Marek Pawłowski
Marek Pawłowski

Podróże są jego prawdziwą pasją. Stały się też jego zawodem, a z turystyką związał się na wielu płaszczyznach.

Jest dziennikarzem, piszącym o podróżach i o turystyce, wykładowcą akademickim i prowadzącym kursy pilockie. Organizuje wyjazdy, pilotuje i rezyduje. Zajmował się organizacją pobytu turystów podczas MŚ w piłce nożnej w Niemczech i ME w Austrii i Szwajcarii, a także na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Odpowiadał za angaż i przygotowanie pilotów, przygotowywał materiały dotyczące miejsc i aren wydarzeń.

Współpracuje z wydawnictwem „Pascal” przy tworzeniu przewodników. To jednak podróżowanie kusi go najbardziej – odwiedził blisko 50 krajów, wylądował w tak odległych miejscach jak Oman, Barbados, St. Kitts and Navis czy Guadelupa.

Specjalizuje się zarówno w obsłudze grup wyjazdowych czy klientów indywidualnych, jak również wyjazdów incentive.

W Szkole Pilotów ORION, której jest absolwentem, prowadzi zajęcia z obsługi grup młodzieżowych, sportowych, pielgrzymkowych i kongresów oraz jest prezesem Klubu Pilota ORION. Dowiecie się od niego również o sytuacjach nietypowych i możliwościach ich rozwiązywania.

Marek najbardziej ceni sobie możliwość poznawania i pracy z ciekawymi ludźmi oraz spotkania z odmiennymi kulturami. W życiu kieruje się mottem, zaczerpniętym ze Św. Augustyna: „Świat jest jak księga – kto nie podróżuje, czyta tylko pierwszą stronę”. Znajdziecie w nim ciekawego rozmówcę, a także partnera, który z chęcią odkryje przed Wami świat, który tak bardzo Was wciąga.

Pozostali członkowie kadry

Joanna Sikorska-Waś
Joanna Sikorska-Waś
Ewa Darda
Ewa Darda
Marcin Serwacki
Marcin Serwacki
Bartosz Gembski
Bartosz Gembski
Jacek Drążkiewicz
Jacek Drążkiewicz
Andrzej Fedorowicz
Andrzej Fedorowicz
Maja Mańkowska
Maja Mańkowska
Anna Kwiatkowska
Anna Kwiatkowska