Anita Szyszka

Pozostali członkowie kadry

Airis Kamińska
Gosia Paluszyńska
Dominika Nowicka
Aleksandra Michalczuk
Anita Szyszka
Daniela Orzłowska

Rok urodzenia: 1990

Wykształcenie: Magister języka angielskiego, a ponieważ nauki nigdy dość, to obecnie studiuje grafikę na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Na obozie: zajmuje się tym, co z głosem związane, czyli warsztatami wokalno-dubbingowymi, chętnie opowie na temat przygotowania wokali do publikacji w Internecie i zarządzania twórczością wokalną w serwisach internetowych. Oprócz tego poprowadzi też warsztaty kulinarne.

Na co dzień: łapie się za wszystko co możliwe: stara się połączyć śpiewanie z fanowskim dubbingiem i działalnością w grupie dubbingowej Insomnia Dubbing Project, a także z rysowaniem, pisaniem horrorowych novelek i tworzeniem gier typu rpg maker. A do tego dochodzą jeszcze studia. Stała bywalczyni konwentów, na których prowadzi prelekcje dotyczące dubbingu, śpiewania i chórów internetowych. Nigdy nie odrzuci okazji wzięcia udziału karaoke i walczy o przywrócenie jego świetności podczas konwentów. Prowadzi kanał, na który wrzuca śpiewane przez siebie kawałki, a także stronkę, na której dzieli się twórczością swoją jak i swojego partnera jako OTP Creative Works. Uwielbia urban legends i gdy wszechświaty w komiksach się przenikają.

Ulubione anime/manga: Puella Magi Madoka Magica, No Game No ife, Gekkan Shoujo Nozaki Kun, Kami-sama no iutorii, XXXHolic.

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: Oberwuje odłamy modowego nurtu Lolita, uwielbia komiksy i animacje, zróżnicowaną kuchnię, japońskie legendy miejskie i gry horrorowe. Oprócz tego często slucha piosenek stworzonych przez oprogramowanie Vocaloid, jak i fascynuje ją idea Doujin Circle.