+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Otaku online

Informacje o zajęciach

Ceny:

Pojedyncze zajęcia – 35 zł

Najbliższe terminy:

6.02., 13.02., 20.02., 27.02.2021

Wiek uczestników:

13-20 lat

Co proponujemy?

Do wakacji daleko, rzeczywistość wydaje się przytłaczająca, a tęsknota za obozowymi przyjaźniami coraz bardziej doskwiera? Mamy na to radę. Spotkajmy się online, żeby w kameralnych grupach dzielić się swoją pasją i wspólnie naładować baterie pozytywną energią.

Proponujemy sobotnie spotkania z Orionową Kadrą, podczas których będziemy zagłębiać się w temat japońskiej kultury i popkultury. Co tydzień nowy temat, m.in. prelekcje, warsztaty kulinarne oraz manualne, zajęcia językowe itp. Spotkania będą trwały 1,5 h, od 17:00 do 18:30. Propozycje na konkretne dni można znaleźć poniżej, a szczegóły na naszym fan page’u na Facebooku oraz na grupie Orionowe Otaczki.

Plan na luty:

6.02.2021 – Warsztaty tworzenia yonkomy
Prowadząca: Katarzyna “Haji” Papis

Cztery obrazki, jedna historia. Poznaj subtelne prawidła tworzenia Yonkomu, czyli paska komiksowego, popularnej w Japonii formy komiksu. Inspiracje otaczają nas dosłownie z każdej strony. Przygotujcie papier i swoje ulubione przybory do rysowania albo tablet graficzny z rysikiem i ruszamy!

13.02.2021 – Pozuj jak bohater anime! – warsztaty
Prowadząca: Sara “Bura-chan” Niechciał

Rodzinne zdjęcia ze świąt, zwykłe selfie, fotki z wakacji czy amatorska sesja zdjęciowa – umiejętność pozowania przydaje się w zasadzie zawsze! Na zajęciach nauczymy się wydobywać wewnętrzne piękno i podkreślać atuty przy pozowaniu, a potem, czerpiąc inspiracje ze świata anime, wypróbujemy kreatywne pozy. Jak dobrze pójdzie, zdążymy nawet stworzyć swój własny plakat!

20.02.2021 – Jak przeżyć samemu rok w Japonii
Prowadząca: Karolina “Avokatsu” Kącka

Da się wyjechać samemu na rok do Japonii i przeżyć? Da! Chodź, powiem Ci jak. Podzielę się praktycznymi wskazówkami (wiza, transport, dokumenty, praca) i odpowiem na Wasze pytania, by już wkrótce posłuchać Waszych podróżniczych opowieści.

27.02.2021 – Warsztaty szycia omamori
Prowadząca: Klaudia “Pinku” Czarny

Omamori – czyli japońskie talizmany szczęścia. Sprzedawane przy świątyniach i kupowane najczęściej na Nowy Rok, czasami szyte własnoręcznie i wręczane bliskiej osobie. Podczas warsztatów poznamy różne rodzaje omamori, nauczymy się jak napisać życzenie po japońsku, a potem sami spróbujemy uszyć własny talizman.

Potrzebne materiały: nożyczki; kawałek tektury (ok. 5 cm x 3 cm); długopis bądź coś do pisania; sznurek (ok. 40 cm); igła i nić; ładny kawałek materiału (ok. 15 cm x 7 cm).

Ważne informacje:

Do uczestnictwa w zajęciach potrzebny jest dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa ze stałym łączem internetowym oraz słuchawki i mikrofon. Mile widziana jest także kamerka. W przypadku niektórych zajęć warsztatowych (np. kulinaria) będą potrzebne dodatkowe, łatwo dostępne materiały, których listę prześlemy do uczestników razem z potwierdzeniem rezerwacji. Zajęcia z gotowania będą wymagały także dostępu do kuchni, a w przypadku młodszych uczestników pozwolenia lub/i nadzoru rodziców.

Jeśli nie korzystasz z programu pocztowego:

wyślij do nas maila na adres rezerwacja@btorion.pl, w temacie wpisując „OWO Otaku”, a w treści podaj następujące dane:

Dane Uczestnika:
Imię i nazwisko –
Wiek –
Wybrany termin –
Adres email –
Numer telefonu –
Dane do faktury:
Imię i nazwisko/Nazwa firmy –
Adres –
NIP –

W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie przyjęcia rezerwacji i dalsze informacje.

Cena zawiera:

Realizację zajęć w formie zdalnej, zgodnie z przedstawionymi programami.

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.