Opis stanowiska

Wychowawca na obozach RPG/BATTLE/LARP (specjalność: Mistrz Gry)

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie opieki wychowawczej nad grupą młodzieży,
  • poprowadzenie dwóch kampanii RPG w wybranym przez graczy systemie (każda kampania składa się z ośmiu czterogodzinnych sesji, dwie grupy po 3-5 graczy),
  • prowadzenie prelekcji i warsztatów dotyczących gier fabularnych,
  • opieka nad młodzieżą podczas wycieczek i aktywności na świeżym powietrzu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (najchętniej student lub absolwent studiów wyższych),
  • umiejętność pracy z młodzieżą,
  • umiejętność prowadzenia ponadprzeciętnie dobrych sesji RPG (weryfikowana przez poprowadzenie sesji kwalifikacyjnej dla obecnych członków kadry),
  • doskonała znajomość kilku systemów RPG oraz chęć do zapoznania się z nowymi systemami przed wyjazdem,
  • komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w grupie oraz w warunkach stresu,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, duża inicjatywa własna,
  • dostępność podczas wakacji oraz ferii,
  • umiejętność przygotowywania własnych materiałów do zajęć oraz szybkiego przyswajania nowych umiejętności.

Mile widziane:

  • ukończony kurs na wychowawcę kolonijnego,
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sesji RPG,
  • doświadczenie w prowadzeniu prelekcji lub warsztatów rpgowych na konwentach etc.,
  • umiejętność pisania LARPów,
  • doświadczenia w zakresie łucznictwa, szermierki, sztuk walki etc.,
  • umiejętności charakteryzatorskie,
  • dobra znajomość gier strategicznych (Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40,000 etc.) oraz gry karcianej Magic: the Gathering,
  • zdolności manualne,
  • dodatkowe umiejętności, które mogłyby wzbogacić program naszych obozów.

Oferujemy:

  • pracę na wakacje, która jednocześnie jest niesamowitą przygodą,
  • wymianę doświadczeń ze zgraną grupą pasjonatów o podobnych zainteresowaniach,
  • minimum +10 do fejmu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

 Załaduj plik

Can't read the above security code? Refresh