Gabriela Gabasi Jaroszyńska
Gabriela Jaroszyńska

Pozostali członkowie kadry

Dominika Nowicka
Dominika Nowicka
Klaudia Robat
Filip Bąk
Filip Bąk
Joanna Airis Kamińska
Airis Kamińska
Aleksandra Celebriana Michalczuk
Aleksandra Michalczuk
Monika Robak

Rok urodzenia: 1991

Wykształcenie: studentka Zarządzania w wirtualnym środowisku, wcześniej ukończyła Kulturę Japonii na PJWSTK.

Na obozie: prowadzi warsztaty taneczne z k-pop dance oraz prelekcje na temat wszystkiego, co związane z k-popem – między innymi o najpopularniejszych zespołach i k-popowych nowościach. Odpowiada też oczywiście za obozową listę przebojów.

Na co dzień: Zajmuje się studiami oraz prowadzeniem zajęć k-pop dance w Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie. Chętnie zgłasza się jako wolontariusz do pomocy przy wydarzeniach kulturowych, w przyszłości sama chciałaby móc takie organizować. Pracowała w Fundacji Krzewienia Kultury Japońskiej „Sakura”. Studia zarządzania chce połączyć ze swoją pasją – usprawnić i urozmaicić wydarzenia promujące kulturę azjatycką. W wolnym czasie lubi podróżować, uczyć się języka japońskiego oraz oglądać filmy – jej ulubiony to „Między słowami”.

Ulubione zespoły: TVXQ, JYJ.

Zainteresowania związane z Koreą: Głównie taniec – od 5 lat umieszcza filmiki k-pop dance na swoim profilu na youtube (https://www.youtube.com/user/xGabasia), bierze udział w konkursach oraz festiwalach tanecznych. Od niedawna jest współzałożycielem grupy Omona! Team Poland (https://www.facebook.com/OmonaTeamPoland) , która również zajmuje się tańcem k-pop dance – w przyszłości planują występować na wydarzeniach związanych z kulturą koreańską.