UNIQA oferuje m.in. ubezpieczenie OC, Auto Casco, Assistance, AutoSzyby.

Ubezpieczenie OC w UNIQA gwarantuje, że nie będziesz musiał pokrywać strat materialnych oraz ewentualnych kosztów związanych z kalectwem, śmiercią lub rozstrojem zdrowia osób poszkodowanych w wyniku kolizji drogowych.

Dlaczego warto wybrać OC komunikacyjne w UNIQA? Oto 7 najważniejszych powodów:

 1. Zniżka do 80%
  Jej wysokość zależy m.in. od wieku i szkodowości Klienta; marki, modelu i wieku pojazdu oraz zakresu ubezpieczenia (zniżka 10% za pakiet OC/AC/NNW).
 2. Bezpośrednia Likwidacja Szkód
  Ubezpieczenie OC w UNIQA umożliwia zgłoszenie i zlikwidowanie szkody w UNIQA, spowodowanej przez osobę trzecią posiadającą OC w innym zakładzie ubezpieczeń. Wypłata odszkodowania w ramach Bezpośredniej Likwidacji Szkód nie spowoduje utraty posiadanych przez Ciebie zniżek.
 3. Ochrona zniżki Bonus Malus
  Za opłatą dodatkowej składki istnieje możliwość objęcia ochroną zniżki za przebieg ubezpieczenia (Bonus Malus) po jednej szkodzie zaistniałej w ubezpieczeniu OC w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zniżka za przebieg ubezpieczenia nie zostanie pomniejszona w przypadku zawarcia kolejnej umowy w UNIQA.
 4. Gwarancja Utrzymania Ceny
  Każdy uczestnik programu UNIQA BonusClub, który będzie mógł poszczycić się bezszkodową historią ubezpieczenia OC w UNIQA, dostanie w prezencie Gwarancję Utrzymania Ceny na OC w kolejnym roku.
 5. Bezpłatne ubezpieczenie Zielonej Karty
  Bezpłatne ubezpieczenie Zielonej Karty na kraje systemu Zielonej Karty, z wył. Iranu, Izraela, Maroka, Rosji, Tunezji i Turcji.
 6. Możliwość zakupu Ubezpieczenia REHABILITACJA w atrakcyjnej cenie
  W trosce o zdrowie Klientów UNIQA wprowadziła do oferty nowe ubezpieczenie REHABILITACJA. Zapewnia ono organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji w następstwie wypadku na terytorium RP podczas podróży ubezpieczonym pojazdem, a także wypożyczenia lub zakupu drobnego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego wraz z dostawą. Dowiedz się wiecej tutaj.
 7. MINI Assistance Gratis
  Posiadając OC komunikacyjne w UNIQA, korzystasz bezpłatnie z usługi MINI Assistance.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub oferty prosimy o kontakt z biurem.