+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

Kolonia RPG Junior

Kolonia dziecięca
Najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z grami fabularnymi. Zintegrowany program, który rozbudzi wyobraźnię, wprowadzi w świat gier fabularnych i jednocześnie pozwoli wyładować energię podczas fantastycznych zajęć na świeżym powietrzu.

Informacje o imprezie

Cena First Minute*:

2299 zł

Cena regularna:

2349 zł

Terminy:

T1 25.06-6.07.2022

T2 6-17.07.2022

T5 8-19.08.2022

Zakwaterowanie:

O.W. Mieszko

Wiek uczestników:

9-12 lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena First Minute obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 31.03.2022
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 15 Uczestników.

Program kolonii

INTEGRACJA

Podczas programu Junior stawiamy na pracę z grupą. Specjalnie dobrana kadra wychowawców zwróci uwagę na potrzeby Juniorków, zapewni im komfort psychiczny i zadba o stworzenie zdrowej grupy rówieśniczej, w której każdy ma przestrzeń na rozwijanie swoich pasji.

SESJE RPG

Kampania dostosowana do wieku i potrzeb uczestników. Nasi Mistrzowie Gry pomogą uczestnikom podzielić się na drużyny, wybrać system, wytłumaczą zasady mechaniki, a potem krok po kroku wprowadzą w świat fantastycznie kreatywnych przygód.

WSPÓLNE TWORZENIE POSTACI

Postać to nie tylko kilka statystyk na kartce, a gry fabularne to nie tylko zwyczajna rozrywka. Tworzenie postaci jest aktywnością, która nie tylko zapewnia ekscytację, ale również rozwija kreatywność i kompetencje literackie najmłodszych uczestników!

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Kreatywność niejedno ma imię, dlatego proponujemy całą masę fantastycznych zajęć plastycznych. Od nauki rysunku pod okiem profesjonalnego rysownika, przez warsztaty kreślenia map i elfickiej kaligrafii, aż po tworzenie własnych rekwizytów na sesje – każdy znajdzie coś dla siebie.

LEŚNE GRY I ZABAWY

Zieleniecki mikroklimat to nie tylko góry! To również rozległe iglaste lasy, w których możemy uczyć się o tym, jak ważny jest dla nas kontakt z naturą. Po spacerze wypełnionym pouczającymi terenowymi grami, wspólnie upieczemy podpłomyki i zaparzymy sosnową herbatkę!

PRELEKCJE I WARSZTATY

RPGi od kuchni. Rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na pytania, polecimy najlepsze systemy, przedstawimy różnice w sposobach grania i prowadzenia. Słowem – z żółtodziobów zrobimy prawdziwych rpgowców!

LARP NA TERENIE OBOZU

LARP (live action role-playing) to gra fabularna pokrewna RPG-om, która też polega na wcielaniu się w role, ale ma w sobie więcej elementów teatru improwizowanego. Często wykorzystywane są stroje, rekwizyty czy specjalnie przygotowane lokacje. Nasz larp obozowy odbywać się będzie w ramach jednego cyklu, co oznacza, że każdy obozowicz otrzyma swoją własną, ekskluzywną postać, której losy będzie odgrywał na więcej niż jednej kolonii, na którą z nami się wybierze!

LARP W SREBRNOGÓRSKIEJ TWIERDZY

Podczas obozu nie może zabraknąć także rozgrywki na terenie XVIII wiecznej twierdzy w Srebrnej Górze, największej górskiej twierdzy w Europie. Rozległy podwórzec i tajemnicze lochy widziały już dziesiątki historii – kolejną stworzymy razem.

GAMES ROOM

Dixit, Osadnicy z Catanu, Terraformacja Marsa, Pandemic, Bang!, Root… Wymieniać można by długo, bo do wykorzystania mamy kilkadziesiąt gier o różnej dynamice i stopniu trudności. Na szczęście zawsze znajdzie się ktoś z kadry, kto pomoże z wyborem i wytłumaczy zasady gry.

ŁUCZNICTWO

Aktywność fizyczna wzmaga kreatywność na sesjach! Tłumaczymy wszystko od podstaw i mamy łuki o różnej sile naciągu, więc każdy znajdzie coś dla siebie – a skuteczne szukanie zgubionych strzał podobno daje przerzuty w testach na spostrzegawczość!

FECHTUNEK

Błyskotliwe cięcia i zastawy z mistrzostwem wykonywane przez naszych bohaterów… są trudne do powtórzenia w rzeczywistości, ale się postaramy. Będziemy używać bezpiecznej broni Go-Now i masek szermierczych, więc rodzice nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo milusińskich!

FANTASTYCZNE WARSZTATY KULINARNE

Kto z nas nie chciałby upiec własnych lembasów lub spróbować magicznych przysmaków rodem z Harrego Pottera? Zaskoczymy uczestników przepisami na coś fantastycznego – w obu znaczeniach!

WYCIECZKA PIESZA

Świeże powietrze to codzienny punkt programu, ale któregoś pięknego dnia wybierzemy się też na pieszą wycieczkę do pobliskiego schroniska, albo na wieżę widokową na Orlicy. Odpowiednia dawka zmęczenia i piękne widoki na zielenieckie wzgórza gwarantowane!

OGNISKO Z GITARĄ

To nieodłączna część każdego wyjazdu – czas na integrację, dzielenie się opowieściami i wspólne śpiewanie piosenek.

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (11 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 120 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – obiad + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 50 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 31.03.2022
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL22. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

RPG Junior w obrazkach

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.