+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Wyjątkowy obóz Multisportowy

 1. Home
 2. /
 3. Kolonie i obozy
 4. /
 5. Wyjazdy wakacyjne
 6. /
 7. WOMBAT
 8. /
 9. Wyjątkowy obóz Multisportowy

Wyjątkowy Obóz Multisportowy

Bardzo Atrakcyjny Turystycznie 😉

Obóz młodzieżowy w Niedzicy (Pieniny)
WOMBAT to nasza najnowsza propozycja dla dzieci i młodzieży, szukających nowych sportowych wyzwań. Wszechobecne żagle, tenis i paintball sprawiają, że czegoś Wam brakuje? Mamy pomysł, jak wypełnić pustkę w Waszym sportowym życiu. Proponujemy dyscypliny, które są proste do opanowania, niesamowicie angażujące i dają poczucie ogromnej satysfakcji!

Informacje o imprezie

Cena First Minute*:

2049 zł

Cena regularna:

2149 zł

Terminy:

T1S: 30.06-12.07.2022

T2S: 12-24.07.2022

Zakwaterowanie:

Gościniec H.A.T.A.

Wiek uczestników:

7-18 lat**

Zarezerwuj miejsce!

*Cena First Minute obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 31.03.2022
**Z podziałem na grupy wiekowe. Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze 7 lat, albo boisz się, że nie jest gotowe na samodzielny wyjazd sprawdź ofertę Rodzinnego Wombata.
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 30 Uczestników.

Program obozu

ROZRUCHY PORANNE

Kto rano wstaje, ten energii dostaje! Nikogo do niczego nie zmuszamy, ale odrobina ruchu z rana nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie 😉 Trochę pobiegamy, trochę się porozciągamy, no i przekonamy, że Nordic Walking nie jest tylko dla babć i dziadków, a z kijami można robić dużo więcej niż po prostu chodzić!

CAPOEIRA Z WYOBRAŹNIĄ

Capoeira to połączenie walki z tańcem, sztuką i sposobem życia, czyli wspaniała pożywka zarówno dla ciała, jak i ducha! Głównym motywem zajęć będzie przygoda podróżnika o imieniu Viajante, który wyrusza w świat w poszukiwaniu wiedzy i odnajduje sens przygody, w której nie cel podróży jest ważny, a droga, która do niego prowadzi. Muzyka, taniec, akrobatyka i śpiew będą elementami każdych zajęć, tak jak są podstawą brazylijskiej sztuki walki. Łączenie tych elementów da nam możliwość odkrycia i rozwijania indywidualnych predyspozycji każdego z młodych capoeiristas.

CROSSMINTON

To sport dla każdego – dynamiczny jak tenis, szybki jak squash i łatwy jak badminton. Powstał w myśl koncepcji „ANYWHERE, ANYTIME”, co oznacza, że można w niego zagrać po prostu zawsze i wszędzie, a najlepiej na naszym WOMBACIE 😉

Na treningach poznacie zasady i techniki gry. Potu i łez szczęścia nie zabraknie, bo crossminton to najprzyjemniejsza na świecie alternatywa dla ćwiczeń na siłowni 😉

ULTIMATE FRISBEE

Uczestnicy poznają sport, który coraz głębiej wkrada się w serca Polaków – Ultimate Frisbee! Dyski kojarzone głównie z psami i zabawą na plaży mają też bardziej rywalizacyjne oblicze. Ultimate to gra zespołowa z użyciem latającego dysku (frisbee), łącząca w sobie elementy koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i rugby. Jest bardzo dynamiczna i widowiskowa, od graczy wymaga wytrzymałości, szybkości i zręczności, ale jednocześnie proste zasady czynią ją bardzo łatwą do opanowania dla początkujących.

Na obozie poza rywalizacją sportową poznacie też tzw. Urban frisbee, czyli tricki z dyskiem, równie widowiskowe co sam Ultimate.

PODSTAWY WHITE WATER

Od razu uspokajamy – nie będziemy skakać z wodospadów 😉. Na zajęciach prowadzonych przez instruktorów Szkoły Kajakarstwa Górskiego i Raftingu RETENDO nauczymy się poruszać zarówno pneumatycznym kajakiem dwuosobowym, jak i polietylenową jedynką. Ważną częścią całego szkolenia będzie też rafting, czyli spływ pontonowy jedną z najpiękniejszych polskich rzek, jaką niewątpliwie jest Dunajec, posiadający trudność WW1 w sześciostopniowej skali.

Uwaga! Szkolenie White Water jest atrakcją fakultatywną dostępną tylko dla Uczestników od 10-tego roku życia.

SPIKEBALL

Spikeball to nowa, bardzo dynamiczna, rekreacyjno-sportowa gra zespołowa, która krok po kroku zdobywa popularność na całym świecie. Powszechnie określany jako owoc miłości siatkówki i podwórkowej gry „cztery kwadraty”, jest dyscypliną prostą do opanowania, nie wymaga też od zawodników formy norweskich biegaczek narciarskich, ani dużego terenu do gry. Podobnie jak w przypadku Crossmintona siatkę do Spikeballa można rozłożyć praktycznie wszędzie i od razu cieszyć się superszybkim starciem 2 na 2.

PLAŻING SMAŻING

Nie oszukujmy się – wakacje to nie tylko sport. Odpoczynek jest wskazany, a kiedy słońce praży nie ma lepszego odpoczynku od plażowania i odrobiny wodnego szaleństwa, zwłaszcza na strzeżonej plaży, pięknie położonej u stóp Zamku Dunajec w Niedzicy.

WYCIECZKI PIESZE

Będąc w Niedzicy, nie sposób nie dotrzeć do wspomnianego już majestatycznego Zamku Dunajec, spoglądającego z góry na całą okolicę. Podziwianie jej z perspektywy środka Jeziora Czorsztyńskiego to również nie lada gratka, dlatego zabierzemy Was w widokowy rejs statkiem wycieczkowym. Kolejnym punktem programu, którego nie możemy pominąć, jest Elektrownia Wodna wraz z zaporą, na której znajduje się bardzo realistyczny trójwymiarowy obraz Moc Żywiołów.

UWAGA! Wstępy i rejs statkiem są dodatkowo płatne, a ich realizacja zależy od sytuacji epidemiologicznej.

WYCIECZKA ROWEROWA

Widoki zapierające dech, wiatr we włosach, muchy w zębach… czy może być coś bardziej kuszącego niż pienińska wyprawa rowerowa? Jazda na rowerze na świeżym powietrzu jest jedną z najlepszych aktywności fizycznych, jakie możemy sobie zafundować, dlatego nie zabraknie jej na naszym obozie. Przy okazji rozszerzymy obszar zwiedzania o inne rejony niż podczas wycieczek pieszych i kajakowych. Hej przygodo!

GAMES ROOM

Jedni lubią grać w Small World, inni w Neuroshima Hex czy Potwory w Tokio, jeszcze inni w Bang! albo Pędzące Żółwie… Trochę czystej rozrywki i gimnastyki umysłu to idealny oddech w przerwie między kolejnymi aktywnościami sportowymi. W naszym Games Roomie są planszówki i karcianki o różnej dynamice oraz stopniu trudności, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 20 lat organizacji obozów fabularnych pozwala nam twierdzić, że wiemy, co mówimy 😉

AKTYWNOŚCI WIECZOROWĄ PORĄ

Integracja, ogniska z bębnami, dyskoteki, gry terenowe, projekcje filmów. Na naszych obozach na nudę nikt nie narzeka!

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (12 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
 • ubezpieczenie NNW 15 000 zł,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, wegańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 120 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – Zamek Dunajec – 14 zł/os., Elektrownia Wodna – bilet grupowy, cena na osobę zależna od ilości Uczestników, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim – 16-20 zł/os. w zależności od wieku Uczestnika,
 • 12-sto godzinnego (4 x 3 godziny) szkolenia white water – 599 zł/os. Cena szkolenia zawiera koszty transportu z ośrodka do miejsc prowadzenia zajęć i z powrotem. Grupy 6-10 osobowe.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwszy posiłek – obiad, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 100 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 31.03.2022
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL22. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Wombat w obrazkach

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Nasza kadra*

Ultimate Frisbee, SpikeBall

Anna Chrząszcz

W wieku 14 lat zaczęła przygodę z siatkówką, która trwa do teraz. Na sowim koncie ma występy w takich klubach jak MOS Wola, AZS AWF Warszawa, Mazovia, Esperanto, AZS PJATK.

Obecnie trenuje również ultimate frisbee w drużynie mieszanej – Zawierucha Warszawa oraz drużynie żeńskiej – Troubles.

Jako trenerka siatkówki pracuje z podopiecznymi Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”, a także ze studentami i dorosłymi amatorami.Entuzjastka aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Razem z Andrzejem odkrywają również uroki Spike Balla 😉

Rok urodzenia:1998

Crossminton

Zofia Wincenciak

1 nr rankingu International Crossminton Organisation!!

Na co dzień studiuje Dialog i doradztwo społeczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Mimo młodego wieku już jest wielokrotną mistrzynią Polski oraz pierwszą rakietą świata w kategorii Open Kobiet wg. rankingu International Crossminton Organisation. Swoją największą pasję przekuwa w sposób na życie i zaraża nią kolejne grupy dzieci i młodzieży.

Żeby nieco zwolnić tempo spotyka się z przyjaciółmi przy dobrej herbacie i grach planszowych, ale kiedy z powrotem przyspiesza nikt nie ukryje się przed jej niespożytą, pozytywną energią i niezmiennie dobrym humorem. Nieustająco stawia przed sobą kolejne wyzwania i próbuje nowych rzeczy, bo jak sama twierdzi trzeba iść naprzód, żeby się nie cofać.

Rok urodzenia:1999

Wykształcenie:Studentka Uniwersytetu Poznańskiego

Capoeira

João Rossy

Wicemistrz Świata 2013! Mestre de Capoeira!

João Rossy, w środowisku capoeira znany jest jako Mestre Bailarino. Brazylijczyk z pochodzenia, więc można powiedzieć, że capoeira ma we krwi. Trenować zaczął w rodzinnym mieście Fortaleza/Ceará w 1994 roku mając 12 lat.

W 2007 roku podjął decyzję o wyjeździe do Europy, gdzie chciał stworzyć nowe grupy i przekazać nowym adeptom capoeiry całe swoje doświadczenie. Do Polski przyjechał w 2008 roku i osiedlił się tu na stałe.

Nieustannie podróżuje po całym świecie. Do tej pory odwiedził około 25 różnych krajów. W 2013 roku wywalczył 2 miejsce w Mistrzostwach Świata Capoeira w Baku, a w marcu 2022 roku został wyróżniony tytułem Mestre, czyli najwyższym stopniem w capoeirze!

Rok urodzenia:1982

Ultimate, Nordic Walking

Michał ROGAL Rogiński

Wielokrotny reprezentant Polski na MŚ i ME!!

Mało czego w swoim sportowym życiu nie próbował. Gdyby służył w armii byłby pewnie specjalsem… Absolwent Warszawskiej AWF, instruktor sportu, kulturystyki, trójboju siłowego, TRX oraz treningu funkcjonalnego… Nie zapominajmy, że nauczy też jazdy na snowboardzie, żeglowania i pomoże opanować techniki Nordic Walking. Trener personalny, animator, wychowawca kolonijny, licencjonowany instruktor jazdy samochodem…

Trener i kapitan drużyn Ultimate, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy, pionier tej dyscypliny nad Wisłą.

Od ponad 10 lat zajmuje się szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przez całe życie będąc w ruchu, przekłada swoją wiedzę i pozytywne nastawienie na otaczających go ludzi.

Prywatnie tata Małego Franka.

Rok urodzenia:1986

Wykształcenie:AWF Warszawa

Capoeira

Michał Wolniak

Wicemistrz Świata Joga Maneiro 2021 i 2022!!

Student Warszawskiej Szkoły Filmowej, który łącząc dwie pasje dzieli się nimi w filmowym kadrze oraz na zajęciach Capoeiry. Przygodę z brazylijską kulturą rozpoczął dość późno, bo w wieku 13 lat, ale dziś jest już instruktorem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na co dzień swoje zajęcia “Capoeira z Wyobraźnią” prowadzi w szkołach, domach kultury i centrach sportowych.

Pomysłodawca cyklu spotkań “Uwierz w siebie i rób to co kochasz”, który ma na celu promowanie wśród młodzieży aktywnego trybu życia, kształtowanie jej charakteru oraz zachęcenie do odkrywania i rozwijania swoich pasji; uczestnik Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktyki Społecznej “Łączy Nas Sport Nie Narkotyki”.

Poza dwiema głównymi zajawkami uwielbia żeglarstwo, kajaki i puszczanie latawca ;).

Rok urodzenia:1996

Wykształcenie:Student Warszawskiej Szkoły Filmowej

Ultimate Frisbee, SpikeBall

Andrzej HELIO Holnicki

Wielokrotny reprezentant Polski na MŚ i ME!!

Andrzej jest zawodnikiem i współzałożycielem drużyny ultimate – Zawierucha Warszawa.

Od małego związany ze sportem, trenował m.in. judo w AZS AWF Warszawa i piłkę nożną w RKS Marymont Warszawa.

Jest wielokrotnym reprezentantem Polski i ma na swoim koncie ponad 200 rozegranych turniejów ultimate, a także liczne medale Mistrzostw Polski i Mistrzostw Czech. Pełni również funkcję trenera Kadry Narodowej na Plażowe Mistrzostwa Europy.

W 2017 roku uczestniczył w warsztatach trenerskich organizowanych przez Europejską Federację Ultimate i już rok później uzyskał certyfikat trenerski za przeprowadzenie programu warsztatów dla młodzieży z Ursusa. Obecnie prowadzi grupę szkolną w jednej z warszawskich placówek.

Razem z Anią odkrywają również uroki Spike Balla 😉

Rok urodzenia:1990

Crossminton

Wojciech Wilkosz

Nr 4 rankingu open International Crossminton Organisation, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019!

Od małego związany ze sportem, m.in. siatkówką i piłką ręczną. W wieku 10-ciu lat swoją uwagę skierował na sporty rakietowe, wtedy też rozpoczął trwającą dekadę przygodę z badmintonem, która przyniosła mu liczne sukcesy, w tym wielokrotne mistrzostwo Śląska oraz 5 miejsce Mistrzostw Polski.

7 lat temu zamienił rakietę do badmintona na tę do crossmintona i mamy wrażenie, że nie żałuje 😉

Aktualny Mistrz Polski w grze singlowej i mieszanej. Wielokrotny reprezentant kraju na imprezach międzynarodowych. Brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2019 roku w grze mieszanej.

Instruktor crossmintona i wielki pasjonat kawy!

* Ze względu m.in. na napięte grafiki wydarzeń sportowych, czy niemożliwe do przewidzenia kontuzje nie gwarantujemy dostępności poszczególnych instruktorów, jednak ew. zastępstwa zawsze będą reprezentowały możliwie zbliżony poziom merytoryczno-sportowy.

Przyjaciele WOMBATa

CAPOEIRA RUCUNGO

Capoeira z Wyobraźnią

CAPOEIRA Z WYOBRAŹNIĄ

CROSSMINTON POLSKA

KAJAK W STOLICY

POGOŃ PYTON

RETENDO

SARNY PÓŁNOCY

ULTIMATUM GDAŃSK

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.