Aleksandra Celebriana Michalczuk
Aleksandra 'Celebriana' Michalczuk

Pozostali członkowie kadry

Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Daniel Aldar Stachura
Daniel Stachura
Alisa Zagusta
Monika Robak
Klaudia Robat
Kasia Hajimaru Papis
Kasia Papis

Rok urodzenia: 1993

Wykształcenie: obecnie studentka II roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, do niedawna również studentka japonistyki. Absolwentka Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia, uczennica szkół musicalowych przy teatrach ROMA i Buffo.

Na obozie: prowadzi warsztaty kuchni japońskiej i prelekcje na temat kulinariów i kultury Japonii, warsztaty taneczno-wokalne, dubbingowe. Uczy charakteryzacji metodą bodypaintingu. Współprowadzi sesje karaoke i DDR, pomaga w zwijaniu origami, nadzoruje instant cosplay.

Na co dzień: Fanka literatury wszelakiej, przepada za fantasy. Przelotna przygoda z mangą i anime poprowadziła ją ku fascynacji kulturą japońską, ta zaś zauroczyła swoją kuchnią. W ten sposób narodziła się prawdziwa miłość do pichcenia i tęsknota za podróżami. W pogodni za marzeniami założyła i prowadzi wraz z partnerem Heradę, grupę pasjonatów kulinarnych. Lingwistka z zawodu i zamiłowania. Śpiewa, tańczy, rysuje, jeździ konno, a nawet, jako kwalifikowany ratownik przedmedyczny, całkiem nieźle składa kości. Członkini fanowskiej grupy dubbingowej Insomnia, która na warsztat bierze między innymi japońskie anime.

Ulubione anime/manga: Mój sąsiad Totoro, One Piece, Spirited Away, Ruchomy Zamek Hauru, Laputa – Zamek w chmurach, Saiyuki, Fullmetal Alchemist

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: Kultura kulinarna Japonii jak jest długa i szeroka. Tradycje kulinarne, etyka spożywania posiłku, przygotowanie posiłków, różnorodność składników. Chętna nowych doświadczeń w restauracjach japońskich, prowadzi warsztaty kulinarne, pragnąć szerzyć kuchnię orientalną. Kreska japońska, muzyka, rola seiyuu w japońskim anime. Tłumaczenie i dubbing anime oraz japońskich utworów muzycznych.