+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Podróże

  1. Home
  2. /
  3. Travel
  4. /
  5. Podróże

Należymy do ogólnopolskiej sieci biur agencyjnych Wakacyjny Ekspert!

Wakacyjni Eksperci to kilkuset doświadczonych doradców, pracujących w ponad 200 biurach turystycznych w całej Polsce. Nasza praca, to nasza pasja, nasze doświadczenie i przede wszystkim nasza misja. Przed wyjazdem, podczas wyjazdu, czy po powrocie z wyjazdu Wakacyjny Ekspert to pierwszy kontakt każdego turysty.

Wakacyjni Eksperci to:

Bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) – jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

Wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza „oferta” jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży – wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

Doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od co najmniej kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

Pełna oferta bez dodatkowej marży!

Posiadamy w ofercie imprezy turystyczne kilkudziesięciu biur podróży z całej Polski. U nas kupisz ich ofertę w tej samej cenie, bez dodatkowej marży.

Jeśli poszukujesz wyjazdu na wakacje, weekendy, święta lub inne okazje, odwiedź nasze biuro, a przygotujemy ofertę, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Sprzedajemy imprezy zarówno największych touroperatorów działających na polskim rynku, jak i tych mniejszych, wyspecjalizowanych np. w konkretnych egzotycznych kierunkach.

Nasze propozycje:

Wczasy w Polsce

Dla amatorów wypoczynku w kraju, proponujemy pobyty nad morzem, w górach lub nad jeziorami.

Wczasy zagraniczne

Szeroki wybór ofert wypoczynku w krajach europejskich z wybraną opcją wyżywienia (All Inclusive, 3 posiłki, 2 posiłki, śniadania).

First Minute

Proponujemy Państwu możliwość zakupienia oferty na kolejny sezon w atrakcyjnych cenach z dodatkowymi bonusami np. gwarancja niezmienności ceny, możliwość zmiany rezerwacji lub gwarancja najniższej ceny.

Last Minute

Dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości zaplanować urlopu z wyprzedzeniem zapraszamy do korzystania z ofert „na ostatnią chwilę”. Sprawdzimy dostępne oferty na kilka dni przed wylotem.

Wyjazdy egzotyczne

Jeśli odwiedziliście już wszystkie kraje europejskie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów do krajów dalekich. Każdego roku pojawiają się nowe atrakcyjne kierunki.

Wycieczki objazdowe

Z nami zwiedzisz Polskę, Europę i cały Świat autokarem lub samolotem. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wyjazdy dla seniorów

To wyjazdy skierowane do seniorów, którzy chcieliby wypoczywać lub zwiedzać w gronie rówieśników, w warunkach dopasowanych do ich potrzeb.

Wczasy rehabilitacyjne i sanatoryjne

Oferujemy możliwość wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne lub do sanatorium w Polsce oraz zagranicą.

City Break

City breaki to doskonała oferta dla osób, które nie mają możliwości dłuższego wyjazdu. Są to wyjazdy weekendowe głównie do europejskich stolic.

Ski&Snow

Dla amatorów sportów zimowych proponujemy wyjazdy na narty z dojazdem własnym jak również zorganizowanym oraz ze ski pasami w cenie.

POROZMAWIAJMY:

OFERTY I PROMOCJE:

UZYSKAJ NAJLEPSZĄ OFERTĘ JUŻ DZIŚ!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.