Chętnie polecę kurs swoim znajomym, Orion jest świetnie przygotowany do prowadzenia kursów.

Janek Pawłowski

Córka jest bardzo zadowolona z wyjazdu, bardzo podobał się jej realizowany program. Duże uznanie dla prowadzącej obóz kadry, która bardzo dobrze opiekowała się młodzieżą.
Córka nie pytała czy może w przyszłym roku również pojechać, tylko po prostu oznajmiła nam że jedzie w przyszłym i następnych latach.

Mama Moniki

Bardzo dobrzy, wykwalifikowani wykładowcy, ciekawa tematyka, bardzo dobra atmosfera, wykładowcy pomocni i życzliwi.

Uczestnik

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam akurat ten kurs. Fantastyczni wykładowcy, dobra cena, dużo przekazywanej wiedzy. Kurs dodał mi jeszcze więcej chęci i zapału do bycia pilotem.

Ola Mazurek

Syn był już drugi raz na organizowanym przez Państwa obozie, podobnie jak w zeszłym roku, był bardzo zadowolony. Wszystko na 5 + 😀

Anna Kaczmarczyk

Dobry kurs z profesjonalnym podejściem do kursantów, godny polecenia.

Agnieszka P

Syn pojechał już 6 raz (!)
Zajęcia są wciągające i dają odpoczynek po roku szkolnym.
O kadrze wyraża się w superlatywach.
Ze słów Tomasza to najlepsze obozy na świecie :-))

Mama Tomka

Obóz dobrze zorganizowany, bardzo miła kadra, miła i uprzejma obsługa hotelowa, dobrze przygotowani prowadzący zajęcia.

Mama Ani

Trudno jest mi powiedzieć czy nawet opisać, co tak naprawdę sprawiło, że właśnie ten obóz odmienił moje życie. Świetna, przesympatyczna kadra; przepiękne miejsce z niesamowitymi krajobrazami; fantastyczny program zajęć. Nie sposób było się nudzić z tymi ludźmi! A towarzystwo – genialne! Do dziś mam kontakt niemalże ze wszystkimi z poprzedniego turnusu. W tym roku również jadę i mam nadzieję, że wakacje z wami staną się coroczną tradycją.

Mizuki

Kurs bardzo profesjonalny, prowadzący przez doświadczone osoby lubiące swój zawód a to moim zdaniem pomaga bardzo kandydatom. Ogólnie jestem zadowolona i czuję się dość dobrze przygotowana do wykonywania tej pracy.

Anna K.

Kurs jest dobrze przygotowany od strony organizacyjnej. Cena nie budzi zastrzeżeń a kadra wykładowców jest pomocna, życzliwa i służy doświadczeniem

Kaśka z Gdańska

Wspaniała opieka, świetna organizacja. To nie jest tylko „realizacja programu” ale wspólna zabawa która wciąga i rozwija pasję. Wszyscy są zadowoleni.

Mama

Ciekawie prowadzony przez osoby z bogatym doświadczeniem, chętnie dzielące się swoją wiedzą

Pilot wycieczek

Bardzo dobrze przygotowany kurs, bardzo dobra kadra prowadząca, mająca duże doświadczenie. Przekazują cenne informacje, które na pewno się przydadzą.

Ola

Uważam, że kurs ten był bardzo dobry. Kadrę prowadzącą zajęcia stanowią osoby z dużym doświadczeniem, potrafiące opowiadać o swoim zawodzie z pasją co ułatwiło przygotowanie się do egzaminu i lepsze poznanie pracy pilota i rezydenta. Realizowany program był bardzo szczegółowy i pozwolił na poznanie wszystkich aspektów przyszłej pracy, zarówno tych dobrych jak i złych. Nikt nie ukrywał, ze praca ta jest ciężka i wymagająca, dzięki czemu wszyscy kursanci wiedzieli czego się mogą spodziewać. Polecam wszystkim zainteresowanym Szkołę Pilotów w BT Orion.

Katarzyna Stefaniak, absolwentka kursu

Obozy prowadzone są przez wyśmienitą kadrę, proponowany program jest interesujący, odpowiada oczekiwaniom dzieci, na każdym obozie panuje wspaniała atmosfera co sprawia że dzieci wracają wypoczęte, uśmiechnięte, zadowolone z planami na kolejny wyjazd.

Mama Kamila

Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Kadra jest w mojej opinii doświadczona i profesjonalna, otrzymałem wiele praktycznych informacji szczególnie podczas wycieczki do Pragi

Tomek

Bardzo profesjonalne podejście do tematu.Moje córki wróciły bardzo zadowlone.Kadra to ludzie ,którzy kochają to co robią i robia to z pasją.Moje córki bardzo chwaliły zarówno program obozu jak i organizacje.Moge polecić z całym przekonaniem wszystkim. Jestem przekonana,że w przyszłym roku moje córki pojadą na obóz „OTAKU”;)

Mama

Super pod względem wiedzy wykładowców, podejścia oraz przekazywanej wiedzy nie tylko teoretycznej ale i praktycznej

Pilot Grzegorz

Kurs bardzo mi się podobał. Dobre proporcje między teorią i praktyką.

Adrian

W jednym miejscu spotykają się ludzie o tych samych zainteresowaniach. Nikt się nie dziwi, że można grać w coś całymi dniami. Syn chce jechać z wami 3 raz. A jak w ofercie będzie obóz zimowy, to też o tym pomyślimy 🙂

Rodzice Mikołaja

Miejsce, program, kadra i organizacja były na znakomitym poziomie, córka wróciła bardzo zadowolona, wręcz odmieniona. Na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług Państwa biura.

Mama

Ciekawy kurs, przyjaźni wykładowcy, super atmosfera. Wykładowcy mówią ciekawe rzeczy z własnego doświadczenia bycia pilotem.

Anonim

Super przygotowana kadra, wykwalifikowana, wiedza podana w przyjazny sposób. Było super! Dziękuję 🙂

Kalina S.

Serdecznie Państwu dziękuję za zorganizowanie Kursu Obsługi Grup Żydowskich, uczestniczyłam w kursie 13-15.02.2015, gdzie wykładowcami byli: pani Joanna Sikorska-Waś i pan Piotr Zubrzycki, oboje z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którą przekazywali w przystępnej i przyjaznej formie. W stosunkowo krótkim czasie wzbogaciłam się ogromnym zastrzykiem wiedzy nie tylko w zakresie obsługi grup, ale również na temat tradycji i kultury narodu żydowskiego.
Składam serdeczne podziękowania organizatorowi szkolenia – BT ORION, a szczególnie pani Ewie Pawłowskiej, a za Państwa pośrednictwem wykładowcom.

 

Elżbieta Skarżyńska

Moja córka wróciła z obozu baaardzo zadowolona. Właściwie podobało jej się wszystko. Karda była bardzo fajna i świetnie dogadywała się z młodzieżą. Dużo ciekawych zajęć, konkursów. Uważam, że organizowanie obozów tematycznych jest doskonałym pomysłem.

Mama Wiśni

Przydatny, ciekawy, podobała mi się różnorodność wykładowców.

Irina

Syn jest bardzo zadowolony. Jest to jego 3 obóz tego typu – pierwszy raz pojechał na obóz organizowany przez Państwa więc ma porównanie. W samych superlatywach wyraża się o opiekunach – że to co robili – robili z zaangażowaniem. Jedzenie bardzo dobre. Warunki bytowe również… W przyszłym roku namawiać też będę młodszego syna na Wasz obóz.

Mama Radka

Kursy prowadzone przez Biuro Turystyki Orion pozwalają na rzetelne przygotowanie do zawodu pilota wycieczek. Zajęcia są interesujące, a prowadzący okraszają “suchą wiedzę” licznymi anegdotami ze swojego życia zawodowego. Bez problemu zdałam egzamin za pierwszym razem.

Gosia z Warszawy

Victor był bardzo zadowolony z programu obozu i właściwie z wszystkiego innego. Pozdrawiamy z Hong Kongu. Na pewno w przyszłym roku tez pojedzie na obóz.

Ania Martin-Madsen

Kadra sympatyczna. Świetna atmosfera.
Dobre jedzenie. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia.

Głuszczak Olaf

Organizacja obozu była sprawna, fachowa , rzetelna, kompetentna . Program obozu był urozmaicony , ciekawy, dynamiczny a kadra obozu przesympatyczna z profesjonalnym przygotowaniem. Z relacji syna wynika, iż na obozie panowała ciepła i bardzo miła atmosfera , wzajemny szacunek i akceptacja wśród wszystkich uczestników obozu . Uważam iż organizowanie tego typu obozów to świetny pomysł. Obóz godny polecenia.

Mama Kamila

Uważam, że kurs był prowadzony bardzo dobrze, wykładowcy byli kompetentni i opowiadali w sposób interesujący. Podobało mi się, że przeważa podejście praktyczne. Cenne są również uwagi na temat egzaminu.

Magda z Łodzi

Córka jest zachwycona i w przyszłym roku chce jechać znowu. Dla mnie jej opinia jest najważniejsza, więc i ja jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Mama Ani

Córka jest bardzo zadowolona, podobał jej się program i różnorodność zajęć. Ja doceniam współpracę i rzetelną opiekę ze strony Wychowawców na obozie.

Mama Kasi

Syn wyjeżdża na obóz RPG Battle rokrocznie od pięciu lat. Zawsze wraca bardzo zadowolony; zaraz po zakończeniu jednego nadmienia, że z całą pewnością pojedzie w przyszłym roku. Żałuje też, że obozy te nie są organizowane zimą  Z jego relacji wiemy, że organizacyjnie obozy są fantastycznie realizowane, kadra z ogromnym zaangażowaniem wypełnia czas młodzieży na maxa; konwencja i program obozu daje świetne wytchnienie od obowiązków szkolnych i domowych. Warunki zakwaterowania, wyżywienie – w jak najlepszym porządku. Są to najlepsze obozy w których syn dotychczas uczestniczył (a było ich wiele). Za to wszystko bardzo dziękujemy 🙂

Rodzice Sebastiana

Obóz rozwija zainteresowania mojego dziecka oraz pozwala na wyrażenie pasji i zainteresowań.
Dodatkowo jest zlokalizowany w pięknym otoczeniu i wpływ klimatu jest też niebagatelny na „dzieci”.

Tata Luny

Wspaniała, profesjonalna kadra, bardzo dobra organizacja. Z relacji córki wynika, że był to najlepszy obóz na jakim dotychczas była. Z ogromną przyjemnością wzięłaby udział w takim obozie również podczas ferii zimowych.

Mama Klaudii

Córka co roku wraca z obozu bardzo zadowolona, bardzo pozytywnie opowiada o wychowawcach i uczestnikach. Miłym akcentem w tym roku była opcja wegetariańskiego jedzenia. (jest co roku i od zawsze 😉 – dop. red.)

Mama Julii

Córka wróciła z obozu Otaku Art zachwycona. Fantastyczną atmosferą, poznanymi ludźmi, interesującymi zajęciami oraz sympatyczną i profesjonalną kadrą. Czas spędzony na obozie był dla niej zdecydowanie za krótki. Po raz pierwszy nie chciało jej się wracać do domu! Organizacja obozu, zajęcia wprost rewelacyjne. Jej pierwsze słowa po powrocie do domu – w przyszłym roku też jadę !!

Mama Oliwii

Córka była tak bardzo zadowolona z obozu, że nie chciała wracać do domu. W tym roku była drugi raz na obozie i zapowiedziała, że w przyszłym roku też pojedzie.

Mama Otaku

Dziecko wróciło bardzo zadowolone. Zajęcia były ciekawe i różnorodne, przyjazna atmosfera, czas szybko mijał. Córka mogła poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, spędziła kreatywnie część wakacji. Opiekunowie znaleźli wspólny język z młodzieżą, umieli zainteresować, przekazać swoją wiedzę. Wybrano malowniczą miejscowość w górach, co też podnosi walor wypoczynku.

Mama uczestniczki z Dolnego Śląska

Syn wrócił bardzo zadowolony z wyjazdu na obóz RPG/LARP. Atmosfera świetna, fajni ludzie, profesjonalna kadra, ciekawe zajęcia. Wybiera się za rok.

Mama Krzysztofa

To już drugi pobyt córki na obozie i powtórnie dobre wrażenia: dobre miejsce, świetna kadra, interesujące towarzystwo, wspaniała atmosfera.

Mama Marii

Moi synowie są bardzo zadowoleni z uczestnictwa w obozie.
Tak naprawdę nie narzekają nigdy na nic a byli już na tym obozie kilkukrotnie.
Absolutnie wszystko im się podoba, wspaniała kadra, atmosfera na obozie, ludzie z którymi przebywają przez te kilkanaście dni. W tym roku chwalili dodatkowo jedzenie, a właściwie nowego kucharza.
Ich zdaniem mogłoby tylko być więcej Larpów.
Ale za opinie może robić właściwie jedno zdanie wypowiadane zawsze jak wracają z obozu, że już tęsknią za nim i będą jeździć tam tak długo jak tylko się da.

Mama Janka i Pawła

NAJLEPSZE MIEJSCE NA ZIEMI DLA KAŻDEGO OTAKU! Byłam tam, przeżyłam to i potwierdzam! Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie. Nieważne czyś otwarty czyś zamknięty w sobie ludź. TO miejsce jest jaknajbardziej dla Ciebie. Jesli jesteś początkujący w tych sprawach to otworzy Ci ścierzki jeśli jestes juz w to zagłębiony to pokaże Ci rzeczy jakich nie znałeś i nie widziałeś. Nieda sie z tamtąd wyjechać bez najwspanialszych wspomnien jakiech kiedykolwiek sie miało. Nigdy nie zapomne ile zawdzięczam ludziom z tego obozu i będę tam się pojawiać jak długo będę mogła.

Misaki ^_^

– zakwaterowanie – wygodne, estetyczne, jedzenie dobre
– kadra – super
– realizowane punkty programu – syn był całkowicie usatysfakcjonowany

Mama Bartka

Merytorycznie bardzo dobrze przygotowany, dobra i doświadczona kadra w różnorodnej osobowości i doświadczeniach

Karolina Wawa

Bardzo ciekawy, zdecydowanie większość zajęć interesująca, będę polecać

Polecam

Dziewczyny bardzo zadowolone z całego obozu. Super zajęcia, super kadra, super wszystko. Tak się spędza ciekawie czas w wakacje. Już planują następny obóz OTAKU w przyszłym roku.

Mama Alicji

Córka wróciła z obozu bardzo zadowolona. W tym roku była na pierwszym turnusie artystycznym i już ogólnie drugi raz na Państwa obozie. W przyszłym roku również chce pojechać.

Mama Blanki

Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele praktycznych informacji, bardzo dobrzy wykładowcy

Zadowolona kursantka

Córka wróciła z obozu bardzo zadowolona, ciekawe i interesujące zajęcia wypełniały czas, odpowiedzialna kadra, smaczne wyżywienie nawet dla bardzo wymagających. Córka chciałaby pojechać z BT Orion na obóz w przyszłym roku.

Mama Emilki

Profesjonalny, przyjaźnie prowadzony kurs. Organizowany w dobrych warunkach i o odpowiedniej porze. Bardzo mili i doświadczeni wykładowcy. Dodatkowym atutem jest Klub Pilota

Uczestnik kursu

Syn wrócił bardzo zadowolony z zorganizowanych zajęć, towarzystwa oraz warunków i jedzenia. Chce jechać za rok. Był już w zeszłym roku.

Mama Piotrka

Można się było wiele nauczyć, sympatyczna atmosfera, kompetentni wykładowcy.

Katarzyna

Moja córka wróciła zadowolona z obozu, poznała wielu nowych znajomych. Wszystkie zajęcia były dla niej bardzo atrakcyjne i bardzo chwaliła kadrę. Na pewno będzie chciała pojechać jeszcze raz.

Mama Blanki

Córka wróciła z obozu bardzo zadowolona. Ośrodek był sympatyczny, wyżywienie i warunki pobytu bardzo dobre. Program obozu był bardzo interesujący i różnorodny. Kadra opiekunów z zaangażowaniem realizowała swoje zadania, jednocześnie profesjonalnie organizowała część organizacyjną pobytu. Córka bardzo chciałaby uczestniczyć w kolejnych turnusach.

Tata Małgosi

Już drugi sezon wraz z trenerami spotykam się co niedzielę 🙂 dają niezły wycisk!

W profesjonalny sposób prowadzą zajęcia dostosowując do możliwości grupy.

Bardzo lubię te spotkania. pozwalają mi utrzymać dobrą kondycję  🙂

Gosia Tymoszuk

Córka po raz kolejny wzięła udział w obozie i po raz kolejny wróciła zachwycona. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Z wielką przyjemnością obserwuję również rozwój przyjaźni zawartych w Zieleńcu.

Mama Ani

Kurs jest dość intensywny i wyposaża kursantów w dużą ilość nowych informacji. Zajęcia są bardzo przydatne i prowadzone profesjonalnie.

Bartek

Bardzo pozytywnie oceniam organizację na obozie, kadrę, wyżywienie, transport – dobrze, że dzieci jeżdżą autokarem, a nie pociągiem. Również obsługa Biura bardzo miła, profesjonalna.
Dziękujemy.

Mama Marcina

Córka już drugi raz była na obozie z Oriona (RPG) w Zieleńcu i ponownie wróciła zachwycona! Wyrazy uznania dla kadry, która ma świetny kontakt z obozowiczami. W kolejnym roku córka chce wyjechać na 2 turnusy.

Mama Marty

Zieleniec, to bardzo dobra lokalizacja, córka czuła się tam swojsko, wspominała o sympatycznym personelu, Srebrna Góra jest dobrym miejscem na LARP-y, wycieczka do Dusznik była sympatycznym przerywnikiem, konkursy zmotywowały córkę do zdobywania umiejętności przed obozem i po nim.
Atrakcyjny, zróżnicowany program, rozszerzający zainteresowania o nowe gry i aspekty RPG.
Super profesjonalna kadra i doskonała koleżeńska atmosfera – córka w dalszym ciągu utrzymuje znajomości z zeszłego roku, nie wspominając już o bieżącym.
Organizacja bez zarzutu, bardzo dobry kontakt z panią Agnieszką przed obozem, transport OK, lokalizacja bdb jak wyżej, bieżąca informacja na FB ze zdjęciami to miły gest także i dla rodziców.

Mama Ali

Córka jest zachwycona Waszymi obozami, szczególnie w tym roku (turnus II), który podobał jej się wybitnie (to był trzeci udział) ze względu na bogatszy program (dyskoteka, sesje prowadzone przez uczestników). Dalej trzymajcie wysoki poziom. 🙂

Michał Mochocki

Sandra była bardzo zadowolona z wyjazdu. Najlepiej wspomina bardzo towarzyską i fajną kadrę oraz wszystkich uczestników obozu Otaku. Najśmieszniejszym wydarzeniem były urodziny innego dziecka z sąsiedniego obozu RPG. Program super. Sandra chętnie pojechała by tam znowu.

Mama Sandry

Organizacja obozu była dobra, program interesujący, a kadra przyjazna (ale umiała też utrzymać dyscyplinę). Dziecko nawiązało wiele znajomości, poznało nowe systemy gry i wróciło z obozu bardzo zadowolone.

Mama Marysi

Obóz super! Chłopacy z niecierpliwością czekają na następny rok. I dziękują.

Mama Mikołaja i Dominika

Moje dwie córki jeżdżą na obozy organizowane przez Państwa od kilku lat i nie chcą nigdzie indziej jechać. Po każdym obozie mówią, że to najlepszy obóz na jakim były. Super organizacja, program również. Kadra to wspaniali ludzie, którzy są doskonale przygotowani do swojej pracy. Jestem przekonana, że w przyszłym roku moje córki również pojadą na obozy organizowane przez Państwa.

Mama

Kurs oceniam bardzo pozytywnie, bardzo dobrzy wykładowcy, dużo przekazanej wiedzy, na pewno będę polecać innym

Dorota A.

Kadra i program podobają się mojemu synowi, jeździ na obozy RPG od lat.

Martyna Dziedzic, mama Jeremiego

Z opinii naszej córki wynika, że obóz trafił idealnie w jej gust i zainteresowania. Różnorodność zajęć sprawiła, że nie było czasu na nudę. Miła i kompetentna kadra rozwijała umiejętności dzieci i zaspakajała ciekawość z dziedziny kultury, sztuki i kulinariów Japonii.

Mama obozowiczki

Szkół kształcących przyszłych pilotów jest obecnie na rynku dość sporo, jednak ja wybrałem szkołę Oriona, ponieważ ma świetną kadrę, która dobrze wykonuje swoją pracę, świetnie prezentuje swoją wiedzę, teorię zawsze podpiera przykładami z życia. Daje szanse się wykazać. Już na kursie mamy okazję zaprezentować swoje umiejętności, na przykład na wycieczce szkoleniowej. Świetny był trening ze sposobu wypowiedzi poprowadzony z przez jednego z warszawskich aktorów. Orion o swoich kursantach nie zapomina, zaprasza na spotkania Klubu Pilota, a co aktywniejszym z czasem proponuje uczestnictwo w Stowarzyszeniu Sadhu, gdzie mamy możliwość wymiany swoich doświadczeń, bez względu czy jest nasz pierwszy, czy piętnasty wyjazd. Z tym pierwszym wyjazdem Orion także pomaga, ponieważ oprócz zapraszania na spotkania z pracodawcami niektórzy wykładowcy sami proponują współpracę. Krótko mówiąc – polecam.

Czarek z Pułtuska

Trudno jest mi opisać co najbardziej urzekło syna na organizowanym przez państwa obozie. Pierwsze słowa, jakie usłyszałam od niego po powrocie do domu brzmiały: ja chcę wracać na obóz. Nawet teraz, mimo, że minęło już sporo czasu syn bardzo często o nim mówi. Podobało mu się dosłownie wszystko, zachwycony był kolegami, kadrą, jedzeniem, programem – „wszystkie zajęcia były super”. Musiałam mu obiecać, że w przyszłym roku wakacje również spędzi w Zieleńcu na państwa obozie.

Mama Filipa

Klimatyczne, wciągające sesje, świetne warsztaty i prelekcje. Wspaniały wypoczynek w niesamowitej atmosferze, którą zapamiętam na długo.

Szymanek Piotr