+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Korczakowskie Podróże Marzeń Zima 2024

 1. Home
 2. /
 3. Kolonie i obozy
 4. /
 5. Ferie zimowe
 6. /
 7. Korczakowskie Podróże Marzeń Zima...

Korczakowskie Podróże Marzeń – Obóz Zimowy

Wyjazd edukacyjno-warsztatowy
Program powstały specjalnie z myślą o Uczniach Korczakowskiej Szkoły Marzeń. W ciągu ośmiu pięknych zimowych dni i siedmiu długich zimowych wieczorów wprowadzimy Was w tajniki gier fabularnych i japońskiej (pop)kultury. Na licznych warsztatach i zajęciach prowadzonych przez naszą niezawodną Kadrę rozwiniecie swoją kreatywność, zdobędziecie mnóstwo nowej wiedzy i umiejętności, poznacie lepiej swoich kolegów i koleżanki, ale przede wszystkim będziecie się doskonale bawić!

Informacje o imprezie

Cena:

2299 zł

Termin:

T2 20-27.01.2024

Zakwaterowanie:

O.W. Pszczeliniec

Wiek uczestników:

7-15 lat

Zarezerwuj miejsce!

Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 10 Uczestników.

Program obozu

ZABAWY INTEGRACYJNE

By dobrze funkcjonować w zespole trzeba się najpierw z nim dobrze poznać i zgrać. Zadbamy o to by na początku wyjazdu postawić na zajęcia poprawiające komfort pracy w grupie. Dzięki zabawie i możliwości poznania siebie nawzajem wprowadzamy pozytywną atmosferę i jesteśmy w pełni gotowości do dalszego działania.

ZIMOWE SZALEŃSTWO

Jeśli tylko pogoda nam dopisze to opancerzeni w czapki, szaliki i rękawiczki wybierzemy się na podbój zimowych krajobrazów. Czy ulepimy klasycznego bałwana? A może śnieżnego Pikachu? Lub zainspirowani japońskimi festiwalami śniegu stworzymy śnieżne latarnie? Ostatecznie i tak bitwa na śnieżki jest nieunikniona!

ZAJĘCIA KREATYWNE

Pomysłów mamy więcej niż dostępnego czasu na realizację. Zaangażujemy nasze zmysły by stworzyć niesamowite dzieła, a przede wszystkim świetnie się bawić. Może stworzymy wielkie malunki bez użycia klasycznego pędzla, złożymy japońskie origami czy stworzymy własny sztuczny śnieg. Nudzie na zajęciach mówimy nie!

KULINARIA

Na naszej zimówce stawiamy również na umiejętności praktyczne, dlatego nie zabraknie na pewno warsztatów kulinarnych gdzie przygotujemy smakowite przekąski. Oczywiście nauka nie pójdzie w zapomnienie bowiem do domu wrócimy z przepisami, które będziemy mogli odtworzyć.

WARSZTATY WYOBRAŹNI

Nasza doświadczona kadra od gier fabularnych zabierze Was na podróż po fantastycznych światach i niesamowitych historiach. Dowiemy się czym są sesje rpg, będziemy mieli okazję stworzyć własne postacie a być może nawet i światy, rozrysujemy mapy zapomnianych krain i wcielimy się w dzielnych poszukiwaczy przygód.

KULIG I OGNISKO

Ubierzemy się ciepło i pojedziemy w podróż po Krasnobrodzie, której zwieńczeniem będzie parę chwil przy ognisku. Zimowa sceneria pozwoli nam poczuć się przez moment jak w innym świecie, a ciepła kolacja i gorąca herbata z sokiem nie pozwoli zmarznąć! Nic nas nie zatrzyma – jeśli śniegu nie starczy czekają wozy.

INSTANT PRZEBRANIE

Zawsze marzyliście o byciu jak superbohater, czy bajkowa księżniczka? A może bliżej wam charakterem do ulubionego zwierzątka czy postaci z książki? Z pomocą instruktorów i zapleczem kartonu, bibuły, farb, taśmy i nożyczek wyczarujemy piękne przebrania w których będziemy mogli zaszaleć na wieczornym balu.

BAL KARNAWAŁOWY

Skoro wszyscy już są w oszałamiających kreacjach zapraszamy na parkiet. Przy muzyce, przekąskach i kolorowych światłach umilimy sobie naszą ostatnią noc na obozie. Nie zabraknie oczywiście karnawałowych zabaw, a finał wieczoru uatrakcyjnimy puszczeniem zimnych ogni!

FILMOWY WIECZÓR

Najlepszy sposób na zimowy wieczór? Przytulne kino! Takie gdzie owinięci w kocyki z popcornem i gorącą czekoladą możemy obejrzeć nasze ulubione filmy. Czy wybierzemy najnowsze filmy Disneya, czy może ciekawe japońskie filmy animowane albo postawimy na sprawdzone klasyki? Gwarantujemy, że będzie przytulnie!

WIECZORKI KARAOKE

W naszej bazie znajdą się piosenki dla każdego! I to w różnych językach (nawet po japońsku czy koreańsku). Najlepsze jest to, że nie trzeba śpiewać samemu. Mikrofony w dłoń i całą grupą możecie cieszyć się ulubionymi muzycznymi kawałkami. A może dodamy do tego odrobinę turniejowych emocji i zorganizujemy konkurs z nagrodami. Na pewno nie jeden wieczór spędzimy przy naszych ulubionych hitach.

NORDIC WALKING

Warto czasem oderwać się na chwilę od przyborów do rysowania czy papieru origami, żeby wyjść na zewnątrz i zachwycić się zimowym krajobrazem. Przewodnik Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego zabierze nas na wycieczkę po okolicy, a żeby urozmaicić wędrówkę zabierzemy ze sobą kijki do Nordic Walking.

ZAJĘCIA RUCHOWE

W zdrowym ciele zdrowy duch! Nasi instruktorzy zadbają o to by wśród zajęć nie zabrakło również i tych ruchowych. Czy to odrobina tańca poprzez zabawę albo może tor z przeszkodami, czy wyzwania drużynowe dodatkowo rozwijające działanie w grupie? Na pewno damy upust naszej energii.

PRZYPINKA DLA KAŻDEGO

Pamiątki przywołują miłe chwile, a najmilej jest kiedy wykona się je samodzielnie. Na naszym obozie każdy uczestnik będzie miał okazję wykonać swoje własne przypinki. Będzie to idealna ozdoba szkolnego plecaka, która zapewne nie jeden raz przypomni nam o wspaniałym czasie spędzonym na obozie.

GAMES ROOM I CZYTELNIA

Najlepsze współczesne planszówki i tradycyjne gry japońskie, do tego spory wybór mang i książek do poczytania. Czy wolicie zaczytać się w spokoju, czy zawzięcie walczyć o totem w Jungle speed? Wybór należy do Was!

NARTY I SNOWBOARD

Niedaleko od ośrodka mamy pokryty białym puchem stok – dlaczego mielibyśmy go nie wykorzystać? Wycieczki wycieczkami, ale trochę ruchu na nartach czy deskach także sprzyja dotlenieniu, które zaowocuje tysiącem kreatywnych pomysłów podczas późniejszych zajęć i warsztatów! (zajęcia fakultatywne INFO)

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (7 noclegów),
 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie, w tym podwieczorek,
 • transport autokarowy na trasie Warszawa-Krasnobród-Warszawa,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 105 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu) INFO,
 • zajęć fakultatywnych: narty/snowboard INFO,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Co zabrać na wyjazd

 • ważną legitymację szkolną
 • książeczkę zdrowia

Nie zapomnij!

Powinieneś pamiętać o plecaku i wygodnych butach zimowych, które sprawdzą się na śniegu podczas wycieczek po okolicy. Ważna jest też ciepła kurtka lub płaszcz, czapka, szalik i nieprzemakalne rękawiczki. Obozowicze zainteresowani fakultatywną wycieczką na stok powinni mieć ze sobą odpowiedni strój. Sprzęt możesz zabrać własny lub wypożyczyć na miejscu.

Uwaga!

Program jest ramowy i w zależności od czynników zewnętrznych, np. warunków pogodowych może ulec zmianie.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Rezerwacja

Rezerwacja jest ważna przez okres 7 dni. Od 30-tego dnia przed terminem wyjazdu do dnia jego rozpoczęcia ważność rezerwacji obowiązuje przez 24 godziny. W tym czasie musisz potwierdzić uczestnictwo w wyjeździe.

Szybka rezerwacja w trzech krokach:

1. Wypełnij poniższy formularz rezerwacyjny, żeby zarezerwować dla siebie miejsce na Obozie Zimowym KPM 2024 🙂

Uwaga! Przed podpisaniem umowy koniecznie zapoznaj się z wszystkimi dokumentami wymienionymi i podlinkowanymi na końcu formularza rezerwacyjnego!
Dokumenty te znajdziesz również w menu na dole naszej strony.

2. Dokonaj terminowej wpłaty zaliczki w wysokości podanej w panelu razerwacyjnym i Umowie.

Dopłata do całości wartości wyjazdu następuje najpóźniej na 31 dni przed datą jego rozpoczęcia. Przy rezerwacji na 30 lub mniej dni przed datą wyjazdu, należy wpłacić pełną kwotę wartości wybranej imprezy.

Allior Bank nr konta: 41 2490 0005 0000 4530 3145 8772

PKO BP nr konta: 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Można dokonać również rezerwacji telefonicznej, bądź bezpośrednio w biurze.

Uwaga! Prosimy o wpłatę kwoty nie niższej niż podana w panelu rezerwacyjnym i Umowie.

W przypadku dokonania wpłaty w kwocie niższej system nie uzna rezerwacji jako zaliczkowanej/opłaconej!

3. Wydrukuj, podpisz i prześlij do nas skan wygenerowanej Umowy/Zgłoszenia.

Uwaga! Skan Umowy/Zgłoszenia musi dotrzeć do naszego biura w przeciągu 7 dni od zaksięgowania zaliczki. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie automatycznie anulowana, a wpłacone środki zwrócone zgodnie z Warunkami Uczestnictwa.

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z możliwości wgrania skanu Umowy w Panelu Klienta. Zdecydowanie usprawni to proces rezerwacji.

Informacje dodatkowe:

Rezygnacja z imprezy

Różnego rodzaju sytuacje losowe tj. choroba, wydarzenie rodzinne itp. mogą spowodować konieczność rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów, związanych z taką rezygnacją, zachęcamy do zawarcia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji najpóźniej 5 dni od daty zawarcia Umowy uczestnictwa w imprezie (5 dni od momentu dostarczenia podpisanej Umowy do biura. Zachęcamy do skorzystania z możliwości wgrania skanu Umowy w Panelu Klienta. Gwarantuje to pełen pięciodniowy termin na podjęcie decyzji). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, umowę ubezpieczenia kosztów rezygnacji można zawrzeć jedynie w dniu zwarcia umowy uczestnictwa w imprezie. Cena ubezpieczenia wynosi 2,8% ostatecznej ceny imprezy. Wykupienie ubezpieczenia umożliwia zwrot do 100% niewykorzystanych świadczeń z tytułu zawartej Umowy przez Ubezpieczyciela.

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.