Opis stanowiska

Wychowawca na obozach Otaku, specjalność: rysunek

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie opieki wychowawczej nad grupą młodzieży,
  • prowadzenie zaprojektowanych przez siebie oryginalnych zajęć z rysunku mangowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym,
  • prowadzenie zajęć z rysowania prostych komiksów,
  • przygotowanie i poprowadzenie prelekcji na tematy związane z mangą i anime oraz nauką rysunku,
  • przygotowanie i poprowadzenie konkursów związanych z tematyką m&a.

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką m&a,
  • umiejętność rysowania w stylu mangowym (prosimy załączyć przykładowe prace),
  • umiejętność pracy z młodzieżą,
  • komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w grupie oraz w warunkach stresu,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, duża inicjatywa własna,
  • dostępność podczas wakacji oraz ferii,
  • umiejętność przygotowywania własnych materiałów do zajęć oraz szybkiego przyswajania nowych umiejętności.

Mile widziane:

  • ukończony kurs wychowawcy kolonijnego,
  • doświadczenie w nauczaniu lub prowadzeniu warsztatów,
  • doświadczenie w prowadzeniu prelekcji na konwentach etc.,
  • umiejętność posługiwania się lightpadem, tabletem i programami graficznymi,
  • umiejętność przeprowadzenia warsztatów animacji,
  • umiejętność przeprowadzenia warsztatów manualnych (origami, robienie kolczyków, maski z papier-mache etc.),
  • doświadczenie w charakteryzacji, tworzeniu blizn etc.,
  • chęć do pracy na stoisku konwentowym w niektóre weekendy podczas roku akademickiego.

Oferujemy:

  • pracę wakacyjną, która jednocześnie jest niesamowitą przygodą,
  • wymianę doświadczeń ze zgraną grupą pasjonatów o podobnych zainteresowaniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość promocji własnego fanpage’a/strony www w internecie oraz na konwentach m&a.

 Załaduj plik

Can't read the above security code? Refresh