Szkoła Nordic Walking Biura Turystyki Orion już od 2012 roku kształci kadry instruktorskie i przewodnickie oraz dba o kondycję fizyczną Warszawiaków ;).

Michał Rogiński
Michał Rogiński
Monika Hipsz
Monika Hipsz

Najlepsza kadra instruktorów w Polsce!

Gwarantujemy profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorską, wyszkoloną według najwyższych standardów wywodzących się z warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Nasi instruktorzy wyróżniają się indywidualnym podejściem do klientów, nawiązując z nimi doskonały kontakt, pomagając osiągnąć założony cel i satysfakcję z wykonywanych ćwiczeń i ich efektów.

Poznaj naszych wykładowców

Ponad

kształcenia kadr dla turystyki!

Pracuj dla najlepszych biur podróży!

Ponad

wykształconych pilotów wycieczek!

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach i zajęciach

 • Kurs jest dość intensywny i wyposaża kursantów w dużą ilość nowych informacji. Zajęcia są bardzo przydatne i prowadzone profesjonalnie.

  Bartek
 • Szkół kształcących przyszłych pilotów jest obecnie na rynku dość sporo, jednak ja wybrałem szkołę Oriona, ponieważ ma świetną kadrę, która dobrze wykonuje swoją pracę, świetnie prezentuje swoją wiedzę, teorię zawsze podpiera przykładami z życia. Daje szanse się wykazać. Już na kursie mamy okazję zaprezentować swoje umiejętności, na przykład na wycieczce szkoleniowej. Świetny był trening ze sposobu wypowiedzi poprowadzony z przez jednego z warszawskich aktorów. Orion o swoich kursantach nie zapomina, zaprasza na spotkania Klubu Pilota, a co aktywniejszym z czasem proponuje uczestnictwo w Stowarzyszeniu Sadhu, gdzie mamy możliwość wymiany swoich doświadczeń, bez względu czy jest nasz pierwszy, czy piętnasty wyjazd. Z tym pierwszym wyjazdem Orion także pomaga, ponieważ oprócz zapraszania na spotkania z pracodawcami niektórzy wykładowcy sami proponują współpracę. Krótko mówiąc – polecam.

  Czarek z Pułtuska
 • Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Kadra jest w mojej opinii doświadczona i profesjonalna, otrzymałem wiele praktycznych informacji szczególnie podczas wycieczki do Pragi

  Tomek
 • Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam akurat ten kurs. Fantastyczni wykładowcy, dobra cena, dużo przekazywanej wiedzy. Kurs dodał mi jeszcze więcej chęci i zapału do bycia pilotem.

  Ola Mazurek
 • Merytorycznie bardzo dobrze przygotowany, dobra i doświadczona kadra w różnorodnej osobowości i doświadczeniach

  Karolina Wawa
 • Można się było wiele nauczyć, sympatyczna atmosfera, kompetentni wykładowcy.

  Katarzyna
 • Kurs bardzo profesjonalny, prowadzący przez doświadczone osoby lubiące swój zawód a to moim zdaniem pomaga bardzo kandydatom. Ogólnie jestem zadowolona i czuję się dość dobrze przygotowana do wykonywania tej pracy.

  Anna K.

Opinie naszych Kursantów mówią same za siebie!

Blisko 100% naszych Kursantów jest zadowolonych z odbytego szkolenia i poleca Szkołę pilotów wycieczek, rezydentów i animatorów Orion swoim znajomym!

Przekazanie fachowej wiedzy i umożliwienie naszym Kursantom podjęcia pracy w zawodach pilota wycieczek, rezydenta i animatora stanowi dla nas najwyższą wartość!

Dowiedz się co mówią o nas kursanci