Gabriela Jaroszyńska

Pozostali członkowie kadry

Sandra Chlewińska
Monika Robak
Sara Niechciał
Klaudia Robat
Gosia Paluszyńska
Natalia Krasuska

Rok urodzenia: 1991

Wykształcenie: studentka Zarządzania w wirtualnym środowisku, wcześniej ukończyła Kulturę Japonii na PJWSTK.

Na obozie: prowadzi warsztaty taneczne z k-pop dance oraz prelekcje na temat wszystkiego, co związane z k-popem – między innymi o najpopularniejszych zespołach i k-popowych nowościach. Odpowiada też oczywiście za obozową listę przebojów.

Na co dzień: Zajmuje się studiami oraz prowadzeniem zajęć k-pop dance w Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie. Chętnie zgłasza się jako wolontariusz do pomocy przy wydarzeniach kulturowych, w przyszłości sama chciałaby móc takie organizować. Pracowała w Fundacji Krzewienia Kultury Japońskiej „Sakura”. Studia zarządzania chce połączyć ze swoją pasją – usprawnić i urozmaicić wydarzenia promujące kulturę azjatycką. W wolnym czasie lubi podróżować, uczyć się języka japońskiego oraz oglądać filmy – jej ulubiony to „Między słowami”.

Ulubione zespoły: TVXQ, JYJ.

Zainteresowania związane z Koreą: Głównie taniec – od 5 lat umieszcza filmiki k-pop dance na swoim profilu na youtube (https://www.youtube.com/user/xGabasia), bierze udział w konkursach oraz festiwalach tanecznych. Od niedawna jest współzałożycielem grupy Omona! Team Poland (https://www.facebook.com/OmonaTeamPoland) , która również zajmuje się tańcem k-pop dance – w przyszłości planują występować na wydarzeniach związanych z kulturą koreańską.