Brak miejsc na wszystkich turnusach!

Program obozu

OBÓZ MŁODZIEŻOWY, grupy wiekowe: 12 – 20

Nie lubisz nudy? My też nie! Dlatego jak co roku zabieramy młodych rpgowców na ferie do Krasnobrodu, gdzie razem z doświadczonymi Mistrzami Gry przeżyją niezapomniane przygody w fantastycznych światach. Nic lepiej nie zwalcza nudy niż porządna sesja. Nie czekaj – łap kostki i jedź z nami na rpgową zimówkę!

W programie:

Nasi Mistrzowie Gry prowadzą sesje w ponad trzydziestu systemach!

Warhammer, Dungeons & Dragons, Dark Heresy, Neuroshima, Cyberpunk, Wolsung, Zew Cthulhu, Świat Mroku i nowy Świat Mroku (w tym: Wilkołak, Wampir, Changeling, Hunter, Geist, Innocent), Legenda Pięciu Kręgów, Honor i Krew, 7th Sea, Earthdawn, Shadowrun, Dzikie Pola, Dead Lands, Monastyr, Poza Czasem, Urban Shadows, MechWarrior, Savage Worlds, Witch Hunter, Pirates, Star Wars RPG, Rogue Trader, Crystalicum, Star Craft RPG, LoTR RPG, Midnight i inne. Co roku staramy się dodać coś do tej listy!

Rzecz jasna nie cały czas spędzimy w ciepłych pokojach. Będzie masa zimowych atrakcji, które pozwolą nam poczuć, że to naprawdę ferie!

Poza sesjami czeka nas sporo innych rpgowych aktywności. Postaramy się zadbać o rozwój młodych graczy i Mistrzów Gry na różne sposoby. Przygotowaliśmy dla Was:

W wolniejszych chwilach zapraszamy do świata gier nie tylko fabularnych. Każdy znajdzie coś dla siebie:

Jesteś tu po raz pierwszy? RPGi, LARPy i karcianki to dla Ciebie czarna magia?

Dowiedz się więcej

o tym czym zajmujemy się na naszych wyjazdach!