Biuro Turystyki ORION istnieje na rynku polskim od 1992 roku.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej zapewnia wysoki poziom świadczonych usług.
Działamy na podstawie zezwolenia Wojewody Mazowieckiego nr rej. 0116, jesteśmy członkiem i założycielem Warszawskiej Izby Turystyki oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA TUiR S.A. Gwarantuje to wszystkim naszym Klientom spędzanie wakacji w poczuciu bezpieczeństwa i satysfakcji.

Travel

Jesteśmy touroperatorem oraz przedstawicielem kilkudziesięciu biur podróży z całej Polski. Z częścią naszej oferty wyjazdowej możecie Państwo zapoznać się na stronie Orion Travel, na której znajdziecie wyszukiwarkę ofert turystycznych, za pomocą której wybierzecie wymarzone wakacje bez wychodzenia z domu.

Prowadzimy również rezerwację biletów wszystkich linii lotniczych oraz sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, majątkowych, komunikacyjnych i na życie.

Od samego początku działalności specjalizujemy się w kształceniu kadr dla turystyki.

Prowadzimy Szkołę Pilotów ORION oferującą kursy pilotów wycieczek, rezydentów i animatorów oraz specjalistyczne szkolenia dla pilotów wycieczek.

Jesteśmy solidnym i renomowanym szkoleniowcem zatrudniającym najlepszych wykładowców akademickich, wysokiej klasy specjalistów, autorów wielu publikacji: podręczników, przewodników turystycznych, a nasi absolwenci pracują w najlepszych biurach podróży w Polsce. Ponadto wyróżniamy się: przystępna ceną oraz cenionym przez pracodawców Klubem Pilota.

Pilot
Nordic

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2012 roku do naszej oferty dołączyliśmy zajęcia i szkolenia Nordic Walking.

Autorskie programy naszych zajęć i szkoleń Nordic Walking opracowała absolwentka jedynej w Polsce 1,5-rocznej specjalizacji instruktorskiej – NORDIC WALKING (instruktor rekreacji ruchowej) realizowanej w Akademii Wychowania Fizycznego w WarszawieMaja Mańkowska.

Już od 1999 roku organizujemy wypoczynek dzieci i młodzieży.
Specjalizujemy się w obozach dla wszystkich miłośników gier fabularnych i fantastykiFantastyczne obozy RPG, Battle, LARP.

Jesteśmy prekursorami w organizacji tego rodzaju imprez w Polsce, łączących w sobie najlepsze cechy zaczerpnięte z tradycji obozów młodzieżowych i konwentów fantastyki.

Od 2013 roku proponujemy wyjątkową ofertę dla fanów kultury japońskiej, mangi i animeObóz Otaku, a od 2015 także dla fanów muzyki i kultury koreańskiej – Obóz K-Pop.

Organizujemy także kolonie dziecięce, wprowadzające w nieograniczony świat wyobraźni. Kolonie dla Kreatywnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kolonii i obozów!

Obozy
Szkolne

W naszej ofercie znajdują się także propozycje wycieczek szkolnych od jedno- do wielodniowych, zielone szkoły i wycieczki zagraniczne. Niezależnie jednak od długości trwania czy miejsca, wycieczki prowadzone są zawsze przez najlepszych pilotów z naszej Szkoły Pilotów ORION, co gwarantuje rzetelne i nietuzinkowe zrealizowanie programu.

Ponad to organizujemy wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla firm – incentive, a także wczasy dla seniorów.
Oczywiście wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, „szyjemy imprezy na miarę”, co oznacza, że każdy program możemy zmienić, bądź stworzyć zupełnie nowy.

Seniorzy
Przyjazdowa

Najnowszą gałęzią turystyki, którą się zajęliśmy jest turystyka przyjazdowa, skierowana głównie na rynek azjatycki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do wspólnych wyjazdów!