+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Zimowe spotkania online

  1. Home
  2. /
  3. Kolonie i obozy
  4. /
  5. Zimowe spotkania online

Zimowe spotkania online

czyli obozowa atmosfera z dostawą do domu!
Co to za ferie bez orionowych obozów?! Nie ma naszej zgody na tak smutną rzeczywistość. Dlatego choć nie możemy zabrać Was jak co roku do Krasnobrodu, wymyśliliśmy sposób na uratowanie choć części obozowej atmosfery. Spotkajmy się online i podzielmy dobrą energią, płynącą ze wspólnej pasji!

Informacje o spotkaniach

Cena:

350 zł

Terminy:

T1 4-8.01.2021

T2 11-15.01.2021

Zakwaterowanie:

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 🙂

Wiek uczestników:

13-20 lat

eRPeGowe spotkania online

Sesja online? Dlaczego nie! Granie w RPG-i w sieci od paru miesięcy bije rekordy popularności i wielu orionowych Mistrzów Gry na dobre zadomowiło się na Discordzie i Roll20. Dołącz do nich, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę bez wychodzenia z domu.

Oferta skierowana jest zarówno do erpegowych weteranów, jak i do zupełnie początkujących osób. Krótka kampania online, rozegrana z zacisza własnego pokoju, może okazać się świetnym sposobem na przełamanie erpegowej rutyny, rozwinięcie warsztatu albo bezstresowe wejście w nowe hobby.

W skrócie:

Cykl trwa od poniedziałku do piątku. W programie mini-kampania online (sesja 0 + cztery spotkania po 4h) w wybranym systemie z jednym z obozowych Mistrzów Gry oraz pakiet zajęć dodatkowych – prelekcji i warsztatów.

Ważne informacje:

Do uczestnictwa w zajęciach potrzebny jest dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa ze stałym łączem internetowym oraz słuchawki i mikrofon. Mile widziana jest także kamerka. Kostki do gry i podręczniki nie są wymagane, ale mogą pomóc.

W programie:

Kampania RPG

Podczas naszych spotkań rozegramy 4 czterogodzinne sesje w wybranym systemie i konwencji. Domyślne godziny rozgrywki to 18:00 – 22:00, ale ostatecznie będzie to zależało od wspólnej decyzji całej drużyny. W przypadku starszych graczy istnieje możliwość przełożenia sesji na późniejszy wieczór.

Doświadczona kadra

Nasi kadrowicze to Mistrzowie i Mistrzynie Gry z wieloletnim doświadczeniem, dla których prowadzenie sesji online to kolejna z wielu erpegowych umiejętności. Wszystkich znacie z dotychczasowych wyjazdów do Zieleńca i Krasnobrodu.

Multum systemów

Lubisz nieśmiertelne klasyki, takie jak Warhammer, Zew Cthulhu, Świat Mroku, Dungeons and Dragons czy Legenda Pięciu Kręgów? A może wolisz coś mniej ogranego, jak Tajemnice Pętli czy Ostrza w Mroku? Albo którąś z nowości na polskim rynku, jak Obcy, Agon albo Mysia Straż? Opcji do wyboru na pewno nie zabraknie.

Tworzenie postaci i sesja 0

Podstawa to wiedzieć co i jak chcemy grać. Dlatego na początek pod czujnym okiem MG zapoznamy się z konwencją i mechaniką, omówimy setting, zasady bezpieczeństwa i nasze oczekiwania odnośnie rozrywki oraz wspólnie stworzymy postacie graczy.

Prelekcje i warsztaty

Codziennie o godzinie 17:00 jedno z zaangażowanych w projekt Mistrzów i Mistrzyń Gry poprowadzi 45-cio minutową erpegową prelekcję albo warsztaty dla wszystkich grup sesyjnych. Tematy zostaną wybrane z propozycji zamieszczonych w ankiecie dla uczestników.

Otakowe spotkania online

Brakuje Ci obozowej atmosfery, spotkań ze znajomymi i kadrą? biegniemy z pomocą! Zapraszamy na 5-cio dniowy cykl spotkań online, obfitujący w warsztaty i zajęcia związane z kulturą japońską oraz m&a.

W skrócie:

Cykl trwa od poniedziałku do piątku. W programie prelekcje i warsztaty prowadzone przez obozową kadrę. Trochę m&a, trochę japońskiej tradycji, trochę popkultury, a przede wszystkim możliwość ciekawego spędzenia czasu w gronie dawno nie widzianych obozowych przyjaciół. Zajęcia trwają codziennie od 16:00 do 19:30 z półgodzinną przerwą pomiędzy.

Ważne informacje:

Do uczestnictwa w zajęciach potrzebny jest dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa ze stałym łączem internetowym oraz słuchawki i mikrofon. Mile widziana jest także kamerka. W przypadku niektórych zajęć warsztatowych (kulinaria oraz cosplay) będą potrzebne dodatkowe, łatwo dostępne materiały, których listę prześlemy przed rozpoczęciem pierwszego cyklu zajęć. Zajęcia z gotowania będą wymagały także dostępu do kuchni, a w przypadku młodszych uczestników pozwolenia lub/i nadzoru rodziców.

W programie:

Prelki

Ale nie takie zwykłe prelki, tylko wiecie… takie obozowe. A to znaczy, że nie tylko tematy będą ciekawe (i dostosowane do Waszych zainteresowań, bo sami je wybierzecie z ankiety dla uczestników), nie tylko opowiadać będzie Wasza ulubiona kadra, za którą się na pewno stęskniliście, ale jeszcze sami będziecie mogli wziąć czynny udział, komentując i zadając pytania.

Kulinaria

Czego najbardziej brakuje weteranom obozów po skończonych turnusach? JAPOŃSKIEGO JEDZENIA! Tak, pewnie, towarzystwo też jest ważne, ale umówmy się, to co przygotowujemy na zajęciach kulinarnych to samo złoto. A tym razem będzie okazja, żeby starannie wyselekcjonowane przepisy wypróbować we własnej kuchni. Może odrobinę mniej orientalne, ale równie smakowite i przede wszystkim – łatwiejsze do powtórzenia!

Cosplay

Trochę wiedzy, trochę działania – cosplayerzy mają to do siebie, że potrafią zrobić coś z niczego i poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach, więc co to dla nich, przeniesienie obozowych zajęć do sieci. Jeśli tutaj nie powstaną nowe obozowe memy, to znaczy że robimy coś źle (a wiadomo, że robimy dobrze).

Język japoński

Już nasza kadra zadba o to, żeby były to zajęcia językowe, których nie zapomnicie – zwłaszcza z całym internetem handoutów pod ręką. No i jest to dobry argument w przekonywaniu rodziców do tego pomysłu. W końcu dodatkowe zajęcia językowe zawsze w cenie, prawda?

Obozowe towarzystwo

Program programem, ale najważniejsza jest możliwość spędzenia paru godzin z obozową ekipą i ulubionymi kadrowiczami – nawet w tych mało sprzyjających warunkach. W ten sposób łatwiej będzie doczekać do (miejmy nadzieję) porządnego obozu w Zieleńcu podczas letnich wakacji.

Cena zawiera:

Realizację zajęć w formie zdalnej, zgodnie z przedstawionymi programami.

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.