Szkoła Nordic Walking Biura Turystyki Orion już od 2012 roku kształci kadry instruktorskie i przewodnickie oraz dba o kondycję fizyczną Warszawiaków ;).

Michał Rogiński
Michał Rogiński
Anna Guraj
Anna Guraj

Najlepsza kadra instruktorów w Polsce!

Gwarantujemy profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorską, wyszkoloną według najwyższych standardów wywodzących się z warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Nasi instruktorzy wyróżniają się indywidualnym podejściem do klientów, nawiązując z nimi doskonały kontakt, pomagając osiągnąć założony cel i satysfakcję z wykonywanych ćwiczeń i ich efektów.

Poznaj naszych wykładowców

Ponad

kształcenia kadr dla turystyki!

Pracuj dla najlepszych biur podróży!

Ponad

[vc_pie value="75" color_mode="accent" color="#3b8ced" appearance="default" label_value="3000"]
wykształconych pilotów wycieczek!

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach i zajęciach

 • Ciekawy kurs, przyjaźni wykładowcy, super atmosfera. Wykładowcy mówią ciekawe rzeczy z własnego doświadczenia bycia pilotem.

  Anonim
 • Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Kadra jest w mojej opinii doświadczona i profesjonalna, otrzymałem wiele praktycznych informacji szczególnie podczas wycieczki do Pragi

  Tomek
 • Kurs bardzo mi się podobał. Dobre proporcje między teorią i praktyką.

  Adrian
 • Kursy prowadzone przez Biuro Turystyki Orion pozwalają na rzetelne przygotowanie do zawodu pilota wycieczek. Zajęcia są interesujące, a prowadzący okraszają „suchą wiedzę” licznymi anegdotami ze swojego życia zawodowego. Bez problemu zdałam egzamin za pierwszym razem.

  Gosia z Warszawy
 • Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele praktycznych informacji, bardzo dobrzy wykładowcy

  Zadowolona kursantka
 • Kurs jest dość intensywny i wyposaża kursantów w dużą ilość nowych informacji. Zajęcia są bardzo przydatne i prowadzone profesjonalnie.

  Bartek
 • Ciekawie prowadzony przez osoby z bogatym doświadczeniem, chętnie dzielące się swoją wiedzą

  Pilot wycieczek

Opinie naszych Kursantów mówią same za siebie!

Blisko 100% naszych Kursantów jest zadowolonych z odbytego szkolenia i poleca Szkołę pilotów wycieczek, rezydentów i animatorów Orion swoim znajomym!

Przekazanie fachowej wiedzy i umożliwienie naszym Kursantom podjęcia pracy w zawodach pilota wycieczek, rezydenta i animatora stanowi dla nas najwyższą wartość!

Dowiedz się co mówią o nas kursanci