Daniela 'Dan' Orzłowska

Pozostali członkowie kadry

Kasia Hajimaru Papis
Kasia Papis
Monika Robak
Alisa Zagusta
Joanna Airis Kamińska
Airis Kamińska
Filip Bąk
Filip Bąk
Sandra Razuri Chlewińska
Sandra Chlewińska

Rok urodzenia: 1993

Wykształcenie: Średnie. Technik Masażysta.

Na obozie: Poprowadzi zajęcia taneczne oraz wszystkie punkty programu związane z kpopem – obozową listę przebojów, prelekcje, dyskusje czy po prostu wieczory przy UltraStarze.

Na co dzień: Rozwija swoje umiejętności taneczne, prowadzi zajęcia kpop dance z grupą, nagrywa dance covery – solo i grupowo. Prowadzi kanał na YouTubie, który przekroczył 7000 polubień i milion wyświetleń. Często bierze udział w konkursach i może pochwalić się różnymi sukcesami: m.in. pierwsze miejsce (duet) na K-pop Festival i półfinał w eliminacjach europejskich K-pop Cover Dance Festival. Poza tym pracuje jako masażystka oraz w biurze kancelaryjnym.

Ulubione Dramy: Dream High/2 Lie to Me, The Rooftop Prince, Heartstrings, Missing you, I Hear your voice

Zainteresowania związane z Koreą: Tradycja koreańska i zastosowanie w niej tańca. Nie może usiedzieć w miejscu – wciąż uczy się nowych układów, spędza aktywnie czas, podróżuje i poznaje nowych ludzi. Lubi oglądać koreańskie dramy i filmy. Interesuje ją też masaż i rozwój w tym kierunku – aromaterapia czy orientalny masaż gorącymi kamieniami nie mają dla niej tajemnic. Ale przede wszystkim uwielbia przekazywać swoje doświadczenie w tańcu innym, którzy tak samo jak ona kochają kpop dance.