Aleksandra 'Celebriana' Michalczuk

Pozostali członkowie kadry

Aleksandra Michalczuk
Sandra Chlewińska
Gosia Paluszyńska
Gabriela Jaroszyńska
Alisa Zagusta
Alicja Wilkowska

Rok urodzenia: 1993

Wykształcenie: obecnie studentka II roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, do niedawna również studentka japonistyki. Absolwentka Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia, uczennica szkół musicalowych przy teatrach ROMA i Buffo.

Na obozie: prowadzi warsztaty kuchni japońskiej i prelekcje na temat kulinariów i kultury Japonii, warsztaty taneczno-wokalne, dubbingowe. Uczy charakteryzacji metodą bodypaintingu. Współprowadzi sesje karaoke i DDR, pomaga w zwijaniu origami, nadzoruje instant cosplay.

Na co dzień: Fanka literatury wszelakiej, przepada za fantasy. Przelotna przygoda z mangą i anime poprowadziła ją ku fascynacji kulturą japońską, ta zaś zauroczyła swoją kuchnią. W ten sposób narodziła się prawdziwa miłość do pichcenia i tęsknota za podróżami. W pogodni za marzeniami założyła i prowadzi wraz z partnerem Heradę, grupę pasjonatów kulinarnych. Lingwistka z zawodu i zamiłowania. Śpiewa, tańczy, rysuje, jeździ konno, a nawet, jako kwalifikowany ratownik przedmedyczny, całkiem nieźle składa kości. Członkini fanowskiej grupy dubbingowej Insomnia, która na warsztat bierze między innymi japońskie anime.

Ulubione anime/manga: Mój sąsiad Totoro, One Piece, Spirited Away, Ruchomy Zamek Hauru, Laputa – Zamek w chmurach, Saiyuki, Fullmetal Alchemist

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: Kultura kulinarna Japonii jak jest długa i szeroka. Tradycje kulinarne, etyka spożywania posiłku, przygotowanie posiłków, różnorodność składników. Chętna nowych doświadczeń w restauracjach japońskich, prowadzi warsztaty kulinarne, pragnąć szerzyć kuchnię orientalną. Kreska japońska, muzyka, rola seiyuu w japońskim anime. Tłumaczenie i dubbing anime oraz japońskich utworów muzycznych.