Krzysztof 'Szafa' Szafrański

Pozostali członkowie kadry

Michał Nowak
Władysław Kasicki
Marcin Kiszka
Maciej Wojciechowski
Maciek Talaga
Jakub Wojtko

Rok urodzenia: 1982

Wykształcenie: studiował już Mechatronikę na Politechnice Warszawskiej i Stosowane Nauki Społeczne na UW – bez większych sukcesów, aktualnie studiuje Zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego.

Staż w RPG: RPG i gry figurkowe: od 1996 roku, organizacja konwentów: od 2003 roku.

Prowadzone systemy: WFB, WH40K, Blood Bowl, Mordheim, Warmachine i Hordes, Magic: the Gathering, Veto! i mnóstwo planszówek.

Na co dzień: Udziela się w fandomie, zajmuje się nowymi projektami znajomych, współpracuje z bibliotekami organizując spotkania z planszówkami i gry terenowe. Prowadzi szkolenia z wykorzystania gier w edukacji i biznesie oraz doradza nowym firmom wchodzącym do branży. Pracował jako dyrektor handlowy wydawnictwa Kuźnia Gier, zajmował się marketingiem w firmie Granna i Goliath Games, aktualnie pracuje w wydawnictwie Rebel jako szef działu projektowego. W wolnych chwilach grywa turniejowo w Magic: the Gathering.

Osiągnięcia związane z RPG, bitewniakami i MtG: Popularyzowaniem gier planszowych i innych rozrywek ‘unplugged’ zajmuje się od lat. Fascynacja tym tematem wyrosła z gier fabularnych, potem przerodziła się w zamiłowanie do gier figurkowych i karcianych. Nie odnosząc spektakularnych sukcesów jako gracz zajął się organizacją turniejów, a potem koordynacją ligi Warhammera Fantasy Battle oraz organizacją Drużynowych Mistrzostw Europy. Od wielu lat organizuje turnieje w gry karciane, strategiczne i planszowe oraz pomaga przy organizacji konwentów.