Szkoła Nordic Walking Biura Turystyki Orion już od 2012 roku kształci kadry instruktorskie i przewodnickie oraz dba o kondycję fizyczną Warszawiaków ;).

Anna Guraj
Anna Guraj
Maja Mańkowska
Maja Mańkowska

Najlepsza kadra instruktorów w Polsce!

Gwarantujemy profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorską, wyszkoloną według najwyższych standardów wywodzących się z warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Nasi instruktorzy wyróżniają się indywidualnym podejściem do klientów, nawiązując z nimi doskonały kontakt, pomagając osiągnąć założony cel i satysfakcję z wykonywanych ćwiczeń i ich efektów.

Poznaj naszych wykładowców

Ponad

kształcenia kadr dla turystyki!

Pracuj dla najlepszych biur podróży!

Ponad

wykształconych pilotów wycieczek!

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach i zajęciach

 • Merytorycznie bardzo dobrze przygotowany, dobra i doświadczona kadra w różnorodnej osobowości i doświadczeniach

  Karolina Wawa
 • Serdecznie Państwu dziękuję za zorganizowanie Kursu Obsługi Grup Żydowskich, uczestniczyłam w kursie 13-15.02.2015, gdzie wykładowcami byli: pani Joanna Sikorska-Waś i pan Piotr Zubrzycki, oboje z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którą przekazywali w przystępnej i przyjaznej formie. W stosunkowo krótkim czasie wzbogaciłam się ogromnym zastrzykiem wiedzy nie tylko w zakresie obsługi grup, ale również na temat tradycji i kultury narodu żydowskiego.
  Składam serdeczne podziękowania organizatorowi szkolenia – BT ORION, a szczególnie pani Ewie Pawłowskiej, a za Państwa pośrednictwem wykładowcom.

   

  Elżbieta Skarżyńska
 • Chętnie polecę kurs swoim znajomym, Orion jest świetnie przygotowany do prowadzenia kursów.

  Janek Pawłowski
 • Ciekawie prowadzony przez osoby z bogatym doświadczeniem, chętnie dzielące się swoją wiedzą

  Pilot wycieczek
 • Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele praktycznych informacji, bardzo dobrzy wykładowcy

  Zadowolona kursantka
 • Można się było wiele nauczyć, sympatyczna atmosfera, kompetentni wykładowcy.

  Katarzyna
 • Uważam, że kurs był prowadzony bardzo dobrze, wykładowcy byli kompetentni i opowiadali w sposób interesujący. Podobało mi się, że przeważa podejście praktyczne. Cenne są również uwagi na temat egzaminu.

  Magda z Łodzi

Opinie naszych Kursantów mówią same za siebie!

Blisko 100% naszych Kursantów jest zadowolonych z odbytego szkolenia i poleca Szkołę pilotów wycieczek, rezydentów i animatorów Orion swoim znajomym!

Przekazanie fachowej wiedzy i umożliwienie naszym Kursantom podjęcia pracy w zawodach pilota wycieczek, rezydenta i animatora stanowi dla nas najwyższą wartość!

Dowiedz się co mówią o nas kursanci