Pozostali członkowie kadry

Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Sandra Razuri Chlewińska
Sandra Chlewińska
Gosia Luna Paluszyńska
Gosia Paluszyńska
Daniel Aldar Stachura
Daniel Stachura
Sara Niechciał
Natalia Krasuska

Sara ‚Bura-Chan’ Niechciał

Rok urodzenia:

1998

Wykształcenie:

Uczennica klasy maturalnej z zadatkami na architekta 🙂

Na obozie:

Jako „obozowy czeladnik” prowadzi różnorodne prelekcje oraz warsztaty manualne związane z popkulturą, zarówno obecną jak i tą wywodzącą się z dawniejszych czasów. Zajmuje się konkursami screenowymi, muzycznymi a także cosplay, w którym się specjalizuje. Wieczorami zmienia się w DJ’kę Ultrastara i DDRa.

Na co dzień:

Możecie ją usłyszeć jako prezenterkę w internetowym Radio AOI, gdzie z chęcią opowiada o japońskich ksiązkach i animacjach, oraz przybliża ciekawostki i opowieści z Kraju Kwitnącej Wiśni. W międzyczasie tworzy cosplaye, głównie o tematyce gier, ale mangi i anime też nie brakuje w jej twórczości, którą można obejrzeć na Bura-chan Cosplay. Uwielbia gry – nie tylko elektroniczne, bo również do planszówek i aktywności ruchowych związanych z rywalizacją jest pierwsza. W jej sercu od zawsze była muzyka, więc ma kilkunastoletnie doświadczenie taneczne w polskim folku.

Ulubione anime/manga:

Love Live! School Idol Project, Bleach, Tokyo Ghoul, Keijo!!!!!!, Special A, Kaichou wa Maid-sama!

Zainteresowania związane z Japonią i m&a:

Od wielu lat kolekcjonerka wszystkiego kojarzącego się z jej ulubionymi seriami, oraz miłośniczka papierowych mang. Najlepiej czuje się w otoczeniu cosplayowym, przez co jej pokój wygląda jak istny sklep dla cosplayującego otaku ^_^.