Kasia Hajimaru Papis
Kasia 'Hajimaru' Papis

Pozostali członkowie kadry

Filip Bąk
Filip Bąk
Julia Koro Caba
Julia Caba
Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Kasia Kairi Siedlecka
Kasia Siedlecka
Alisa Zagusta
Alicja Wilkowska

Rok urodzenia: 1992

Wykształcenie: inżynier Energetyki, studentka Politechniki Gdańskiej na kierunkach Elektrotechnika (magisterskie) oraz Oceanotechnika (inżynierskie)

Na obozie: prowadzi zajęcia z rysunku mangowego (moja galeria prac: http://epiroogu.deviantart.com/gallery/) oraz warsztaty komiksowe, origami i inne zajęcia manualne, prelekcje dotyczące mangi, anime, popkultury oraz zajęć warsztatowych i konkursy screenowe. Jako koordynator pilnuje też, żeby wszystko działało zgodnie z planem^^

Na co dzień: rysuje komiksy – własne oraz w duecie bC (http://becausecomics.com), a takżę grafiki do gry komputerowej, ćwiczy iaido (adeptka szkoły Musō Shinden w stopniu shodan), liczy całki, ogląda zdjęcia statków handlowych, wtapia się w książkowe uniwersa, gra w RPG’i – ogólnie rzecz biorąc usiłuje poznać tyle świata, ile się da. W międzyczasie żegluje i biega z psem na agility. Bo każdy dzień jest wart tego, by odkryć coś nowego!

Ulubione anime/manga: NGE, Zankyou no Terror, Jormungand, Dogs, Pandora Hearts

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: komiks, szczególnie style w mandze i sposoby przedstawienia treści za pomocą rysunku; anime jako projekcja, po którą nie każdy sięgnie; iaido, czyli kontrola siebie i miecza; niezgłębione zafascynowanie życiem społecznym Japończyków oraz podziw dla ich pracoholizmu.