Pierwszy samodzielny wyjazd na wakacje? Zapraszamy na nasze kolonie – drugich takich nie znajdziesz na całym świecie! Spośród trzech wyjątkowych programów wybierz ten, który najbardziej pasuje do Ciebie.

Jeśli lubisz fantastykę – niezależnie czy bardziej przemawia do Ciebie “Władca Pierścieni”, „Harry Potter” czy może “Avengersi” – na pewno sposoba Ci się program RPG Junior. To brama do rozległego świata gier fabularnych RPG. Obozowi Mistrzowie Gry wprowadzą Cię w temat i sprawią, że razem z przyjaciółmi z drużyny przeżyjesz niezapomnianą przygodę!

Jeśli lubisz mangę i anime albo marzysz o wyjeździe do Japonii sprawdź program Otaku Junior. To sposób na poznanie japońskiej kultury i popkultury poprzez wspólną zabawę. Będzie przebieranie się w kolorowe kimona, warsztaty kaligrafii i origami, konkurs cosplayowy, śpiewanie piosenek na UltraStarze i masa innych japońskich atrakcji. No i nie zabraknie też orientalnych przysmaków! ^-^

A jeśli nie możesz się zdecydować lub po prostu szukasz czegoś zupełnie nowego polecamy Kolonie dla Kreatywnych – przekrojowy program, który stawia na rozwijanie wyobraźni na każdym polu. Warsztaty tworzenia własnej gry planszowej, zajęcia z rysunku i decoupage’u, gry i zabawy na świeżym powietrzu – w programie nie przewidujemy tylko nudy!

Programy kolonii dziecięcych