+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

K-pop online

Informacje o zajęciach

Ceny:

Pojedyncze zajęcia – 35 zł

Najbliższe terminy:

6.02., 13.02., 20.02., 27.02.2021

Wiek uczestników:

13-20 lat

Co proponujemy?

Do wakacji daleko, rzeczywistość wydaje się przytłaczająca, a tęsknota za obozowymi przyjaźniami coraz bardziej doskwiera? Mamy na to radę. Spotkajmy się online, żeby w kameralnych grupach dzielić się swoją pasją i wspólnie naładować baterie pozytywną energią.

Proponujemy sobotnie spotkania z Orionową Kadrą, podczas których będziemy uczyć się prostych choreografii do wybranych przez Was k-popowych hitów oraz dowiadywać się więcej na temat koreańskiej (pop)kultury. Spotkania będą trwały 1,5 h, od 17:00 do 18:30. Propozycje na konkretne dni można znaleźć poniżej, a szczegóły na naszym fan page’u na Facebooku oraz na grupie Orionowe Kapoczki.

Plan na luty:

6.02.2021 – Prelekcja: najdziwniejsze koreańskie przesądy
Prowadząca: Oliwia Lubińska

Co to znaczy, kiedy przyśni ci się świnia? Czy wiatraki naprawdę zabijają? Jednym z najbardziej niebezpiecznych zwierząt jest… motyl? Na te pytania (i wiele innych) odpowiedź znajdziecie podczas prelekcji o koreańskich przesądach.

13.02.2021 – Warsztaty k-pop dance: Ateez-Inception
Prowadzący: Denis Wędzikowski

Na tych zajęciach spróbujemy wdać się w center Wooyunga w choreografii zespołu Ateez-Inception. Na pewno nie zabraknie majestatycznych onomatopei, dużej dawki energii i dziwnych porównań. Nie zapomnijcie wody!!

20.02.2021 – Warsztaty k-pop dance: SM-Black Mamba
Prowadząca: Katarzyna “K.T.” Sidorczuk

Aespa, czyli nowy zespół od SM, ostatnio zadebiutował z piosenką Black Mamba. Zapraszam serdecznie na zajęcia, gdzie nauczymy się refrenu z tej piosenki i pokażemy, że dziewczyny też potrafią zatańczyć mocne choreo! Pamiętajcie o wygodnych ubraniach, butelce wody i masie pozytywnej energii.

27.02.2021 – Warsztaty k-pop dance: Stray Kids-Double knot
Prowadzący: Denis Wędzikowski

Tym razem podczas zajęć spróbujemy naśladować rzucającego się we wszystkie strony Hyujina w Stray Kids-Double knot. Na pewno nie zabraknie majestatycznych onomatopei, dużej dawki energii i dziwnych porównań. Nie zapomnijcie wody!!

Ważne informacje:

Do uczestnictwa w zajęciach potrzebny jest dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa ze stałym łączem internetowym oraz słuchawki, mikrofon i kamerka internetowa. W przypadku zajęć tanecznych zachęcamy do włożenia wygodnego, sportowego ubrania i zapewnienia sobie odpowiedniej ilości płynów, najlepiej wody.

Jeśli nie korzystasz z programu pocztowego:

wyślij do nas maila na adres rezerwacja@btorion.pl, w temacie wpisując „OWO K-pop”, a w treści podaj następujące dane:

Dane Uczestnika:
Imię i nazwisko –
Wiek –
Wybrany termin –
Adres email –
Numer telefonu –
Dane do faktury:
Imię i nazwisko/Nazwa firmy –
Adres –
NIP –

W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie przyjęcia rezerwacji i dalsze informacje.

Cena zawiera:

Realizację zajęć w formie zdalnej, zgodnie z przedstawionymi programami.

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.