+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Kolonia RPG Junior

Kolonia dziecięca
Najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z grami fabularnymi. Zintegrowany program, który rozbudzi wyobraźnię, wprowadzi w świat gier fabularnych i jednocześnie pozwoli wyładować energię podczas fantastycznych zajęć na świeżym powietrzu.

Wprowadziliśmy do naszych programów Trening Umiejętności Społecznych – TUS

Dowiedz się więcej.

Informacje o imprezie

Cena promocyjna*:

od 2749 zł

Cena regularna:

od 2849 zł

Terminy:

T1 24.06-5.07.2024

T2 5-16.07.2024

T5 7-18.08.2024

Zakwaterowanie:

O.W. Mieszko

Wiek uczestników:

9-12 lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena promocyjna obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 19.05.2024.
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 15 Uczestników.

RPG Junior w obrazkach

Program kolonii

INTEGRACJA

Podczas programu Junior stawiamy na pracę z grupą. Specjalnie dobrana kadra wychowawców zwróci uwagę na potrzeby Juniorków, zapewni im komfort psychiczny i zadba o stworzenie zdrowej grupy rówieśniczej, w której każdy ma przestrzeń na rozwijanie swoich pasji.

SESJE RPG

Kampania dostosowana do wieku i potrzeb uczestników. Nasi Mistrzowie Gry pomogą uczestnikom podzielić się na drużyny, wybrać system, wytłumaczą zasady mechaniki, a potem krok po kroku wprowadzą w świat fantastycznie kreatywnych przygód.

WSPÓLNE TWORZENIE POSTACI

Postać to nie tylko kilka statystyk na kartce, a gry fabularne to nie tylko zwyczajna rozrywka. Tworzenie postaci jest aktywnością, która nie tylko zapewnia ekscytację, ale również rozwija kreatywność i kompetencje literackie najmłodszych uczestników!

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Kreatywność niejedno ma imię, dlatego proponujemy całą masę fantastycznych zajęć plastycznych. Od nauki rysunku, by móc przedstawić graficznie nasze postacie i ich przygody, przez warsztaty kreślenia map aż po tworzenie własnych rekwizytów na sesje – każdy znajdzie coś dla siebie.

LEŚNE GRY I ZABAWY

Zieleniecki mikroklimat to nie tylko góry! To również rozległe iglaste lasy, w których możemy uczyć się o tym, jak ważny jest dla nas kontakt z naturą. Po spacerze wypełnionym pouczającymi terenowymi grami, wspólnie upieczemy podpłomyki i zaparzymy sosnową herbatkę!

PRELEKCJE I WARSZTATY

RPGi od kuchni. Rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na pytania, polecimy najlepsze systemy, przedstawimy różnice w sposobach grania i prowadzenia. Słowem – z żółtodziobów zrobimy prawdziwych rpgowców!

LARP NA TERENIE OBOZU

LARP (live action role-playing) to gra fabularna pokrewna RPG-om, która też polega na wcielaniu się w role, ale ma w sobie więcej elementów teatru improwizowanego. Często wykorzystywane są stroje, rekwizyty czy specjalnie przygotowane lokacje. Na naszej koloni uczestnik otrzyma swoją własną, ekskluzywną postać, której losy będzie odgrywał. Razem zdecydujemy o tym jaki będzie bieg wydarzeń!

LARP W SREBRNOGÓRSKIEJ TWIERDZY

Podczas obozu nie może zabraknąć także rozgrywki na terenie XVIII wiecznej twierdzy w Srebrnej Górze, największej górskiej twierdzy w Europie. Rozległy podwórzec i tajemnicze lochy widziały już dziesiątki historii – kolejną stworzymy razem.

KONKURSY

Czym byłby obóz bez odrobiny zdrowej rywalizacji? Na każdym turnusie możecie się spodziewać co najmniej jednego z konkursów jakie wytworzyliśmy przez lata trwania naszych wyjazdów.

Konkurs Mistrza Gry

Konkurs ten, zwany w skrócie „kMGkiem”, angażuje wszystkich uczestników kolonii. Ochotnicy przygotowują i prowadzą oceniane przez kadrę sesje według własnego pomysłu, a reszta uczestnikówów wciela się w role graczy. Sesja rpg dla wszystkich, cenny feedback dla odważnych młodych Mistrzów Gry i wieczna chwała dla zwycięzcy. Zachęcamy do przetestowania swoich sił i w tej formule gier fabularnych!

Konkursy narracyjne:

Konkurs Gracza

Podczas konkursu chętni uczestnicy próbują swoich sił w odgrywaniu postaci w wymyślonych przez kadrę scenkach, komediowych oraz na poważnie.

Randomizer

Rzuć 2k10. Pierwszy rzut określi Ci klimat, a drugi temat tego co za chwilę nam opiszesz. Proste? Proste!

GAMES ROOM

Dixit, Osadnicy z Catanu, Terraformacja Marsa, Pandemic, Bang!, Eksplodujące kotki, Root… Wymieniać można by długo, bo do wykorzystania mamy kilkadziesiąt gier o różnej dynamice i stopniu trudności. Na szczęście zawsze znajdzie się ktoś z kadry, kto pomoże z wyborem i wytłumaczy zasady gry.

ŁUCZNICTWO

Aktywność fizyczna wzmaga kreatywność na sesjach! Tłumaczymy wszystko od podstaw i mamy łuki o różnej sile naciągu, więc każdy znajdzie coś dla siebie – a skuteczne szukanie zgubionych strzał podobno daje przerzuty w testach na spostrzegawczość!

FECHTUNEK

Błyskotliwe cięcia i zastawy z mistrzostwem wykonywane przez naszych bohaterów… są trudne do powtórzenia w rzeczywistości, ale się postaramy. Będziemy używać bezpiecznej broni Go-Now i masek szermierczych, więc rodzice nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo milusińskich!

FANTASTYCZNE WARSZTATY KULINARNE

Kto z nas nie chciałby upiec własnych lembasów lub spróbować magicznych przysmaków rodem z Harrego Pottera? Zaskoczymy uczestników przepisami na coś fantastycznego – w obu znaczeniach!

WYCIECZKA PIESZA I OGNISKO

Świeże powietrze to codzienny punkt programu, ale któregoś pięknego dnia wybierzemy się też na pieszą wycieczkę do pobliskiego schroniska, albo na wieżę widokową na Orlicy. Odpowiednia dawka zmęczenia i piękne widoki na zielenieckie wzgórza gwarantowane! Wieczorem zaś odpoczniemy i pośpiewamy przy ognisku.

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (11 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 132 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),
 • dodatkowych atrakcji,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – obiad + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 200 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 17.03.2024
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL24. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.