+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Zimowy obóz RPG TEST

  1. Home
  2. /
  3. Zimowy obóz RPG TEST

Zimowy obóz RPG

Wyjazd edukacyjno-warsztatowy
Długie zimowe wieczory i długie emocjonujące sesje to przepis na najlepsze ferie dla RPGowców. Na naszych wyjazdach kładziemy nacisk na edukacyjne walory gier fabularnych. Rozwijamy kreatywność, pewność siebie oraz umiejętność pracy w grupie. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane przygody w fantastycznych światach!

Informacje o imprezie

Cena First Minute*:

1549 zł

Cena regularna:

1599 zł

*Cena First Minute obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 31.10.2021

Terminy:

T1 22-29.01.2022

T2 29.01-5.02.2022

T3 5-12.02.2022

T4 12-19.02.2022

T5 19-26.02.2022

Zakwaterowanie:

O.W. Pszczeliniec

Wiek uczestników:

13-20 lat

Zarezerwuj miejsce!

Program obozu

SESJE RPG

Najważniejszym punktem programu są oczywiście sesje RPG (role-playing games). Rozegramy pięć czterogodzinnych sesji w wybranym przez graczy settingu. Mistrz Gry przedstawi możliwe systemy i pomoże w przygotowaniu postaci. 3 – 5 osobowe drużyny gwarantują indywidualne traktowanie. Początkującym pomożemy postawić pierwsze kroki w grach RPG, a starych wyjadaczy zaskoczymy czymś nowym!

PONAD 30 SYSTEMÓW

Nasi MG prowadzą w ponad 30 systemach:
Warhammer, Dungeons & Dragons, Dark Heresy, Neuroshima, Cyberpunk, Wolsung, Zew Cthulhu, Świat Mroku i nowy Świat Mroku (w tym: Wilkołak, Wampir, Changeling, Hunter, Geist, Innocent), Legenda Pięciu Kręgów, Tajemnice Pętli, Mysia Straż, Ostrza w Mroku, Monsterhearts, Honor i Krew, 7th Sea, Earthdawn, Shadowrun, Dzikie Pola, Dead Lands, Monastyr, Poza Czasem, Urban Shadows, MechWarrior, Savage Worlds, Witch Hunter, Pirates, Star Wars RPG, Rogue Trader, Crystalicum, Star Craft RPG, LoTR RPG, Midnight i inne. Co roku staramy się dodać coś do tej listy!

LARP

LARP (live action role-playing) to sposób na rozegranie przygody „na żywo”. Gracze – jak aktorzy – wcielają się w swoją postać, mówiąc i zachowując się jak ona, ale kwestie i zachowania ich postaci nie są ujęte w żadnym spisanym wcześniej scenariuszu, tylko zależą w pełni od decyzji graczy. Obozowego LARPa przygotuje dla Was kadra, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chętni obozowicze też wypróbowali napisaną przez siebie grę.

NARTY I SNOWBOARD

Do pokrytego białym puchem stoku nie mamy daleko – dlaczego mielibyśmy go nie wykorzystać? Jeśli tylko znajdą się chętni, wybierzemy się busem pod pobliski wyciąg narciarski. Trochę ruchu na nartach czy desce sprzyja dotlenieniu, które zaowocuje tysiącem kreatywnych pomysłów podczas sesji i warsztatów! (zajęcia fakultatywne INFO)

NORDIC WALKING

Warto czasem rozprostować kości i oderwać się od kostek, map i planszówek, by poczuć się jak poszukiwacze przygód, przemierzający odległe mroźne krainy! Przewodnik Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego zabierze nas na wycieczkę po okolicy, a dla urozmaicenia nauczy też podstaw Nordic Walking.

KULIG I OGNISKO

Sceneria rodem z sesji – gałęzie drzew, przygięte do ziemi czapami śniegu, końskie kopyta, wzbijające tumany białego puchu, nikły blask ognia gdzieś w głębi lasu. A po przejażdżce saniami ciepły posiłek i kubek gorącej herbaty. Bez obaw, nic nas nie zatrzyma – jeśli śniegu nie starczy, zamiast sań czekają wozy.

KONKURSY

Czym byłby obóz bez odrobiny zdrowej rywalizacji? Mamy dla Ciebie:

Konkurs Gracza

Pojedynki na słowa. Znaczące spojrzenia. Zaskakujące puenty. Teatralne gesty. Odgrywanie postaci nigdy nie było tak emocjonujące! Podczas konkursu chętni obozowicze próbują swoich sił w odgrywaniu postaci w wymyślonych przez kadrę scenkach, komediowych oraz na poważnie. Spodziewaj się (na pewno) spazmów ze śmiechu i (miejmy nadzieję) momentów prawdziwego wzruszenia i zadumy.

Wielka Improwizacja

Będzie zaskakująca muzyka, twardzi przeciwnicy, łzy ze wzruszenia i śmiechu – słowem, będzie Twoje pięć minut! Każdy z obozowiczów może sprawdzić się w bitwie na refleks i wyobraźnię o tytuł Mistrza Opisu. Obiecujemy, że muzyka wybrana przez kadrę będzie stanowić nie lada wyzwanie.

PRELEKCJE

Pytań dotyczących gier fabularnych można zadać nieskończoną ilość. Podczas prelekcji postaramy się odpowiedzieć na niektóre z nich. Kadra podzieli się swoim doświadczeniem, swoimi zajawkami, pomysłami i inspiracjami. Mamy nadzieję, że wiele nauczymy się też od Was!

WARSZTATY

Podczas obozowych sesji można wiele się nauczyć, ale to właśnie warsztaty są najlepszą okazją do zdobycia nowych umiejętności i podpatrzenia świeżych trików bezpośrednio od doświadczonych Mistrzów Gry z kadry. Przygotujcie się na ćwiczenia z kreatywności i gimnastykę wyobraźni!

WARSZTATY KULINARNE

Za oknem zimno, a do sesji jeszcze parę godzin? Znajdzie się na to rada. Wspólnie przetestujemy jakiś prosty, ale fantastycznie rozgrzewający przepis, akurat na zimowe chłody!

PROJEKCJE

Kino pozwala nadać kształt niesamowitym pomysłom – jest pełne obrazów i scen, pozwalających lepiej wyobrazić sobie rzeczy dziejące się na sesji. To również skarbnica inspiracji: wciągających fabuł, malowniczych bohaterów i miejsc, trików i zwrotów akcji. Można z niej czerpać bez końca!

GAMES ROOM

W wolnej chwili dobrze jest zrelaksować się przy najróżniejszych karciankach i grach planszowych, zwłaszcza jeśli za oknem hula wicher i sypie śnieg. Intensywne emocje przy rozgrywce w Jungle Speeda, Munchkina, Neuroshimę Hex, Wyprawę, GoTa czy inną spośród mnóstwa naszych gier nie pozwoli zmarznąć nawet w największe chłody.

ULTRA STAR

Nasza baza piosenek obejmuje czego dusza zapragnie, od Metalliki i Rammsteina przez Tenacious D i Blind Guardian aż po piosenki Disney’a. Chcesz na sesji mówić klimatycznie zachrypniętym głosem? Parę godzin śpiewania powinno załatwić sprawę.

Co jeszcze się dzieje?

Nasza encyklopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.