Kasia Kairi Siedlecka
Kasia 'Kairi' Siedlecka

Pozostali członkowie kadry

Aleksandra Celebriana Michalczuk
Aleksandra Michalczuk
Natalia Krasuska
Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Filip Bąk
Filip Bąk
Kasia Kairi Siedlecka
Kasia Siedlecka
Klaudia Robat

Rok urodzenia: 1989

Wykształcenie: studentka Polsko-Japońskiej Szkoły technik Komputerowych, obecnie w trakcie kończenia pracy magisterskiej; uczennica Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

Na obozie: jest ekspertem od cosplayu. Prowadzi warsztaty charakteryzacji, makijażu, stylizacji peruk, odgrywania postaci oraz tworzenia broni i rekwizytów z pianki EVA. Podczas jej prelekcji można dowiedzieć się wszystkiego na temat cosplayu, od wykrojów, przez peruki i soczewki, po zasady rywalizacji podczas konkursów w kraju i za granicą.

Na co dzień: zajmuje się szeroko pojętą aktywnością około-cosplayową w Polsce i za granicą. Cztery razy reprezentowała Polskę w międzynarodowych konkursach cosplay’owych: trzy razy podczas finałów Eurocosplay w Londynie oraz raz na European Cosplay Gathering w Paryżu. W Londynie udało się jej wywalczyć dwa razy drugie miejsce, a ostatnio w 2014 roku zdobyła mistrzostwo. Organizuje panele, warsztaty oraz konkursy cosplayowe na różnorakich imprezach, nie tylko związanych z M&A i gamingiem. Często bywa jurorem podczas konkursów, nie tylko na Polskich konwentach! W swojej małej pracowni tworzy kostiumy na zlecenie dla osób prywatnych lub firm. W międzyczasie majsterkuje nad przebraniami dla siebie. Ciągle testuje nowe techniki i, jak każdy – uczy się na błędach! Niekiedy bierze udział w cosplayowych konkursach – zarówno solo jak i w grupie. Uwielbia przebywać na scenie i to właśnie tam czuje się jak ryba w wodzie.

Ulubione anime/manga: Fullmetal Alchemist, Tsubasa Reservoir Chronicle, Kuroshitsuji

Zainteresowania związane z Japonią i m&a: UWIELBIA JAPOŃSKĄ KUCHNIĘ! 😀 Zwolenniczka gier od Nintendo. Nie rozstaje się z DSem, na którym zawsze znajdziecie Zeldę lub Pokemony.