Jeremi Jaremu Baka
Jeremi 'Jaremu' Baka

Pozostali członkowie kadry

Władysław Włodi Kasicki
Władysław Kasicki
Marysia Merry Piątkowska
Marysia Piątkowska
Zbyszek Zed Zych
Zbyszek Zych
Krzysztof Szafa Szafrański
Krzysztof Szafrański
Maciek Talaga
Jan Dżonny Wardecki
Jan Wardecki

Rok urodzenia: 1995

Wykształcenie: niepełne wyższe, studiuje logistykę mediów

Staż w RPG: ok 10 lat.

Staż w battle: ok 9 lat

Prowadzone systemy RPG: new World of Darkness; Monastyr; Neuroshima; Cyberpunk 2020; Zew Cthulhu; Warhammer Fantasy Roleplay; Dark Heresy; Rogue Trader; Only War; Black Crusade; Blood & Honor

Prowadzone systemy bitewne: Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40.000, Mordheim, Necromunda, Pulp City

Na co dzień zajmuje się: tworzeniem kolejnej kampanii i pisaniem własnego settingu. Pochłania go też pisanie etiud filmowych oraz szkoli się w ich produkcji. Interesuje go historia przestępczości w Stanach Zjednoczonych od lat dwudziestych i Europie po upadku ZSRR – stara się jak najwierniej oddać ją w grach fabularnych. Pasjonuje się survivalem, muzyką filmową, współczesną literaturą grozy i fantastyki, kinematografią, rysunkiem i transhumanizmem. Okazjonalnie kręci się po teatrach, częściej za kulisami niż na widowni.

Osiągnięcia związane z RPG: Wieloletni uczestnik obozu, jest 2-krotnym zwycięzcą obozowego konkursu Mistrza Gry. W gry fabularne i bitewne gra od najmłodszych lat. Prowadzi prelekcje na konwentach oraz współpracuje z serwisem „Graj Muzyką”, gdzie przedstawia swoje propozycje muzyczne do gier fabularnych. Wraz z Gdańskim Klubem Fantastyki organizuje warsztaty dla początkujących Mistrzów Gry oraz zrzesza lokalnych fantastów. Tester systemu “Afterbomb”.