+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Wyjazdy do Japonii i Korei

  1. Home
  2. /
  3. Koronawirus info
  4. /
  5. Wyjazdy do Japonii i...

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy naszych wyjazdów do Japonii i Korei Południowej

Nadszedł czas, w którym musimy pożegnać marzenia o choćby jednym tegorocznym wyjeździe do Japonii lub Korei Południowej.

Od 1 września japońskie przepisy dopuszczają wjazd na terytorium Kraju Kwitnącej Wiśni jedynie stałych rezydentów i osób w małżeństwach mieszanych, co oznacza, że sytuacja związana z COVID-19 zmusiła nas od odwołania ostatniego z naszych tegorocznych programów.

Wszystkie wyjazdy spod znaku „Twoja Japonia” oraz „Twoja Korea” przenosimy na przyszły rok (dokładne terminy postaramy się podać jak najszybciej), a Was gorąco zachęcamy do zostania z nami.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami oferujemy wystawienie imiennego vouchera o wartości równej 105% wpłaconej na poczet wyjazdu kwoty. Voucherem zapłacicie za rezerwację na dowolny wyjazd z naszej oferty, który odbędzie się do końca sezonu Lato 2021. Co ważne, voucher objęty będzie ochroną ubezpieczeniową na tych samych zasadach, co wszelkie wpłaty z tytułu imprez turystycznych.

Alternatywnie dla tego rozwiązania, proponujemy bezkosztową rezygnację z wyjazdu, czyli zwrot całości poniesionych opłat, bez żadnych potrąceń przewidzianych w naszych OWU. Zgodnie z przepisami tzw. tarczy antykryzysowej, termin zwrotu środków zostanie wydłużony o 180-dniowe wydłużenie terminu skutecznej anulacji umowy, po którym następuje 14-dniowy termin zwrotu całości wpłaconych środków. Oznacza to, że zwrot środków otrzymacie w przeciągu 194 dni od momentu złożenia rezygnacji.

Wierzymy, że dzięki Waszemu zrozumieniu i wsparciu razem przetrwamy ten trudny czas i za rok będziemy mogli cieszyć się wspólnymi wyjazdami do Japonii i Korei w (Waszym) doborowym towarzystwie!

W przypadku pytań związanych z obsługą Waszych rezerwacji (rezygnacji, zwrotów, voucherów), zapraszamy na tę stronę.

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.