Sandra Razuri Chlewińska
Sandra 'Razuri' Chlewińska

Pozostali członkowie kadry

Filip Bąk
Filip Bąk
Sandra Razuri Chlewińska
Sandra Chlewińska
Sara Niechciał
Natalia Krasuska
Kasia Hajimaru Papis
Kasia Papis
Gabriela Gabasi Jaroszyńska
Gabriela Jaroszyńska

Rok urodzenia: 1990

Wykształcenie: studentka sztuki nowych mediów na wydziale grafiki Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Obecnie na III roku studiów licencjackich.

Na obozie: prowadzi prelekcje oraz warsztaty związane z twórczą stroną obozu – zajęcia z rysunku w stylu mangowym na każdym poziomie zaawansowania (moja galeria prac: http://razuri-chan.deviantart.com/gallery/), warsztaty origami, prelekcje związane z rysunkiem, japońską animacją (nie tylko anime), cosplayem, makijażem, oraz tworzeniem komiksów. Generalnie pomoże każdemu zrobić coś z niczego.

Na co dzień: Tworzy animacje tradycyjne oraz komputerowe; wykonuje zlecenia na grafiki do gier, magazynów, książek; projektuje tatuaże, koszulki i reklamy. Spędza właściwie każdą wolną chwilę na doszlifowywaniu umiejętności rysowniczych i tworzeniu albumów z ilustracjami oraz komiksów.

Ulubione anime/manga: Hoshi o Ou Kodomo, Death Note, Tenkū no shiro Rapyuta

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: interesują ją komiksy i animacja japońska, a także gry konsolowe (w szczególności Phoenix Wright oraz Professor Layton na konsolę DS, oraz Tekken). Uwielbia śpiewać piosenki na karaoke, w szczególności te z gatunku japońskiego popu. Ponadto fascynuje się zabytkowymi japońskimi zbrojami.