Krzysztof Szafa Szafrański
Krzysztof 'Szafa' Szafrański

Pozostali członkowie kadry

Zbyszek Zed Zych
Zbyszek Zych
Mateusz Biesiada
Mateusz Biesiada
Robert Bothari Wołkiewicz
Robert Wołkiewicz
Marcin Kiszka
Jan Dżonny Wardecki
Jan Wardecki
Jakub Wojtko

Rok urodzenia: 1982

Wykształcenie: studiował już Mechatronikę na Politechnice Warszawskiej i Stosowane Nauki Społeczne na UW – bez większych sukcesów, aktualnie studiuje Zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego.

Staż w RPG: RPG i gry figurkowe: od 1996 roku, organizacja konwentów: od 2003 roku.

Prowadzone systemy: WFB, WH40K, Blood Bowl, Mordheim, Warmachine i Hordes, Magic: the Gathering, Veto! i mnóstwo planszówek.

Na co dzień: Udziela się w fandomie, zajmuje się nowymi projektami znajomych, współpracuje z bibliotekami organizując spotkania z planszówkami i gry terenowe. Prowadzi szkolenia z wykorzystania gier w edukacji i biznesie oraz doradza nowym firmom wchodzącym do branży. Pracował jako dyrektor handlowy wydawnictwa Kuźnia Gier, zajmował się marketingiem w firmie Granna i Goliath Games, aktualnie pracuje w wydawnictwie Rebel jako szef działu projektowego. W wolnych chwilach grywa turniejowo w Magic: the Gathering.

Osiągnięcia związane z RPG, bitewniakami i MtG: Popularyzowaniem gier planszowych i innych rozrywek ‘unplugged’ zajmuje się od lat. Fascynacja tym tematem wyrosła z gier fabularnych, potem przerodziła się w zamiłowanie do gier figurkowych i karcianych. Nie odnosząc spektakularnych sukcesów jako gracz zajął się organizacją turniejów, a potem koordynacją ligi Warhammera Fantasy Battle oraz organizacją Drużynowych Mistrzostw Europy. Od wielu lat organizuje turnieje w gry karciane, strategiczne i planszowe oraz pomaga przy organizacji konwentów.