Sandra 'Razuri' Chlewińska

Pozostali członkowie kadry

Alicja Wilkowska
Klaudia Robat
Kasia Papis
Airis Kamińska
Dominika Nowicka
Daniela Orzłowska

Rok urodzenia: 1990

Wykształcenie: studentka sztuki nowych mediów na wydziale grafiki Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Obecnie na III roku studiów licencjackich.

Na obozie: prowadzi prelekcje oraz warsztaty związane z twórczą stroną obozu – zajęcia z rysunku w stylu mangowym na każdym poziomie zaawansowania (moja galeria prac: http://razuri-chan.deviantart.com/gallery/), warsztaty origami, prelekcje związane z rysunkiem, japońską animacją (nie tylko anime), cosplayem, makijażem, oraz tworzeniem komiksów. Generalnie pomoże każdemu zrobić coś z niczego.

Na co dzień: Tworzy animacje tradycyjne oraz komputerowe; wykonuje zlecenia na grafiki do gier, magazynów, książek; projektuje tatuaże, koszulki i reklamy. Spędza właściwie każdą wolną chwilę na doszlifowywaniu umiejętności rysowniczych i tworzeniu albumów z ilustracjami oraz komiksów.

Ulubione anime/manga: Hoshi o Ou Kodomo, Death Note, Tenkū no shiro Rapyuta

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: interesują ją komiksy i animacja japońska, a także gry konsolowe (w szczególności Phoenix Wright oraz Professor Layton na konsolę DS, oraz Tekken). Uwielbia śpiewać piosenki na karaoke, w szczególności te z gatunku japońskiego popu. Ponadto fascynuje się zabytkowymi japońskimi zbrojami.