Pozostali członkowie kadry

Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Kasia Kairi Siedlecka
Kasia Siedlecka
Kasia Hajimaru Papis
Kasia Papis
Sandra Razuri Chlewińska
Sandra Chlewińska
Gabriela Gabasi Jaroszyńska
Gabriela Jaroszyńska
Joanna Airis Kamińska
Airis Kamińska

Sara ‚Bura-Chan’ Niechciał

Rok urodzenia:

1998

Wykształcenie:

Uczennica klasy maturalnej z zadatkami na architekta 🙂

Na obozie:

Jako „obozowy czeladnik” prowadzi różnorodne prelekcje oraz warsztaty manualne związane z popkulturą, zarówno obecną jak i tą wywodzącą się z dawniejszych czasów. Zajmuje się konkursami screenowymi, muzycznymi a także cosplay, w którym się specjalizuje. Wieczorami zmienia się w DJ’kę Ultrastara i DDRa.

Na co dzień:

Możecie ją usłyszeć jako prezenterkę w internetowym Radio AOI, gdzie z chęcią opowiada o japońskich ksiązkach i animacjach, oraz przybliża ciekawostki i opowieści z Kraju Kwitnącej Wiśni. W międzyczasie tworzy cosplaye, głównie o tematyce gier, ale mangi i anime też nie brakuje w jej twórczości, którą można obejrzeć na Bura-chan Cosplay. Uwielbia gry – nie tylko elektroniczne, bo również do planszówek i aktywności ruchowych związanych z rywalizacją jest pierwsza. W jej sercu od zawsze była muzyka, więc ma kilkunastoletnie doświadczenie taneczne w polskim folku.

Ulubione anime/manga:

Love Live! School Idol Project, Bleach, Tokyo Ghoul, Keijo!!!!!!, Special A, Kaichou wa Maid-sama!

Zainteresowania związane z Japonią i m&a:

Od wielu lat kolekcjonerka wszystkiego kojarzącego się z jej ulubionymi seriami, oraz miłośniczka papierowych mang. Najlepiej czuje się w otoczeniu cosplayowym, przez co jej pokój wygląda jak istny sklep dla cosplayującego otaku ^_^.