Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego – sprzedaż agencyjna gotowych pakietów wycieczek, biletów lotniczych, ubezpieczeń, produktów własnych BT Orion itp.
  • aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i grupowych, w tym promocja produktów na portalach społecznościowych, prowadzenie fanpage’a sprzedaży agencyjnej w serwisie Facebook
  • tworzenie zindywidualizowanych ofert dopasowanych do potrzeb Klientów
  • bezpośredni kontakt z Touroperatorami
  • kreowanie dobrego wizerunku Biura Turystyki Orion na rynku
  • fakturowanie
  • prowadzenie, aktualizacja strony www.oriotravel.pl – oferta agencyjna

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub dwa lata doświadczenia w branży turystycznej
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w warunkach stresu
  • zdolność do pozyskiwania nowych klientów i znajomość technik sprzedaży
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, duża inicjatywa własna
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • znajomość geografii turystycznej
  • znajomość aktualnych destynacji sprzedażowych największych touroperatorów w Polsce (produkt turystyczny)
  • umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych – terminal, kasa fiskalna itd.
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w biurze podróży
  • znajomość systemów rezerwacyjnych takich jak:
    • MerlinX
    • Blue Vendo
    • Sykon
    • indywidualne systemy rezerwacyjne touroperatorów
    • BedsOnline
    • booking.com
    • Voyager
    • Euroticket
    • systemy rezerwacji biletów PKP i autokarowych (Polski Bus, Polonus)
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość innych języków obcych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • elastyczność – pełny lub niepełny etat
  • ciekawą pracę przy różnorodnych projektach turystycznych w firmie o wieloletnim doświadczeniu i mocnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające system premiowy (prowizyjny)
  • możliwość dalszego rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

 Załaduj plik

Can't read the above security code? Refresh