Maja Mańkowska

Sportowiec z zamiłowania i z „zawodu”. 

Absolwentka studiów stacjonarnych licencjackich i magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doktorantka AWF (specjalizacja: wychowanie fizyczne).

Instruktor Nordic Walking, Pilates, Stretching i Fitness.

Była koszykarka, która wciąż ma apetyt na więcej!

Autorka publikacji w zakresie koordynacyjnych zdolności motorycznych budowy somatycznej sportowców, symetrii i asymetrii w ruchach i budowie sportowców, a także aktywności fizycznej osób starszych.

Swoją pasję sportową zamieniła w pracę. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i zgłębia wiedzę dotyczącą aktywności fizycznej człowieka, szczególnie w aspekcie zdrowotnym. Ucząc innych, uczy siebie. Wiele wymaga od siebie i swoich klientów, którzy są dla niej niewyczerpaną skarbnicą inspiracji.Stara się zarażać miłością do sportu wszystkich, którzy stają na jej drodze.

Koordynuje działania naszej Szkoły Nordic Walking, odpowiada za kwestie programowe i oczywiście prowadzi zajęcia i szkolenia.

O Nordic Walking mówi:

Przygodę z NORDIC WALKING rozpoczęłam w 2007 roku na 1,5 – rocznej specjalizacji: INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ – NORDIC WALKING, na warszawskiej AWF. Do wyboru tej ścieżki przekonał mnie początkowo aspekt zdrowotny. NW okazał się świetnym lekarstwem po poważnej operacji kolana i pozwolił mi dość szybko wrócić do formy. Stopniowo zaczęłam odkrywać również inne zalety tej dyscypliny i dziś zarażam pasją wszystkich, którzy stają na mojej drodze! W swojej dość intensywnej karierze instruktora Nordic Walking nie spotkałam osoby, której nie nauczyłabym porządnie chodzić! Wierzę, że moi klienci są moją wizytówką – dlatego zawsze przekazuję 100% swojej wiedzy i umiejętności”.

Pozostali członkowie kadry

Przemysław Pilich
Marcin Serwacki
Ewa Pawłowska
Marta Podleśna-Nowak
Dr Andrzej Świątecki
Andrzej Fedorowicz
Wiesław Piegat
Sławomir Bubicz