+48 22 6688507
btorion@btorion.pl
Pn-Pt: 10:00-18:00

Zimowy obóz K-Pop

Nie lubisz marznąć? Rozgrzej się na obozie tanecznym dla fanów k-popu i kultury Korei Południowej! Tydzień w gronie k-popowych zapaleńców i pod okiem kreatywnej kadry pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję. W programie wszystko to, co tylko fan k-popu może sobie wymarzyć.

Informacje

Cena: 1349 zł
Terminy: T1 18-25.01.2020 , T2 25.01-1.02.2020, T4 15-22.02.2020

W tym roku aż 8 dni!

Zakwaterowanie: O.W. Pszczeliniec
Wiek uczestników: 12-20 lat

Zarezerwuj miejsce!

Zimowy obóz K-Pop

Nie lubisz marznąć? Rozgrzej się na obozie tanecznym dla fanów k-popu i kultury Korei Południowej! Tydzień w gronie k-popowych zapaleńców i pod okiem kreatywnej kadry pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję. W programie wszystko to, co tylko fan k-popu może sobie wymarzyć.

Informacje

Cena: 1349 zł
Terminy: T1 18-25.01.2020 , T2 25.01-1.02.2020, T4 15-22.02.2020

W tym roku aż 8 dni!

Zakwaterowanie: O.W. Pszczeliniec
Wiek uczestników: 12-20 lat

Zarezerwuj miejsce!

Program obozu

WARSZTATY TANECZNE

Na początek najtrudniejsze – wybranie układu, którego będziemy się uczyć przez cały obóz. A może kilku? Potem będzie już z górki. Tańczenie, tańczenie i jeszcze raz tańczenie! Ćwiczenia pod okiem profesjonalnej instruktorki tańca zakończą się występem ostatniego wieczoru – w blasku kolorowych świateł i na oczach zachwyconej widowni!

WARSZTATY WOKALNE

Taniec to nie wszystko, jest jeszcze wokal. Może i nie każdy z nas jest gwiazdą, ale każdemu przyda się wiedza jak w prawidłowy sposób używać przepony, żeby nie zedrzeć sobie gardła przy UltraStarze. Dlatego pod okiem instruktorki śpiewu poznamy podstawy emisji głosu i poćwiczymy śpiewanie naszych ulubionych piosenek.

PRELEKCJE

Czy to prawda, że Koreańczycy obchodzą sylwestra dwa razy? Czy jakaś koreańska potrawa nie ma w swoim składzie kimchi? Co oznaczają wiszące w progu wysuszone papryczki? Skąd wziął się fenomen ulzzang? Odpowiedzi na prelekcjach!

PROJEKCJE DRAM I FILMÓW

Koreańskie dramy – coraz popularniejsze także za granicą – to świetne „okno” do podglądania codziennego życie Koreańczyków. Oglądając jedne produkcje ciężko powstrzymać się od łez, przy innych łzy lecą po twarzach, ale ze śmiechu. A co najlepsze – w wielu aktorsko spełniają się nasze k-popowe gwiazdy!

NORDIC WALKING

Pomiędzy nauką skomplikowanej choreografii i równie skomplikowanej koreańskiej gramatyki znajdziemy chwilę, żeby wyjść na zewnątrz i pozachwycać się okolicą. A jest na co popatrzeć! Wybierzemy się na spacer po Krasnobrodzkim Parku Krajobrazowym, a przy okazji nauczymy się podstaw Nordic Walking.

NARTY I SNOWBOARD

Niedaleko od ośrodka mamy pokryty białym puchem stok – dlaczego mielibyśmy go nie wykorzystać? Wycieczki wycieczkami, ale trochę ruchu na nartach czy deskach także sprzyja dotlenieniu, które zaowocuje tysiącem kreatywnych pomysłów podczas późniejszych zajęć i warsztatów! (zajęcia fakultatywne INFO)

KULIG I OGNISKO

Ubierzemy się ciepło i pojedziemy w podróż przez zaśnieżony las, której zwieńczeniem będzie parę chwil przy ognisku. Zimowa sceneria pozwoli nam poczuć się przez moment jak w innym świecie, a ciepła kolacja i gorąca herbata z sokiem nie pozwoli zmarznąć! Nic nas nie zatrzyma – jeśli śniegu nie starczy czekają wozy.

JĘZYK KOREAŃSKI

Gwiazdy k-popu coraz częściej występują w Polsce – lepiej być przygotowanym! Studentka koreanistyki pomoże uczestnikom zajęć opanować podstawy wymowy i gramatyki języka koreańskiego oraz postara się, żeby nikt nie wyszedł bez zapamiętania przynajmniej paru przydatnych zwrotów.

PISMO KOREAŃSKIE

Wydaje się skomplikowane i z pewnością takie jest dla osób przyzwyczajonych do naszego abc – ale udowodnimy, że wszystkiego można się nauczyć. Odpowiednie wyjaśnienia, trochę ćwiczeń i te wszystkie kreseczki, daszki i kółeczka przestaną być dla Ciebie czarną magią.

WARSZTATY KULINARNE

Na obozie nie tylko dowiemy się paru rzeczy na temat kuchni koreańskiej – jednej z najzdrowszych na świecie – ale i nauczymy się, jak w prosty sposób wyczarować któryś z tych koreańskich przysmaków. I to ze składników dostępnych w Polsce, tak, żeby każdy mógł powtórzyć ten wyczyn w domu!

PRZYPINKA DLA KAŻDEGO

Trochę kreatywności, odrobina wysiłku i będziesz mieć własny zestaw niepowtarzalnych przypinek do zabrania na pamiątkę. A na nich? To już zależy od Ciebie. Logo ulubionego zespołu, napis w hangul, cytat z piosenki, smutna panda… możliwości są nieskończone.

KONKURSY

Wiedza na temat członków zespołów, rozszyfrowywanie ich nazw, dopasowywanie fragmentu teledysku do piosenki albo tytułu kawałka do nazwy grupy – każdy aspekt k-popowego świata może stać się tematem konkursu.

GAMES ROOM

Trudno się zdecydować, mając do wyboru tyle gier planszowych i karcianych. Zapaleni gracze na pewno znajdą niejeden ze swoich ulubionych tytułów, a tych, którzy nie mają jeszcze dużego rozeznania, kadra i współobozowicze szybko wciągną do gry.

ULTRASTAR

Połączenie tradycyjnego karaoke z dreszczykiem turniejowych emocji. Śpiewamy na cztery mikrofony, a repertuar sięga wielu tysięcy piosenek, z teledyskami wyświetlanymi na rzutniku i oryginalną ścieżką dźwiękową w tle. Macie ochotę na rozśpiewane wieczory przy ulubionych k-popowych hitach?

DDR

Po przygotowaniu na warsztatach tanecznych skakanie na macie nie będzie stanowić dla naszych obozowiczów żadnego wyzwania. Nogi same znajdą odpowiednie strzałki, a ilość stópek oznaczających poziom trudności będzie na pewno wzrastać w zatrważającym tempie. Na szczęście piosenek na pewno nie zabraknie!

Co jeszcze się dzieje?

Copyright (c) Biuro Turystyki Orion 1992-2020. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt własny, wykonanie WEBOPCJA.PL.