Biuro Turystyki ORION istnieje na rynku polskim od 1992 roku!

Jesteśmy touroperatorem oraz przedstawicielem kilkudziesięciu biur podróży z całej Polski.
Prowadzimy Szkołę Pilotów ORION oferującą kursy pilotów wycieczek, rezydentów i animatorów oraz specjalistyczne szkolenia dla pilotów wycieczek, a także zajęcia i szkolenia Nordic Walking.
Już od 1999 roku organizujemy wypoczynek dzieci i młodzieży, a od 2016 roku językowe i (Pop)kulturowe wyprawy do Azji.
W naszej ofercie znajdują się także propozycje wycieczek szkolnych.
Organizujemy wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla firm – incentive, a także wczasy dla seniorów.

Dowiedz się więcej

Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie!

Jeremi Jaremu Baka
Jeremi Baka
Alisa Zagusta
Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Zofia Balcer
Bartosz Gembski
Bartosz Gembski
Anna Guraj
Anna Guraj
Joanna Airis Kamińska
Airis Kamińska
Konrad Gajowiec
Konrad Gajowiec
Władysław Włodi Kasicki
Władysław Kasicki
Sandra Razuri Chlewińska
Sandra Chlewińska
Iwona Dobiecka
Iwona Dobiecka
Piotr Zubrzycki
Piotr Zubrzycki

Opinie naszych Klientów mówią same za siebie!

 • Victor był bardzo zadowolony z programu obozu i właściwie z wszystkiego innego. Pozdrawiamy z Hong Kongu. Na pewno w przyszłym roku tez pojedzie na obóz.

  Ania Martin-Madsen
 • Obóz dobrze zorganizowany, bardzo miła kadra, miła i uprzejma obsługa hotelowa, dobrze przygotowani prowadzący zajęcia.

  Mama Ani
 • Sandra była bardzo zadowolona z wyjazdu. Najlepiej wspomina bardzo towarzyską i fajną kadrę oraz wszystkich uczestników obozu Otaku. Najśmieszniejszym wydarzeniem były urodziny innego dziecka z sąsiedniego obozu RPG. Program super. Sandra chętnie pojechała by tam znowu.

  Mama Sandry
 • W jednym miejscu spotykają się ludzie o tych samych zainteresowaniach. Nikt się nie dziwi, że można grać w coś całymi dniami. Syn chce jechać z wami 3 raz. A jak w ofercie będzie obóz zimowy, to też o tym pomyślimy 🙂

  Rodzice Mikołaja
 • Serdecznie Państwu dziękuję za zorganizowanie Kursu Obsługi Grup Żydowskich, uczestniczyłam w kursie 13-15.02.2015, gdzie wykładowcami byli: pani Joanna Sikorska-Waś i pan Piotr Zubrzycki, oboje z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którą przekazywali w przystępnej i przyjaznej formie. W stosunkowo krótkim czasie wzbogaciłam się ogromnym zastrzykiem wiedzy nie tylko w zakresie obsługi grup, ale również na temat tradycji i kultury narodu żydowskiego.
  Składam serdeczne podziękowania organizatorowi szkolenia – BT ORION, a szczególnie pani Ewie Pawłowskiej, a za Państwa pośrednictwem wykładowcom.

   

  Elżbieta Skarżyńska
 • Kurs jest dobrze przygotowany od strony organizacyjnej. Cena nie budzi zastrzeżeń a kadra wykładowców jest pomocna, życzliwa i służy doświadczeniem

  Kaśka z Gdańska
 • Moi synowie są bardzo zadowoleni z uczestnictwa w obozie.
  Tak naprawdę nie narzekają nigdy na nic a byli już na tym obozie kilkukrotnie.
  Absolutnie wszystko im się podoba, wspaniała kadra, atmosfera na obozie, ludzie z którymi przebywają przez te kilkanaście dni. W tym roku chwalili dodatkowo jedzenie, a właściwie nowego kucharza.
  Ich zdaniem mogłoby tylko być więcej Larpów.
  Ale za opinie może robić właściwie jedno zdanie wypowiadane zawsze jak wracają z obozu, że już tęsknią za nim i będą jeździć tam tak długo jak tylko się da.

  Mama Janka i Pawła

Blisko 100% zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi turystyczne, szkolenia i autorskie imprezy młodzieżowe swoim znajomym!

Dowiedz się co mówią o nas nasi Klienci