Jacek Drążkiewicz
Jacek Drążkiewicz

Na studiach zgłębiał wiedzę z zakresu ekonomii i turystyki (Szkoła Główna Handlowa oraz Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Warszawie) z rezultatem na tyle dobrym, by dzisiaj samodzielnie prowadzić szkolenia i wykłady z zakresu turystyki i ekonomii oraz publikować opracowania naukowe.

Największą pasją Jacka są jednak podróże i nieodparta chęć poznawania regionów świata, o których potrafi opowiadać z wielkim przejęciem i tylko jemu właściwym poczuciem humoru.

Pilotując wycieczki Jacek wyspecjalizował się głównie w turystyce weekendowej, co wynika z charakteru pracy nauczyciela akademickiego (Uniwersytet Kardynała Stefa Wyszyńskiego oraz Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej Curie).

Jego ulubionym kierunkiem jest Czeska Praga. Podczas wakacji pilotuje także dalsze kierunki, wśród których ceni sobie najbardziej tzw. „kraje islamskie” (przede wszystkim Turcję i Maroko), jak również wycieczki do Chin.

Jacek jest wielkim pasjonatem sportu. Szczególnie lubi lekką atletykę (biegi), koszykówkę, piłkę ręczną, pływanie oraz wiosłowanie na ergometrze wioślarskim (w tej dyscyplinie wielokrotnie zajmował czołowe miejsca na zawodach rangi wojewódzkiej i krajowej). Z dyscyplin którym kibicuje należy wymienić piłkę nożną, siatkową, ręczną i wyścigi F1.

Pozostali członkowie kadry

Piotr Zubrzycki
Piotr Zubrzycki
Jacek Drążkiewicz
Jacek Drążkiewicz
Marcin Serwacki
Marcin Serwacki
Maja Mańkowska
Maja Mańkowska
Joanna Sikorska-Waś
Joanna Sikorska-Waś
Marek Pawłowski
Marek Pawłowski
Andrzej Świątecki
Dr Andrzej Świątecki
Iwona Dobiecka
Iwona Dobiecka