Maja Mańkowska
Maja Mańkowska

Sportowiec z zamiłowania i z „zawodu”. 

Absolwentka studiów stacjonarnych licencjackich i magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doktorantka AWF (specjalizacja: wychowanie fizyczne).

Instruktor Nordic Walking, Pilates, Stretching i Fitness.

Była koszykarka, która wciąż ma apetyt na więcej!

Autorka publikacji w zakresie koordynacyjnych zdolności motorycznych budowy somatycznej sportowców, symetrii i asymetrii w ruchach i budowie sportowców, a także aktywności fizycznej osób starszych.

Swoją pasję sportową zamieniła w pracę. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i zgłębia wiedzę dotyczącą aktywności fizycznej człowieka, szczególnie w aspekcie zdrowotnym. Ucząc innych, uczy siebie. Wiele wymaga od siebie i swoich klientów, którzy są dla niej niewyczerpaną skarbnicą inspiracji.Stara się zarażać miłością do sportu wszystkich, którzy stają na jej drodze.

Koordynuje działania naszej Szkoły Nordic Walking, odpowiada za kwestie programowe i oczywiście prowadzi zajęcia i szkolenia.

O Nordic Walking mówi:

Przygodę z NORDIC WALKING rozpoczęłam w 2007 roku na 1,5 – rocznej specjalizacji: INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ – NORDIC WALKING, na warszawskiej AWF. Do wyboru tej ścieżki przekonał mnie początkowo aspekt zdrowotny. NW okazał się świetnym lekarstwem po poważnej operacji kolana i pozwolił mi dość szybko wrócić do formy. Stopniowo zaczęłam odkrywać również inne zalety tej dyscypliny i dziś zarażam pasją wszystkich, którzy stają na mojej drodze! W swojej dość intensywnej karierze instruktora Nordic Walking nie spotkałam osoby, której nie nauczyłabym porządnie chodzić! Wierzę, że moi klienci są moją wizytówką – dlatego zawsze przekazuję 100% swojej wiedzy i umiejętności”.

Pozostali członkowie kadry

Andrzej Świątecki
Dr Andrzej Świątecki
Ewa Darda
Ewa Darda
Monika Hipsz
Monika Hipsz
Jacek Drążkiewicz
Jacek Drążkiewicz
Anna Kwiatkowska
Anna Kwiatkowska
Andrzej Fedorowicz
Andrzej Fedorowicz
Anna Guraj
Anna Guraj
Marta Podleśna-Nowak
Marta Podleśna-Nowak