+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Letnia przygoda Pokemon

Kolonia edukacyjno-warsztatowa
Przekrojowy program dostosowany do potrzeb młodszych miłośników Pokemonów! Nie zabraknie zdrowej dawki ruchu, warsztatów plastycznych i manualnych oraz zajęć kreatywnych. Do tego kulinaria, dzień wycieczkowy z ogniskiem i konkursy… Dopilnujemy, żeby nie było ani chwili czasu na tęsknotę za domem! ^-^

Wprowadziliśmy do naszych programów Trening Umiejętności Społecznych – TUS

Dowiedz się więcej.

Informacje o imprezie

Cena promocyjna*:

od 2899 zł

Cena regularna:

od 2999 zł

Terminy:

T1 24.06-5.07.2024

T5 7-18.08.2024

Zakwaterowanie:

Hotel Zieleniec

Wiek uczestników:

8-12 lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena promocyjna obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 19.05.2024.
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 15 Uczestników.

Letnia przygoda Pokemon w obrazkach

Program kolonii

INTEGRACJA

Podczas programu dla najmłodszych stawiamy na pracę z grupą. Specjalnie dobrana kadra wychowawców zwróci uwagę na potrzeby Małych Trenerów Pokemon, zapewni im komfort psychiczny i zadba o stworzenie zdrowej grupy rówieśniczej, w której każdy ma przestrzeń na rozwijanie swoich pasji.

CENTRUM WIEDZY POKEMON

By zostać najlepszym trenerem pokemonów zaczniemy od podstaw czyli od zdobywania wiedzy na temat naszych ulubionych stworzeń. Podczas prelekcji będziemy mieli okazję poszerzyć swoją znajomość typów i gatunków pokemonów, poznać historię kultowej marki czy omówić najskuteczniejsze taktyki podczas łapania naszych kieszonkowych potworów.

ZŁAP JE WSZYSTKIE – KOLONIJNY KATALOG POKEMON

Podczas naszej kolonii każdego dnia będzie czekało na nas zadanie specjalne! Doprowadzi nas ono do odnalezienia ukrytego Pokemona na terenie ośrodka. Odważnym, którym uda się wykonać zadanie i odnaleźć zagubionego przyjaciela otrzymają pieczątkę w swoim katalogu. Czy uda Ci się złapać je wszystkie?!

CODZIENNY TRENING TRENERA POKEMON

Prawdziwy trener potrzebuję nie tylko mieć ogromną wiedzę o pokemonach ale również być sprawnym fizycznie. Dzięki temu nie straszny będą mu żadne wyzwania i treningi ze swoimi podopiecznymi. Zaczniemy od codziennych spacerów po okolicy do okolicznych pokestopów i gymów, nauczymy się jak sprawnie łapać pokemony i poćwiczymy sobie naszą sprawność.

WYKREUJ SWÓJ LOOK TRENERA POKEMON

Nie tylko Pokemony mają swój unikatowy wygląd! Trenerzy również wyróżniają się stylem. Samodzielnie przy użyciu materiałów artystycznych stworzymy swoje kolorowe stroje. Nie zabraknie też oczywiście sesji zdjęciowej w naszych stylizacjach, a później… później czekają na nas Pokemony do złapania!

GRA TERENOWA POKEMON

Korzystając z malowniczej okolicy Zieleńca wybierzemy się na poszukiwania Pokemonów w przyrodzie. Przed nami czekać będzie wiele wyzwań ale z pewnością je pokonamy by odnaleźć najrzadsze Pokemony!

STWÓRZ SWOJEGO POKEMONA

Czy wiecie, że świat pokemonów to ponad 1000 gatunków?! Dlaczego by więc nie dołożyć do puli kolejnych fantastycznych stworzeń? Tym razem będą wymyślone i stworzone przez nas! Masz ochotę wymyślić całkowicie nowy typ pokemona? Nic prostszego, flamastry, kredki, ołówki i cienkopisy pójdą w ruch i nasze pomysły uwiecznimy na papierze.

STRATEGIA, ATAK, NOKAUT – POKEMON TCG

Pokémon Trading Card Game nieprzerwanie od lat 90 zdobywa rzesze fanów i miłośników, a rzadkie karty są skarbami w niejednej kolekcji. Nie może tego zabraknąć więc i na naszej koloni! Przygotujemy talię i nauczymy się gry od podstaw by z czasem móc samodzielnie rozgrywać potyczki. Być może zorganizujemy nawet mini turniej 😉

WYCIECZKA I OGNISKO

Chętni i odważni trenerzy ruszą z przewodnikiem szlakiem gór Orlickich, a po drodzę oczywiście będziemy wypatrywali pokemonów w zaroślach 😉 Po wyprawie przyjdzie czas na regeneracje a po niej ognisko. Nie zabraknie kiełbasy, chrupiącego chleba na patyku i ciepłej herbaty, a na pewno pojawią się też śpiewy i opowieści przy ogniu wieczorową porą.

ZAJĘCIA KULINARNE

Wiadomo, że z pustym brzuchem dość ciężko o skupienie. Już w szczególności podczas pojedynków czy łapania Pokemonów. Dlatego wspólnymi siłami podczas warsztatów kulinarnych przygotujemy sobie smakowite co nieco. Oczywiście inspirowane Pokemonami! Być może będą to jadalne pokeballe, słodkie pankejki Pikachu czy gofry z Bulbasaurem? Przekonacie się na miejscu.

WIECZORNE PROJEKCJE SERIALI I FILMÓW

W wygodnych ubraniach z kocykami, napojami i przekąskami usiądziemy w sali i poczujemy się jak w najprzytulniejszym kinie na świecie. Dodatkowo repertuar wybierzemy sami, a jest z czego wybierać! Serie anime i dziesiątki filmów pełnometrażowych. Szykujmy więc popcorn i dajmy się ponieść wielkiemu ekranowi.

WARSZTATY KREATYWNE

Nasza kadra zadba o to by na nudę nie było czasu. Dopasujemy oczywiście zajęcia do preferencji uczestników. Czy będzie to wymyślanie własnych krain pokemon i rysowanie map? A może zrobimy naszych pokemonowych przyjaciół z papieru, metodą origami lub papercraft? Lub może sami ozdobimy swoje pokeballe? Na pewno będzie z czym wrócić do domu!

TURNIEJE I KONKURSY

Na kolonii nie może zabraknąć odrobiny zdrowej rywalizacji! Podczas turniei i konkursów będziecie mieli okazję wykazać się wiedzą i umiejętnościami. Zdobyć wieczną chwałę a do tego oczywiście zgarnąć wyjątkowe nagrody i dyplomy 🙂

Do tego czytelnia mangi, wspaniale wyposażony Games Room, dyskoteki, ogniska, setki zdjęć i całe obozowe życie towarzyskie – na nudę naprawdę nie starczy już miejsca.

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (11 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 132 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),
 • dodatkowych atrakcji,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – obiad + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 200 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 17.03.2024
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL24. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.