Obóz rekreacyjny w Hiszpanii

13-15 i 16-19 lat

od 2150 zł

Autokar: TA1: 1-11.07.2017, TA2: 9-19.07.2017, TA3: 17-27.07.2017, TA4: 25.07-4.08.2017
Samolot TS1: 3-13.07.2017, TS2: 31.07-10.08.2017

Hotel Samba 3*

Zarezerwuj miejsce!

Program obozu rekreacyjnego w Hiszpanii

HISZPANIA to nie tylko corrida, flamenco i zatłoczone plaże. To kraj zróżnicowanego krajobrazu i kultury. Południowa część Hiszpanii pozwala poczuć marokańską atmosferę, a zielona północ Półwyspu Iberyjskiego przypomina Irlandię. Różnorodność i oryginalność Hiszpanii ma swoje źródła w historii kraju, a jego zróżnicowanie przetrwało do dziś w języku, kulturze, kuchni i sztuce.

Zapraszamy do LLORET DE MAR – kurortu turystycznego położonego na niezwykle pięknym wybrzeżu Costa Brava w Katalonii. Znajduje się 70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Przepiękna żwirkowa plaża, lazurowa woda Morza Balearskiego, promenada, liczne kluby i puby, niesamowita atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na turystów.

Obóz jest dostępny w dwóch wersjach – transport autokarem lub samolotem. Pełen program pobytu wygląda następująco:
Wersja autokarowa
1 dzień

Wyjazd z Polski w godzinach przedpołudniowych. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.

2 dzień

Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych.

2-9 dzień

Pobyt w LLoret de Mar.

10 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Odebranie suchego prowiantu. Wyjazd z hotelu w godzinach południowych. Przejazd przez Francję i Niemcy.

11 dzień

Planowany powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Wersja samolotowa
1 dzień

Zbiórka na lotnisku Kraków Balice. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotem do Barcelony ok. godz. 21:50. Planowany przylot na lotnisko El Prat w Barcelonie ok. godz. 24:00. Odprawa paszportowo-bagażowa. Przejazd autokarem do Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2-10 dzień

Pobyt w Lloret de Mar – 10 noclegów.

11 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, odebranie suchego prowiantu. Przejazd do BARCELONY – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, w programie m.in.: słynna ulica La Rambla, baśniowy Parc Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony. Przylot na lotnisko Kraków Balice.

 • Piesze wycieczki po zachwycającym Lloret de Mar,
 • Korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika od 10:00-19:00 (bezpłatne korzystanie z leżaków i parasoli przy basenie),
 • Plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy,
 • Animacje dla młodzieży w hotelu w ciągu dnia m.in. Petanca – gra sportowa z użyciem metalowych piłek, zabawy na basenie, aquagym – ćwiczenia sportowe w wodzie, Volleyball – rozgrywki w piłce siatkowej, dardos – indywidualna lub zespołowa gra – rzuty lotkami do celu, lekcje tańca hiszpańskiego,
 • Animacje po kolacji m.in. nauka tańca, Show Tropical, karaoke, pokaz papug,
 • Wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (od 16 lat) wymagany dokument tożsamości, płatne ok. 15 euro jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 26 euro – min. 5x,
 • Korzystanie z infrastruktury hotelu tj. boiska do siatkówki, ogrodu, kącika internetowego (odpłatnie) oraz mini sali gier (bilard, liczne automaty do gier – odpłatnie),
 • Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).
 • Tropics – jedna z najbardziej znanych dyskotek w Lloret de Mar, 2 sale taneczne, laser show oraz piana party,
 • Revolution – różne gatunki muzyki- soul, R&B, rap, pop, trance, dancehall,
 • Prive de Magic – 4 sale, różne rodzaje muzyki m.in. pop i latino,
 • Colossos – 3 sale, muzyka grana przez najlepszych Dj-ów, laser show,
 • X-TRA Disco – rytmy house i funky,
 • Disco Londoner – muzyka R&B, hip-hop oraz garage.
 • Barcelona – wycieczka do stolicy Katalonii. W programie – najbarwniejsza hiszpańska ulica La Rambla z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę na Camp Nou. Cena ok. 50 euro + własne wydatki.
 • Rejs do Tossa de Mar – rejs statkiem ze szklanym dnem, do słynnego kurortu na wybrzeżu Costa Brava, znanego z jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii, średniowiecznej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Uroku dodaje zabytkom ich otoczenie – skalne urwiska, piaszczyste, złociste plaże i lazurowe morze zapraszające do beztroskiego odpoczynku. Cena ok. 20 euro + własne wydatki.
 • Water World – jeden z największych parków wodnych w Europie znajdujący się w Lloret de Mar. Liczne atrakcje wodne – baseny, rwące rzeki, zjeżdżalnie speed i kamikadze, spowodują, iż zabawa w parku wodnym dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 30 euro + własne wydatki.
 • Marineland – to dwa parki w jednym- delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Dla zwiedzających organizowane są pokazy pływackie delfinów. W zoo zgromadzono wiele gatunków ptaków, a stojąc w tunelu pod powierzchnią wody zobaczyć można pływające pingwiny i lwy morskie. W parku wodnym można korzystać z rozmaitych zjeżdżalni i basenów. Cena ok. 30 euro + własne wydatki.

Gdzie będziemy? Co zrobimy?

Musisz wiedzeć!

Zakwaterowanie:

Hotel Samba*** jest położony ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. Do dyspozycji obozowiczów pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, balkonem i klimatyzacją. Na terenie hotelu znajduje się duży basen, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, odpłatnie – sejf, automaty do gier, bilard, sala do gier, kącik internetowy. Na miejscu atrakcyjne animacje w hotelu.

Wyżywienie:
 • Trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej, woda niegazowana do posiłków (kuchnia hiszpańska).
 • Wersja autokarowa: pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Wersja samolotowa: pierwszy posiłek śniadanie w drugim dniu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
Wersja autokarowa – 2150 zł. Terminy: TA1: 1-11.07.2017, TA2: 9-19.07.2017, TA3: 17-27.07.2017, TA4: 25.07-4.08.2017
Wersja samolotowa – 2670 zł. Termin: TS1: 3-13.07.2017, TS2: 31.07-10.08.2017
Cena zawiera:

zakwaterowanie: wersja autokarowa 8 noclegów, wersja samolotowa 9 noclegów; wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną; pilota, kadrę wychowawczą, ratownika, hiszpańską opiekę medyczną; transport; ubezpieczenie KL 10.000 euro, NNW 15.000 zł, bagaż 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. W wersji autokarowej wycieczka do Barcelony w cenie.

Dodatkowo płatne:
 • taksa klimatyczna na miejscu 5 euro/pobyt,
 • wycieczki fakultatywne,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w Hiszpanii oraz na dyskoteki w klubach,
 • dla chętnych wstęp na Camp Nou – 20 euro.
Wersja autokarowa
 • Autokar klasy „lux” wyposażony w klimatyzację, barek, video, wc. Trasa przejazdu- Niemcy – Francja – Hiszpania – Francja – Włochy – Austria – Czechy.
 • Transport z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Łodzi w cenie. Transfery realizowane przy min. 6 osób (w przypadku mniejszej ilości osób biuro może zaproponować transport zastępczy – dodatkowo płatny 50 zl/os – lub odwołać połączenie antenowe).
 • W przypadku wyjazdu z innych miast obowiązują dopłaty: Częstochowa +100 zł, Dębica +185 zł, Kielce +180 zł, Opole +150 zł, Poznań +375 zł, Radom +280 zł, Rzeszów +245 zł, Tarnów +150 zł.
Wersja samolotowa
 • Samolot, linie lotnicze VUELING. Przelot Kraków – Barcelona El Prat – Kraków. Z Barcelony transfer autokarem do hotelu.
 • Rozpoczęcie podróży w Krakowie.
 • Dopłata za wyjazdy z miast: Katowice + 50 zł, Warszawa + 130 zł, Wrocław + 130 zł, Łódź +110 zł. Transfery realizowane przy min. 6 os.
 • W przypadku wyjazdu z innych miast obowiązują dopłaty: Częstochowa +100 zł, Dębica +185 zł, Kielce +180 zł,Opole +150 zł, Poznań +375 zł, Radom + 280 zł, Rzeszów + 245 zł, Tarnów +150 zł.
 • Godziny wylotów i przylotów do potwierdzenia na 48 godzin przed rozpoczęciem imprezy.
 • Uczestnik może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
 • Prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego.
 • Osoby powyżej 16-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 euro/pobyt.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Rezerwacja jest ważna przez okres 3 dni. Od 7-ego dnia przed terminem wyjazdu do dnia jego rozpoczęcia ważność rezerwacji obowiązuje przez 24 godziny. W tym czasie musisz potwierdzić uczestnictwo w wyjeździe.

Szybka rezerwacja w trzech krokach:

1. Wypełnij poniższy formularz rezerwacyjny, żeby zarezerwować dla siebie miejsce na Obozie rekreacyjnym w Hiszpanii 🙂

 

2. Zapoznaj się z poniższymi dokumentami. Wypełnij je i podpisane odeślij na adres Biura Turystyki „Orion”.

UMOWA – ZGŁOSZENIE

WARUNKI UCZESTNICTWA

KARTA KWALIFIKACYJNA

3. Dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości imprezy. Dopłata do całości wartości wyjazdu następuje najpóźniej na 30 dni przed datą jego rozpoczęcia. Przy rezerwacji na mniej niż 30 dni przed datą wyjazdu, należy wpłacić pełną kwotę wartości wybranej imprezy.

Allior Bank nr konta: 84 1060 0076 0000 3390 0002 1439

PKO BP nr konta: 74 1020 1055 0000 9702 0294 6218

Tytułem: zaliczka/wpłata całości, nazwa wyjazdu i termin, imię i nazwisko uczestnika.

Można dokonać również rezerwacji telefonicznej, bądź bezpośrednio w biurze.

Organizatorem obozu jest B.T. Jaworzyna Tour