erpega, chętnie poćwiczy z obozowiczami krzyczenie – albo po prostu z nimi porozmawia. Nieważne, czy rozmówca potrzebuje pozbyć się negatywnych emocji, czy po prostu chce zamienić parę słów. Bryś lubi pogadanki. I słodkie zwierzaki. I ciekawe rozkminy. I jeszcze parę innych rzeczy.

Rok urodzenia:2000

Wykształcenie:Student psychologii na APS

Stażystka Ciastka 😉

Karolina KEPUCZ Czerska

Obozowicz z upgradem. Po 5 latach uczestnictwa w turnusach letnich i zimowych OTAKU, została zaproszona do sterów, czyli prowadzenia kulinariów jako padawan mistrza Ciastka.

W życiu „pozaobozowym” zaangażowana w lokalną działalność młodzieży. Szalona kolekcjonerka komiksów, mang, puszek i owoców twórczości Orionowej Rodzinki. Pasjonatka kina, mól książkowy z ogromnym apetytem.

Swym entuzjazmem chce zarażać obozowiczów. Zawsze gotowa do dwóch rzeczy: śpiewania openingów z Jojo i jedzenia słodkości. Kepucz to prawdziwy człowiek tęcza – i na zewnątrz, i od wnętrza!

Rok urodzenia:2002

Wykształcenie:Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Oleśnicy

Instruktor tańca K-pop

Denis Wędzikowski

Pasjonat tańca od 9 roku życia. Na samym początku tańczył break dance, później hip hop, poping oraz kpop cover. Tańczy w grupie coverowej Hollow.gen. Były reprezentant polskiej kadry tanecznej na International Dance Organization – w roku 2019 wraz z formacją zajął 5 miejsce.

Na zajęciach skupia się na dobrej zabawie, technice oraz kreatywnym uczeniu choreografii.

Rok urodzenia:2000

Wykształcenie:Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy - Technik informatyk

Koreanistka

Magdalena Choynowska

Pasjonatka szeroko pojętej kultury koreańskiej. Półwysep Koreański odwiedziła już pięciokrotnie i zwiedziła więcej Korei niż niejeden mieszkaniec owego pięknego kraju.

Na obozach uchyla rąbka tajemnicy i przybliża uczestnikom nieznane aspekty tradycyjnej koreańskiej kultury. Uwielbia języki – zgłębia tajniki koreańskiego, chińskiego oraz tajskiego.

Na co dzień amatorsko zajmuje się rysunkiem, lubi pieski każdej maści i wielkości oraz uprawia sport – w tym taniec. Miała okazję uczęszczać na zajęcia taneczne w Korei m.in. w Studio 1997 czy Play The Urban.

Jej największym marzeniem jest trip po całej Azji.

Rok urodzenia:1998

Wykształcenie:Studentka Koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim

Instruktorka tańca K-pop

Dominika DOSHI Krajewska

Szczęśliwa poszukiwaczka orionowych przygód Doshi Doszuwa.

Pod jej czujnym okiem nauczycie się radośnie pląsać w rytmie waszych ulubionych k-popowych piosenek, jednak zanim do tego doprowadzi, przygotuje was na zrozumienie istoty tańca i sprawi, że poczujecie melodie w całym ciele!

Dzięki dwukrotnemu pobytowi w Korei Południowej zapoznała się z tamtejszą kulturą, o której jest gotowa co nieco opowiedzieć (nie zapominając oczywiście o zabawnych anegdotkach).

Uczestniczyła tam również w warsztatach tanecznych, zgłębiając techniki nauczania tamtejszych choreografów.

Rok urodzenia:2002

Wykształcenie:XL LO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Oni zapisali się na kartach historii naszych wyjazdów

Choć nigdy nie mów nigdy, może jeszcze się spotkamy 😉

Agnieszka Szczygieł

Aleksander ALEX Daukszewicz

Aleksander Tukaj

Aleksandra CELE Michalczuk

Alicja ALIS Wilkowska

Andrzej SKUZA Skuza

Angelika ENDZII Kula

Anita Szyszka

Anna MAYA Falkowska

Anna AMAI Wiśniewska

Artur Grzeszczyk

Bartek BART Fabiszewski

Bartek ZIOŁO Zioło

Błażej BŁAŻ Grygiel

Czarek Lasocki

Daniel KRZAK Krzaczkowski

Daniel ALDAR Stachura

Dominik Babski

Edyta AHU Nowak

Filip Bąk

Filip Będziński

Gosia LUNA Paluszyńska

Jakub Hędrzak

Jakub FINGRIN Tabisz

Jakub Wojtko

Jakub Wrzalik

Jarek BEACON Kopeć

Joanna AŚKU Kołcun

Karolina Sudolska

Kasia KAIRI Siedlecka

Klaudia JAVVIE Robat

Konrad Gajowiec

Konrad Kormosz

Krzysztof SZAFA Szafrański

Łukasz TOR Garczewski

Magdalena GRUCH Krupińska

Maciej Talaga

Maciej GORKI Wojciechowski

Marcin TUTSI Kiszka

Marcin KWIECIN Kwieciński

Marek Mydel

Maria Steciuk

Marta MAKA Jaworska

Marysia MERRY Piątkowska

Mateusz Biesiada

Mateusz CRAVEN Wielgosz

Michał RIPLEY Gos

Michał Madrak

Michał PUSZKIN Marszalik

Michał HEKKUN Pieczek

Natalia KONATA Krasuska

Natalia GRAŻYNA Truszkowska

Nela Wrzosek

Olga MIRA Mazurkiewicz

Paulina POXI Zacharska

Paweł SKAŁA Jurgiel

Paweł Szydłowski

Piotr DZIKU Dzikowski

Przemek Poniatowski

Radek RADKE Cholerzyński

Robert BOTHARI Wołkiewicz

Sandra RAZURI Chlewińska

Sandra EVELYNE Kołodziej

Teodor Klincewicz

Tomasz TOMMY Jantos

Władysław WŁODI Kasicki

Wojtek Rzadek

Zofia ZULA Skowrońska

Zuzanna ZUZIA Palińska

Kolonie dla Kreatywnych i obozy RPG/BATTLE/LARP

W skład naszej kadry wchodzą ludzie niezwykle kreatywni, otwarci, komunikatywni.

Od lat zajmują się grami fabularnymi, bitewnymi i fantastyką: to osoby o nietuzinkowej wyobraźni i błyskotliwości, mające sto pomysłów na minutę.

To Mistrzowie Gry, organizatorzy LARPów i konwentów, propagatorzy RPG w szerokich kręgach – komunikacja jest ich żywiołem. Są studentami lub absolwentami szkół wyższych, mają szerokie horyzonty i wielorakie zainteresowania, śmiało oddają się swoim pasjom. Niektórzy z nich to byli uczestnicy obozów, laureaci Turniejów Mistrza Gry i Gracza którzy dali się poznać jako osoby dojrzałe i twórcze.

Wszyscy posiadają uprawnienia wychowawców kolonijnych oraz przeszli szkolenie w zakresie pierwszej pomocy. Są dla uczestników odpowiedzialnymi opiekunami, porywającymi, nieraz surowymi Mistrzami Gry i serdecznymi kumplami. Łączy ich przyjaźń, wspólne zainteresowania i chęć podzielenia się swoją pasją.

Dlatego nasze obozy są miejscem pełnym humoru, zrozumienia i świetnej zabawy, a młodzi fani fantastyki chcą na nie wracać.

[dt_team number=”all” orderby=”rand” padding=”5″ members_bg=”false” column_width=”100″ columns=”4″ category=”rpg”]

Oni już na obozy nie jeżdżą

Choć nigdy nie mów nigdy 😉

[dt_photos_masonry number=”all” orderby=”rand” padding=”5″ column_width=”100″ columns=”8″ category=”rpg-kadra-emeryci”]

Obozy Otaku i K-Pop

W skład naszej kadry wchodzą ludzie niezwykle kreatywni, doświadczeni i komunikatywni. Od lat zajmują się mangą i anime, k-popem, rysunkiem, cosplayem oraz kulturą Japonii i Korei. Organizują konwenty i festiwale, biorą udział w konkursach – krajowych i międzynarodowych, prowadzą kursy tańca i rozmaite warsztaty, promują kulturę japońską i koreańską, uczą się języka, swoje pasje przekuwając mozolnie w sposób na życie.

Są studentami lub absolwentami szkół wyższych, m.in. japonistyki i koreanistyki. Wszyscy posiadają uprawnienia wychowawców kolonijnych oraz przeszli szkolenie w zakresie pierwszej pomocy.

To odpowiedzialni opiekunowie, inspirujący instruktorzy, entuzjaści, którzy chcą dzielić się swoją pasją oraz serdeczni koledzy i koleżanki zarazem.

Dlatego nasze obozy są miejscem pełnym humoru, zrozumienia i świetnej zabawy, a młodzi fani Japonii i Korei chcą na nie wracać.

[dt_team number=”all” orderby=”rand” padding=”5″ members_bg=”false” column_width=”100″ columns=”4″ category=”otaku”]

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.