Chcesz spędzić wakacje wśród ludzi dzielących Twoją pasję, ale uważasz, że młodzieżowe obozy nie są już dla Ciebie? A może jeździsz z nami już od paru lat i za nic na świecie nie chcesz rozstawać się z obozową ekipą? Mamy coś dla Ciebie – nasze wyjazdy studenckie, które łączą w sobie luźną atmosferę wakacji z przyjaciółmi i intensywny program obozów młodzieżowych.

Uważamy, że prawdziwa pasja nie mija z wiekiem, a tylko zmieniają się sposoby jej wyrażania. Dlatego podczas naszych wyjazdów studenckich staramy się pokazać, jak wykorzystywać swoje zainteresowania w „dorosłym życiu” i nigdy nie przestać się rozwijać. Oczywiście to nie jedyna różnica 😉 Nie ma już ciszy nocnej, wiele decyzji podejmowanych jest demokratycznie, wieczory przy ognisku zyskują zupełnie nową jakość… poczytajcie sami.

Natomiast studentów, którzy chcieliby się z nami wybrać dalej niż do Zieleńca zapraszamy na wycieczkę Twoja Japonia – także dla grupy wiekowej 18-26. Kraj Taniego Sushi i Wieczorów Karaoke czeka właśnie na Was!

Programy obozów i wyjazdów studenckich