+48 22 668 85 07, +48 512 385 672
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 9:00-17:00

K-pop Junior

Kolonia taneczno-językowa
Przekrojowy program dostosowany do potrzeb najmłodszych fanek i fanów k-popu. Dużo tańca, więcej niż trochę wiedzy o popkulturze i kulturze Korei Południowej, podstawy języka koreańskiego, ale również mnóstwo aktywności i czasu spędzonego na świeżym powietrzu! Nie będzie czasu, by się nudzić!

Wprowadziliśmy do naszych programów Trening Umiejętności Społecznych – TUS

Dowiedz się więcej.

Informacje o imprezie

Cena promocyjna*:

2999 zł

Cena regularna:

3099 zł

Terminy:

T4 27.07-7.08.2024

Zakwaterowanie:

Hotel Zieleniec

Wiek uczestników:

9-12 lat

Zarezerwuj miejsce!

*Cena promocyjna obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 19.05.2024.
Uwaga! Minimum niezbędne do zrealizowania programu wynosi 15 Uczestników.

K-pop Junior w obrazkach

Program kolonii

WARSZTATY TANECZNE

Marzyliście kiedyś by nauczyć się choreografii z Waszego ulubionego teledysku? Nasze kolonie, to idealna okazja do tego. Pod okiem profesjonalnych instruktorów tańca nauczymy się najlepszych kpopowych ruchów, a wszystko to w przestronnej sali z lustrami. Prześledzimy najlepsze układy choreograficzne, by wspólnie wybrać ten do nauki 🙂 Zwieńczeniem naszej pracy będzie występ ostatniego wieczoru na obozowym muzycznym show. Pamiętajcie o zabraniu odpowiedniego obuwia i wygodnych ubrań na zmianę!

TRENINGI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Lato ma swoje plusy – jeśli tylko pogoda dopisze, część warsztatów tanecznych będziemy mogli przenieść na porośnięte trawą boisko, żeby skorzystać z krystalicznie czystego powietrza w Zieleńcu i jednocześnie nacieszyć się widokami.

RANDOM DANCE CHALLENGE

Lubisz wyzwania? Tutaj liczą się nie tylko umiejętności taneczne, ale też znajomość jak największej liczby choreografii! Będziecie mogli popisać się wiedzą nabytą podczas kolonii 😉 Warto się postarać, bo dla zwycięzców przewidujemy super nagrody!

JĘZYK KOREAŃSKI

Koreański nie taki straszny jak się wydaje! Dzięki naszej kadrze, która wprowadzi Cię w podstawy języka koreańskiego, te wszystkie magiczne kreseczki i kółka nie będą już dla nas przeszkodą. Poznamy alfabet hangeul, spróbujemy zapamiętać kilka prostych zwrotów i potrzebnych nam na dobry początek słówek!

KALIGRAFIA

Nie ma lepszego sposobu na ćwiczenie pisma niż kaligrafia. Chwycimy za pędzle by za pomocy tuszu z kółek i kresek na kartkach powstały piękne znaki. Poćwiczymy hangul a odważni może skuszą się na tradycyjne znaki z chińskiego alfabetu!

PRZYMIERZANIE HANBOKÓW

Hanbok to tradycyjny koreański strój. Pojawia się często w koreańskich dramach historycznych, filmach czy po prostu turystycznych zdjęciach. Damska wersja składa się z górnej bluzy z długimi rękawami nazywanej jeogori oraz szerokiej spódnicy chima. Będziemy mieć okazję dowiedzieć się trochę więcej o tych strojach i oczywiście przymierzyć te, które nam się najbardziej spodobają. A potem sesja zdjęciowa!

WARSZTATY KULINARNE

Czy słyszałeś o kimchi? Jeśli tak to wiedz, że podczas kolonii opowiemy Ci o mnóstwie innych dań koreańskiej kuchni! A jeśli nie to bądź pewien, że i o kimchi wspomnimy 😉 Nie samą teorią jednak człowiek żyje – nauczymy się jak w prosty sposób wyczarować koreańskie przysmaki ze składników dostępnych w Polsce!

KOREAŃSKIE SŁODKOŚCI

Nauczymy się też przygotowywać koreański deser. Być może będą to słodkie placuszki hotteok albo bubble tea, która zdobyła serca Koreańczyków. Przekonasz się latem, ale jedno jest pewne – będzie słodko.

ŚWIĘTO CHUSEOK

Chuseok to tradycyjne koreańskie święto plonów. Na początku wysłuchamy prelekcji na temat święta by później spędzić dzień na gotowaniu tradycyjnej potrawy, przygotowaniu masek i lampionów oraz nauce tańców ludowych i poprawnego składania ukłonów. Wieczorem przy akompaniamencie muzyki będziemy mieli możliwość zagrania w koreańskie gry i wykorzystania naszej świeżo zdobytej wiedzy w praktyce.

PRELEKCJE

O Korei Południowej wiemy wszystko! Zarówno o jej tradycjach kulturowych, jak i nowoczesnych trendach! Wprowadzimy Was w świat wszystkiego, co tylko może w Korei Południowej zaciekawić!

PRZYPINKA DLA KAŻDEGO

Trochę kreatywności, odrobina wysiłku i będziesz mieć własny zestaw niepowtarzalnych przypinek do zabrania na pamiątkę. A na nich? To już zależy od Ciebie. Logo zespołu, napis w hangul, cytat z piosenki, smutna panda… możliwości są nieskończone.

KONKURS TALENTÓW

W trakcie turnusu będziemy mieli okazję wziąć udział w Konkursie Talentów. Umiesz śpiewać? Robić gwiazdę? Świetnie naśladujesz delfina, żonglujesz albo potrafisz złożyć papierowy samolot, który pobija rekordy odległości? Każdy talent można zaprezentować przed jury złożonym z kadry kolonii.

WSPÓLNE WIECZORY

Wiadomo, że wieczór to najlepsza pora na integrację. To czas na luźniejsze zajęcia: oglądanie wybranych koreańskich filmów, podziwianie kpopowych koncertów i teledysków, śpiewanie piosenek na UltraStarze albo skakanie na matach DDR. Kontakt z żywym językiem to najlepsza nauka, a trochę dodatkowego ruchu nie zaszkodzi!

WSCHODNIE ŁUCZNICTWO

Trochę ruchu innego niż taniec też jest czasem potrzebne! Ale, żeby wpasować się w azjatycki klimat, spędzimy ten czas, ucząc się strzelać z łuku refleksyjnego, metodą znaną jako strzelanie z zekiera.

PIESZA WYCIECZKA

Przejdziemy się szlakiem Gór Orlickich do schroniska Masarykowa Chata w Czechach – piękne widoki gwarantowane.

KONKURSY

Każdy aspekt k-popowego świata może stać się tematem konkursu. Tak samo jak nasze taneczne i manualne umiejętności. Wiedzówka o zespołach? Konkurs karaoke? Najszybsze złożenie papierowego hanboka? Pomysłów nam nie brakuje a dla zwycięzców oczywiście czekają super nagrody!

Do tego trzeba dodać jeszcze ogniska, dyskoteki, wycieczki fakultatywne, setki zdjęć, życie towarzyskie oraz integrację z uczestnikami innych naszych kolonii i obozów. Czasu na nudę po prostu nie starczy!

Musisz wiedzieć!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie (11 noclegów),
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł,
 • opiekę wychowawców, instruktorów oraz opiekę medyczną,
 • realizację programu wg opisu,
 • pamiątkową koszulkę (rozmiarówka) oraz zdjęcia z obozu.

Cena nie zawiera:

 • opłaty za transport,
 • dopłaty do diety specjalnej (wegetariańskiej, bezlaktozowej, bezglutenowej) – 132 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – koszt 2,8% ostatecznej ceny imprezy (do 100% zwrotu),
 • dodatkowych atrakcji,
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy INFO.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – obiad + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty:

 • Za wczesną rezerwację – 200 zł*
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz czwarty – 50 zł
 • Zniżka dla osób jadących z BT ORION na obóz po raz piąty i więcej – 80 zł
 • Zabierz ze sobą kolegę/koleżankę, a dostaniesz rabat – 50 zł**
* obowiązuje przy złożeniu rezerwacji do 17.03.2024
** dotyczy nowych klientów. Wpisz kod rabatowy KOLL24. W uwagach do rezerwacji podaj imię i nazwisko swojego kolegi/koleżanki, który/a jedzie z nami po raz pierwszy. Dotyczy tylko jednego nowego klienta.

Orionopedia

Jesteś tu po raz pierwszy?

Nasze programy to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych imprezach!

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.