Pozostali członkowie kadry

Klaudia Robat
Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Joanna Airis Kamińska
Airis Kamińska
Natalia Krasuska
Daniela Orzłowska
Monika Robak

Natalia ‚Konata’ Krasuska

Rok urodzenia:

1998

Na obozie:

Poza prowadzeniem zajęć cosplayowych i manualnych pilnuje, żeby wszyscy obozowicze dobrze się bawili oraz DBA O PERUKI! Pomaga też rpgowej kadrze w profesonalnym tworzeniu potworów z niczego – nie ma to jak cosplayer, kiedy przez noc trzeba wyprodukować krokodyla z kosmosu.

Na co dzień:

Interesuje się filmem i w wolnym czasie szuka inspiracji do swoich przyszłych produkcji, które, jak ma nadzieję, będzie można zobaczyć na wielkim ekranie. W głębi serca marzy o otworzeniu kawiarni, najlepiej w stylu japońskich Meido Cafe. Kocha też zwierzaki i zawsze chętnie o nich porozmawia, szczególnie o kotach i królikach.

Ulubione anime/manga:

„Love Live! School Idol Festival”, „Lucky Star”, „Fullmetal Alchemist”, „Beelzebub”, „Mój sąsiad Totoro”, „Ruchomy Zamek Hauru”

Zainteresowania związane z Japonią i m&a:

Lubi wcielać się w postać Oriona z serii „Amnesia” i, tak jak on, chętnie zaprowadzi Was do świata idolek, cosplayu czy za kurtyny Takarazuka Revue. Często spotkacie ją w tym stroju na naszym stoisku na konwentach! Inne cosplayowe wcielenia możecie znaleźć na jej fp Kona’s Cosgraphy.