+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Wyjazd K-pop dla osób dorosłych

Wyjazd dla osób pełnoletnich
Tu nie ma ostrego podziału na kadrę i uczestników – są tylko bardziej i mniej doświadczeni fani kpopu, którzy chcą wspólnie dzielić swoje pasje i zainteresowania. Poniższe punkty programu to nasze propozycje, ale ostateczny kształt wyjazdu w całości zależy od demokratycznej decyzji uczestników.

Informacje o imprezie

Cena First Minute*:

2299 zł

Cena regularna:

2349 zł

Terminy:

T7 30.08-9.09.2023

Zakwaterowanie:

O.W. Mieszko

Wiek uczestników:

18+ lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena First Minute obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 30.04.2023
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 20 Uczestników.

Wyjazd K-pop w obrazkach

Program obozu

WARSZTATY TANECZNE

Seria treningów pod okiem profesjonalnych instruktorów tańca w sali tanecznej z lustrami. Nauka zakończy się nagraniem profesjonalnego coveru. To doskonała okazja na doskonalenie swoich umiejętności wśród pasjonatów takich jak Ty! Oczywiście podzielimy się na mniejsze grupy taneczne, a wybór układu należy do Was. Pamiętajcie o zabraniu odpowiedniego obuwia i wygodnych ubrań na zmianę, bo tańca będzie NAPRAWDĘ dużo!

NAGRANIE COVERU TANECZNEGO

Kamera, muzyka, akcja! Zwieńczeniem naszego wyjazdu będzie nagranie świetnego coveru tanecznego. Na jednym ujęciu się nie skończy a efekt będzie wspaniałą nagrodą za godziny treningów i ciężkiej pracy. Wykorzystamy piękne Zielenieckie krajobrazy by nie tylko nasz taniec zapierał odbiorcom dech w piersiach. Po wyjeździe każdy z uczestników otrzyma zmontowany materiał filmowy, którym śmiało będzie mógł podbijać internet!

TRENINGI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Lato ma swoje plusy – jeśli tylko pogoda dopisze, część warsztatów tanecznych będziemy mogli przenieść na porośnięte trawą boisko, żeby skorzystać z krystalicznie czystego powietrza w Zieleńcu i jednocześnie nacieszyć się widokami.

RANDOM DANCE CHALLENGE

Konkurs dla najbardziej zagorzałych fanów k-popu. Lubisz wyzwania? Tutaj liczą się nie tylko umiejętności taneczne, ale też znajomość jak największej liczby choreografii – od klasyków po nowości! Nie ma lekko, ale warto się postarać, bo dla zwycięzców przewidujemy super nagrody!

PRELEKCJE

O Korei Południowej wiemy wszystko! Zarówno o jej tradycjach kulturowych, jak i nowoczesnych trendach! Wprowadzimy Was w świat k-beauty, opowiemy o najciekawszych przesądach koreańczyków, zagłębimy się w sekrety przemysłu muzycznego. Moglibyśmy opowiadać bez końca!

PRZYMIERZANIE HANBOKÓW

Hanbok to tradycyjny koreański strój, który na pewno kojarzycie z historycznych dram i filmów. Damska wersja składa się z górnej bluzy z długimi rękawami nazywanej jeogori oraz szerokiej spódnicy chima. Będziemy mieć okazję dowiedzieć się trochę więcej o tych strojach i oczywiście przymierzyć te, które nam się najbardziej spodobają. A potem sesja zdjęciowa!

WSPÓLNE GOTOWANIE

Po intensywnych treningach przyda się chwila odpoczynku i regeneracji – najlepiej przy smakowitym daniu koreańskiej kuchni. Razem spróbujemy swoich sił w przygotowaniu potraw rodem z seulskiego street foodu.

OGNISKA I INTEGRACJA

To wyjazd dla pełnoletnich, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby od czasu do czasu zorganizować sobie po wieczornych treningach ognisko, napić się wspólnie piwa i pogadać o naszych ulubionych kpopowych zespołach.

WARSZTATY MANUALNE

Może spróbujemy swoich sił w tworzeniu papierowych hanboków i pomalowaniu tradycyjnych masek teatralnych a może pokusimy się o stworzenie własnych magnesów czy przypinek z naszymi unikatowymi wzorami? Wspólnie zadecydujemy na co mamy ochotę 😉

GAMESROOM

Jedni lubią grać w Small World, inni w Neuroshima Hex czy Potwory w Tokio, jeszcze inni w Bang! albo Pędzące Żółwie…W naszym Games Roomie jest ponad 100 planszówek i karcianek o różnej dynamice oraz stopniu trudności, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

WSPÓLNE WIECZORY

Wiadomo, że wieczór to najlepsza pora na integrację. To czas na luźne spędzanie czasu: oglądanie koreańskich dram i filmów, kpopowych koncertów i teledysków, śpiewanie piosenek na UltraStarze albo skakanie na matach DDR.

POKAZ TALENTÓW

W trakcie turnusu będziecie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w grupie. Czy będzie to Twoja ulubiona choreografia, czy może poruszający występ wokalny, a może coś zupełnie zaskakującego jak polizanie własnego nosa? Jedno jest pewne możesz się poczuć jak gwiazda i spodziewać fali oklasków.

PROJEKCJE

Nagła ochota na obejrzenie koncertu o pierwszej w nocy? A może nie możecie się doczekać by wspólnie obejrzeć nową koreańską dramę? Nie ma problemu! Rozstawiamy ekran i rzutnik i nasza sala zamienia się w przytulne kino. Przynieście popcorn 😉

ULTRASTAR

Taniec to nie wszystko, jest jeszcze wokal. Może i nie każdy z nas jest gwiazdą, ale każdy lubi wspólnie pośpiewać ulubione kpopowe hity przy UltraStarze. Niejeden wieczór spędzimy z mikrofonami w dłoniach.

WYCIECZKA PIESZA

Spokojnie, to taki żart. To znaczy, jak ktoś będzie chciał na spacer, to niedaleko są super trasy turystyczne, a nawet można skoczyć na chwilę do Czech! Ale to wyjazd, a nie obóz, więc nikogo do niczego nie będziemy zmuszać, a na pizzę do Dusznik można pojechać samochodem.

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (10 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie,
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł,
 • opiekę instruktorów oraz medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 120 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),
 • dodatkowych atrakcji,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – obiad + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 50 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 30.04.2023
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL23. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.